Тэлевізійныя і струменевыя прэм'еры ў чэрвені 2023 г.: поўны спіс новых і будучых серыялаў і фільмаў

Kenneth Moore 12-10-2023
Kenneth Moore

Змест

Хочаце скласці свае планы тэлебачання і трансляцыі на чэрвень 2023 г.? Ніжэй прыведзены поўны спіс кожнай тэлевізійнай і струменевай прэм'еры чэрвеня 2023 г. (уключаючы ўсе новыя серыялы і прэм'еры сезонаў, фільмы, дакументальныя фільмы і спецыяльныя выпускі), упарадкаваны па даце эфіру. На дадзены момант у чэрвені 2023 г. запланаваны дэбют 85 новых тэлесерыялаў, а таксама 100 прэм'ер сезонаў і 145 фільмаў або спецыяльных фільмаў. Я выдзеліў тлустым шрыфтам усе прэм'еры серый, каб іх было лягчэй адрозніць ад іншых прэм'ер. Каб даведацца пра штодзённыя тэлепраграмы (спісы кожных новых серый, якія трансліруюцца кожны дзень), праверце штодзённыя расклады тэлепраграм. Каб знайсці пэўны тэлесерыял, адначасова націсніце CTRL + F, а затым пачніце ўводзіць назву шоу, якое вы шукаеце.

Чацвер, 1 чэрвеня 2023 г. Тэлевізійныя і струменевыя прэм'еры

  • Апоўначы/23:00: Дзяжурства прысяжных: выданне з каментарамі акцёраў (Freevee, спецыяльнае)
  • 3/2 раніцы: Прыгожае жыццё (Netflix, прэм'ера арыгінальнага фільма)
  • 3/2 раніцы: Дні (Netflix, прэм'ера серыяла)
  • 3/2 ночы: Відэа Душа Доні Сімпсана (BET+, прэм'ера серыяла)
  • 3/2 раніцы: iCarly (Paramount+, прэм'ера 3 сезона)
  • 3/2 раніцы: LEGO Ninjago: Dragons Rising (Netflix, прэм'ера серыяла)
  • 3/2 AM: Naked.Loud.Proud (Макс, Прэм'ера серыяла)

    Глядзі_таксама: Як гуляць у Guess Who? Картачная гульня (правілы і інструкцыі)
  • 3/2 AM: The Walking Dead: Dead City – у прамым эфіры з WonderCon (AMC+, Спецыяльны)
  • 8/7 вечара: фінал Scripps National Spelling Bee 2023Pupstruction (Disney Channel/Disney Junior, Прэм'ера серыяла)
  • 8/7 вечара: Жанаты з першага погляду: Акцёры Раскажы ўсё (На працягу ўсяго жыцця, Двухгадзінны спецыяльны)
  • 9/8 ПМ: Як вы вымяраеце год? (HBO, Прэм'ера арыгінальнага дакументальнага фільма)
  • 9/8 вечара: Ратуй маю скуру (TLC, Прэм'ера 4 сезона)
  • 9/8 вечара: Патэнцыял маленькага горада (HGTV/Max, Прэм'ера серыяла)
  • 9/8 PM: Temptation Island (USA Network/E!, Прэм'ера 8 сезона)
  • 9/8 PM: Правілы Vanderpump: сакрэты раскрыты (Брава, адзін Спецыяльная гадзіна)
  • 9/8 вечара: Цудоўныя гады (ABC, прэм'ера 2 сезона)
  • 10/9 вечара: The Big D (USA Network/E!, серыял) Прэм'ера)
  • 10/9 PM: Superstar: Aaliyah (ABC, аднагадзінны спецыяльны выпуск)

Чацвер, 15 чэрвеня 2023 г. Тэлевізійныя і струменевыя прэм'еры

  • Апоўнач/11 вечара: Цмокі: дзевяць царстваў (Hulu/Паўлін, прэм'ера 6 сезона)
  • Апоўнач/11 вечара: Выразаны розум (Hulu, прэм'ера арыгінальнага фільма)
  • 3/2 ночы: Чорнае люстэрка (Netflix, прэм'ера 6 сезона)
  • 3/2 ночы: Палонніца (Тубі, прэм'ера арыгінальнага фільма)
  • 3/2 ночы: Габрыэль Юніён: Маё падарожжа ў 50 (BET+, Special)
  • 3/2 AM: Rap Battlefield (aka Dias de Gallos) (Макс, прэм'ера 2 сезона)
  • 3/2 AM: Star Trek: Strange New Worlds ( Paramount+, прэм'ера 2 сезона)
  • 3/2 раніцы: Swiping America (Макс, прэм'ера серыяла)
  • 3/2 раніцы: The Walking Dead: Dead Горад (AMC+, Прэм'ера серыяла)
  • 20:00: Забойства з кішэннага цыферблата (LMN, Прэм'ера арыгінальнага фільма)
  • 20:00: ЗладзеіValley View (Disney Channel, прэм'ера 2 сезона)
  • 9/8 вечара: 60 ​​дзён (A&E, прэм'ера 8 сезона)
  • 9/8 вечара: прыгожая Фрыкін Страшна (Disney Channel, прэм'ера серыяла)
  • 9/8 вечара: Project Runway (Брава, прэм'ера 20 сезона)
  • 9:30/8:30 вечара: Outchef'd ( Food Network/Макс, Прэм'ера 2 сезона)
  • 10/9 вечара: Забраніравана: Першы дзень у (A&E, Прэм'ера серыяла)
  • 10/ 21:00: Паглядзі мне ў вочы (Sundance TV, Прэм'ера абмежаванай серыі)
  • 10/9 вечара: Silenced (VICE, аднагадзінны спецыяльны выпуск)
  • 11/10 вечара: Выхад Гучна (VICE, аднагадзінны спецыяльны)
  • 23:30/22:30: Trippin' з Энтані Андэрсанам і мамай Дорыс: падгляд (E!, спецыяльны)

Пятніца, 16 чэрвеня 2023 г.

  • Апоўнач/11 вечара: Шэвалье (Hulu, прэм'ера арыгінальнага фільма)
  • Апоўнач/23 вечара: Вялікае турнэ (Amazon, прэм'ера сезона)<8
  • Апоўначы/11 вечара: Чароўная маленькая ферма (Apple TV+, Прэм'ера 2 сезона)
  • 3/2 раніцы: Чорная канюшына: Меч караля-чараўніка (Netflix, Прэм'ера арыгінальнага фільма)
  • 3/2 раніцы: Бутч супраць Сандэнса (Тубі, прэм'ера арыгінальнага фільма)
  • 3/2 раніцы: The Cabin Chronicles (Макс, прэм'ера 3 сезона)
  • 3/2 раніцы: Выманне 2 (Netflix, прэм'ера арыгінальнага фільма)
  • 3/2 раніцы: Майстар сушы Морімота (канал Року, прэм'ера серыяла)
  • 3/2 раніцы: Стэн Лі (Disney+, Прэм'ера арыгінальнага дакументальнага фільма)
  • 3/2 раніцы: Вёска (Netflix, Прэм'ера арыгінальнага фільма)
  • 18/5 вечара: Уручэнне прэміі Джэймса Бірда 2023 (Cooking Channel,Двухгадзінны спецыяльны выпуск)
  • 20:00: Outlander (Starz, прэм'ера 7 сезона)
  • 21:00: сям'я Хофман Золата (Discovery Channel/Max, прэм'ера 2 сезона)
  • 10/9 PM: Gold Rush: Mine Rescue with Freddy & Хуан (Discovery Channel, аднагадзінны спецыяльны выпуск)

Субота, 17 чэрвеня 2023 г.

  • 3/2 раніцы: King the Land (Netflix, прэм'ера серыяла) )
  • 3/2 раніцы: гуляць у мёртвага (Tubi, прэм'ера арыгінальнага фільма)
  • 3/2 раніцы: да сустрэчы ў маім 19-м жыцці (Netflix, прэм'ера серыяла)
  • 8/7 вечара: AEW: Сутыкненне (TNT, Прэм'ера серыяла)
  • 8/7 вечара: Выкрыццё Парчмана (A&E, Прэм'ера абмежаванай серыі)
  • 20:00: Забойства на святы (Кісларод, прэм'ера 5 сезона)
  • 20:00: Сіла жанчыны (увесь час, прэм'ера арыгінальнага фільма) )
  • 8/7 вечара: Вясельны кантракт (Hallmark Channel, прэм'ера арыгінальнага фільма)
  • 10/9 вечара: Незвычайны птушнік з Крысціянам Куперам (Nat Geo Wild, прэм'ера серыяла)
  • 10/9 вечара: Джон Эрлі: цяпер больш, чым калі-небудзь (HBO, спецыяльная прэм'ера Stand-Up Comedy)

Нядзеля, 18 чэрвеня 2023 г. Тэлевізійныя і струменевыя прэм'еры

  • 7/6 PM: The Prank Panel: 30 Minutes of Mayhem (ABC, Special)
  • 7/6 PM: The Secret Sauce (UP, Прэм'ера арыгінальнага фільма)
  • 8/7 вечара: The Great Food Truck Race (Food Network/Max, Прэм'ера 16 сезона)
  • 8/7 вечара: Пераследуе мой Сталкер (На працягу ўсяго жыцця, Прэм'ера арыгінальнага фільма)
  • 8/7 вечара: Рыдлі (PBS, прэм'ера серыяла)
  • 9/8 вечара: Endeavour (PBS,Прэм'ера 9 сезона)
  • 9/8 вечара: Guns N' Roses: самы небяспечны гурт Амерыкі (Reelz, спецыяльны)
  • 9/8 вечара: Пошукавая вечарына з Брэнданам Джорданам (Надвор'е Канал, прэм'ера серыяла)
  • 9/8 вечара: Хадзячыя мерцвякі: Мёртвы горад (AMC/BBC America, прэм'ера серыяла)
  • 10/9 вечара : Beachside Brawl (Food Network/Max, Прэм'ера 2 сезона)
  • 10/9 вечара: Хутка: Выратаванне дома (Канал надвор'я, Прэм'ера 2 сезона)
  • 10/9 вечара: The Righteous Gemstones (HBO, Прэм'ера 3 сезона)

Панядзелак, 19 чэрвеня 2023 г.

  • 3/2 ночы: Бойцеся хадзячых мерцвякоў: пакажы мне больш (AMC+, спецыяльны)
  • 3/2 раніцы: Не зусім Нарвал (Netflix, прэм'ера серыяла)
  • 3/2 ночы: беражыце Майю (Netflix, прэм'ера арыгінальнага дакументальнага фільма)
  • 19/18: Вы тут (AMC, Спецыяльны)
  • 20/19: Чорная поп-музыка: Ушаноўваючы моц чорнай культуры (E!, прэм'ера серыяла)
  • 8/7 вечара: Juneteenth: Глабальнае свята свабоды (CNN/OWN, трохгадзінны спецыяльны выпуск)
  • 8/7 вечара: Street Outlaws: Mega Cash Days (Discovery Channel/Max, Прэм'ера 2 сезона)
  • 8/7 вечара: Ксернона Клейтан: Жыццё ў чорна-белым колеры (Bounce TV, спецыяльны)
  • 9/8 вечара: Вялікі амерыканскі рэцэпт (PBS, сезон 2) Прэм'ера)
  • 10/9 PM: The Boxcar Murderer (ID, аднагадзінны спецыяльны)
  • 10/9 PM: One Star Reviews (VICE, Прэм'ера серыяла)
  • 10/9 вечара: Душа нацыі (ABC, аднагадзінны спецыяльны)
  • 11/10 вечара: Juneteenth на OWN Post-Show (OWN, аднагадзінны)Спецыяльны)

аўторак, 20 чэрвеня 2023 г.

  • 2:30/1:30 раніцы: Тагарт (Авацыя, прэм'ера 5 сезона)
  • 3 /2:00: 85 Поўдзень: Легенды гета (Netflix, спецыяльная прэм'ера Stand-Up Comedy)
  • 03:02: DC Down (Tubi, прэм'ера арыгінальнага фільма)

Серада, 21 чэрвеня 2023 г.

  • 3/2 раніцы: Extraordinary Birder з Крысціянам Куперам (Disney+, Прэм'ера ў трансляцыі)
  • 3/2 раніцы: Люблю цябе да смерці: Гэбі Пеціта (Тубі, Прэм'ера арыгінальнага фільма)
  • 3/2 раніцы: Тайнае ўварванне (Disney+, Прэм'ера серыяла)
  • 8/7 вечара: LA Fire & Выратаванне (NBC, Прэм'ера серыяла)
  • 9/8 вечара: Доктар Пімпл Попер (TLC, Прэм'ера сезона 10)
  • 9/8 вечара: Прагулка (HBO, арыгінальны дакументальны фільм) Прэм'ера)
  • 10/9 вечара: Кітайская карпаратыўная шпіёнская вайна (CNBC, аднагадзінны спецыяльны выпуск)

Чацвер, 22 чэрвеня 2023 г. Тэлевізійныя і струменевыя прэм'еры

  • Апоўнач/11 вечара: Мядзведзь (FX на Hulu, прэм'ера 2 сезона)
  • Апоўнач/23 вечара: той фільм Пітэра Краўча (Amazon, прэм'ера арыгінальнага дакументальнага фільма)
  • 3/2 AM: І проста так… (Макс, прэм'ера 2 сезона)
  • 3/2 ночы: Крысціна на ўзбярэжжы (Макс, прэм'ера сезона 4.5)
  • 3/2 раніцы: Clean Sweep (Sundance Now, прэм'ера серыяла)
  • 3/2 раніцы: Аўтамабілі мары Даўні (Макс, прэм'ера серыяла)
  • 3/2 AM: Glamorous (Netflix, Прэм'ера серыяла)
  • 3/2 AM: Incarcerated (Tubi, Special)
  • 3/2 AM: Давай развядземся (Netflix, Серыял Прэм'ера)
  • 3/2 раніцы: Востраў чэрапа (Netflix,Прэм'ера серыяла)
  • 3/2 раніцы: Спячы сабака (Netflix, прэм'ера серыяла)
  • 3/2 ночы: сацыяльная валюта (Netflix, Прэм'ера серыяла)
  • 15:00: Жывы аўкцыён Barrett-Jackson: Лас-Вегас 2023 – Дзень 1 (Даведка, спецыяльны)
  • 20:00: Драфт НБА 2023 (ABC , Спецыяльны)
  • 8/7 вечара: Самая страшная памылка майго мужа (LMN, арыгінальная прэм'ера фільма)
  • 10/9 вечара: Trippin' з Энтані Андэрсанам і мамай Дорыс (E! , Прэм'ера серыяла)

Пятніца, 23 чэрвеня 2023 г.

  • Апоўнач/23:00: Carpool Karaoke: The Series (Apple TV+, Прэм'ера сезона 5.5)
  • Апоўнач/11 вечара: абыходзіцца з асцярожнасцю (VICE, аднагадзінны спецыяльны выпуск)
  • Апоўнач/23 вечара: Я Дзева (Amazon, прэм'ера серыяла)
  • Апоўначы/23:00: Swagger (Apple TV+, Прэм'ера 2 сезона)
  • 3/2 раніцы: Кухня Баталлы на Абуэле (Канал Roku, Прэм'ера серыяла)
  • 3/2 раніцы: Злавіць забойцаў (Netflix, прэм'ера 3 сезона)
  • 3/2 раніцы: Cinnamon (Тубі, прэм'ера арыгінальнага фільма)
  • 3/2 раніцы: Gridiron Grind (Tubi, Прэм'ера арыгінальнага фільма)
  • 3/2 раніцы: нумар iNumber: Jozi Gold (Netflix, Прэм'ера арыгінальнага фільма)
  • 3/2 раніцы: Кароль клонаў (Netflix, Прэм'ера арыгінальнага дакументальнага фільма) )
  • 3/2 ночы: прымусіць мяне паверыць (Netflix, арыгінальная прэм'ера фільма)
  • 3/2 ночы: ідэальная знаходка (Netflix, арыгінальная прэм'ера фільма)
  • 3 /2:00: Pokemon Ultimate Journeys: серыял (Netflix, прэм'ера сезона)
  • 3/2: зыбучыя пяскі (Shudder, прэм'ера арыгінальнага фільма)
  • 3/2Раніца: Праз маё акно: праз мора (Netflix, прэм'ера арыгінальнага фільма)
  • 3/2 раніцы: лепшае ў свеце (Disney+, прэм'ера арыгінальнага фільма)
  • 15:00: Барэт-Джэксан Аўкцыён у прамым эфіры: Лас-Вегас 2023 г. – Дзень 2 (Даведка, спецыяльны)
  • 21/20: The Last Drive-In with Joe Bob Briggs (Shudder, Прэм'ера сезона 5.5)
  • 10/9 Поўдзень: Залатая ліхаманка: Выратаванне Фрэдзі Доджа на шахце (Discovery Channel, прэм'ера 3 сезона)

Субота, 24 чэрвеня 2023 г.

  • Будзе вядома: 2023 Прайд-парад у Х'юстане ў прамым эфіры (Hulu) , Спецыяльны)
  • 15:00: жывы аўкцыён Barrett-Jackson: Лас-Вегас 2023 г. – Суперсубота (для вашай інфармацыі, спецыяльны)
  • 19:00: Shakespeare & Хэтэуэй: Прыватныя дэтэктары (Авацыя, прэм'ера серыяла)
  • 8/7 вечара: Кішыа Коўл: Гэта мая гісторыя (увесь час, прэм'ера арыгінальнага фільма)
  • 8/7 вечара: Марка Me a Match (Hallmark Channel, прэм'ера арыгінальнага фільма)
  • 9/8 PM: Love & Шлюб: Дэтройт (УЛАСНЫ, Прэм'ера серыяла)

Нядзеля, 25 чэрвеня 2023 г.

  • Пастановіцца: Pride Across America: Жывая трансляцыя (Hulu, Special)
  • 3/2 раніцы: The Freak Brothers (Tubi, Прэм'ера 2 сезона)
  • 3/2 раніцы: Міні Рэні (макс., спецыяльны)
  • 8/7 вечара: 2023 СТАЎКА Узнагароды (BET, Спецыяльны)
  • 8/7 вечара: Каханне з першай хлусні (Пажыццёвы, двухгадзінны спецыяльны)
  • 9/8 вечара: Падарожжа: голас страчаны… і знойдзены (Reelz , Спецыяльны)

Панядзелак, 26 чэрвеня 2023 г.

  • 3/2 ночы: Сярэдні Джо (BET+, прэм'ера серыяла)
  • 3/2 раніцы: Бэтмен: Пагібель, якая прыйшла ў Готэм (Макс, фільмСтруменевая прэм'ера)
  • 02.03.: Канфідэнцыяльна (Acorn TV, прэм'ера серыяла)
  • 20.09: Уручэнне ўзнагарод NHL 2023 (TNT, спецыяльнае)
  • 8/7 вечара: Прэтэнзія на славу (ABC, Прэм'ера 2 сезона)
  • 9/8 вечара: Халасцяк (ABC, Прэм'ера 20 сезона)
  • 10/9 вечара: POV (PBS, Прэм'ера 36 сезона)

Аўторак, 27 чэрвеня 2023 г.

  • 3/2 ночы: Агонь (Тубі, Спецыяльны)
  • 21/20: 24-дзесяцігадовая гісторыя папулярнай музыкі Тэйлара Мака (HBO, прэм'ера арыгінальнага дакументальнага фільма)

Серада, 28 чэрвеня 2023 г.

  • Апоўнач/23:00: Гімн (Hulu, прэм'ера арыгінальнага дакументальнага фільма)
  • Апоўнач/11 вечара: Выкраданне (Apple TV+, прэм'ера абмежаванай серыі)
  • 3/2 ночы: Галерэя Дыснею: Мандалорец – Стварэнне сезона 3 (Disney+, прэм'ера 3 сезона)
  • 3/2 раніцы: Эльдарада: усё, што ненавідзяць нацысты (Netflix, прэм'ера арыгінальнага дакументальнага фільма)
  • 3/2 раніцы : Мышцы і ўзмацняльнік; Пагром: несанкцыянаваная гісторыя амерыканскіх гладыятараў (Netflix, прэм'ера абмежаванай серыі)
  • 3/2 ночы: Бяжы, трусік, бяжы (Netflix, прэм'ера арыгінальнага фільма)
  • 3/2 раніцы: TMZ Presents: Child Star Syndrome (Tubi, Special)
  • 3/2 AM: Weekend Family (Disney+, Season 2 Premiere)
  • 9/8 PM: Rock Hudson: All That Heaven Allowed ( HBO, Прэм'ера арыгінальнага дакументальнага фільма)
  • 10/9 PM: Grown-ish (Freeform, Прэм'ера 6 сезона)

Чацвер, 29 чэрвеня 2023 г. Тэлевізійныя і струменевыя прэм'еры

  • Апоўнач/23:00: Сакрэтны шэф-повар (Hulu, прэм'ера серыяла)
  • 3/2 раніцы:Lace (ALLBLK, Прэм'ера 2 сезона)
  • 3/2 раніцы: Горад забойстваў (Tubi, прэм'ера арыгінальнага фільма)
  • 3/2 раніцы: Ooku: The Inner Chambers (Netflix, Прэм'ера серыяла)
  • 3/2 раніцы: Дзесяцігадовы Том (Макс, прэм'ера 2 сезона)
  • 3/2 раніцы: Воін (Макс, прэм'ера 3 сезона)
  • 02.03.: Ведьмак (Netflix, Прэм'ера сезона 3.0)
  • 18:30/17:30: Матч: Патрык Махоумс і Трэвіс Келс супраць Стывена Кары і Клея Томпсана (TNT, Спецыяльны)
  • 8/7 вечара: Generation Gap (ABC, Прэм'ера 2 сезона)
  • 9/8 вечара: Пагоня (ABC, Прэм'ера сезона 3.5)
  • 9/ 20:00: Крысціна на ўзбярэжжы (HGTV, прэм'ера сезона 4.5)
  • 10/9 вечара: раскрыты (HGTV/Max, прэм'ера серыяла)

Пятніца , 30 чэрвеня 2023 г. Тэлевізійныя і струменевыя прэм'еры

  • Апоўнач/11 вечара: The Night Manager (Hulu, Прэм'ера 2 сезона)
  • Апоўнач/23 вечара: Іспанская дэзінфадэмія (VICE, One -Гадзінная спецыяльная версія)
  • Апоўнач/11 вечара: Джэк Раян Тома Клэнсі (Amazon, прэм'ера 4 сезона)
  • 1 гадзіна ночы/поўнач: Мёртвы час (VICE, аднагадзінная спецыяльная праграма)
  • 3/2 раніцы: Знакамітасці (Netflix, Прэм'ера серыяла)
  • 3/2 раніцы: Выдаліць (Netflix, Прэм'ера серыяла)
  • 3/2 ночы: гэта торт? (Netflix, прэм'ера 2 сезона)
  • 3/2 раніцы: Nimona (Netflix, прэм'ера арыгінальнага фільма)
  • 3/2 раніцы: Twisted House Sitter 2 (Tubi, прэм'ера арыгінальнага фільма)
(ION, двухгадзінны спецыяльны выпуск)
  • 8/7 вечара: Ты ніколі не пакінеш мяне (LMN, арыгінальная прэм'ера фільма)
  • 9/8 вечара: Мёртвыя файлы (Travel Channel/ Макс, прэм'ера 15 сезона)
  • 10/9 вечара: Элі Рот прадстаўляе: Легіён экзарцыстаў (Travel Channel/Макс, прэм'ера серыяла)
  • 10/9 вечара : Яны пазбаўляюцца ад нас (VICE, аднагадзінны спецыяльны)
  • 11/10 вечара: Таксічныя сельгасугоддзі (VICE, аднагадзінны спецыяльны)
  • Пятніца, 2 чэрвеня , 2023

    • Поўнач/11 вечара: Deadloch (Amazon, Прэм'ера абмежаванай серыі)
    • Поўнач/11 вечара: Мэдэлін (Amazon, Прэм'ера арыгінальнага фільма)
    • Апоўнач/11 вечара: У пошуках душэўнай ежы (Hulu, прэм'ера серыяла)
    • Апоўнач/11 вечара: Бліскучыя шчаслівыя людзі: Сакрэты сям'і Даггар (Amazon, Прэм'ера абмежаванай серыі)
    • Апоўнач/11 вечара: З любоўю (Амазонка, прэм'ера 2 сезона)
    • 2/1 раніцы: Кроў і вада (Авацыі, прэм'ера 2 сезона)
    • 3/2 раніцы: Баявая машына (AMC+, Прэм'ера кінатрансляцыі)
    • 3/2 раніцы: Каханне заўсёды (Paramount+, Прэм'ера серыяла)
    • 3/2 ночы: Апошні танец чароўнага Майка (Макс, Прэм'ера трансляцыі фільма)
    • 3/2 ночы: Маніфест (Netflix, прэм'ера сезона 4.5)
    • 3/2 ночы: прапушчаныя сувязі (Netflix , прэм'ера арыгінальнага фільма)
    • 3/2 раніцы: Каралева Сусвету (Paramount+, прэм'ера 2 сезона) (*Прэм'ера ў 20:00 на MTV*)
    • 3/2 ночы: Rich in Love 2 (Netflix, прэм'ера арыгінальнага фільма)
    • 3/2 раніцы: Scoop (Netflix, прэм'ера серыяла)
    • 3/2 ночы: падаючыя зоркі(Паўлін, прэм'ера арыгінальнага фільма)
    • 3/2 ночы: Валерыя (Netflix, прэм'ера фінальнага сезона)
    • 3/2 раніцы: добра распрацавана (макс./Discovery+, прэм'ера серыяла)

      Глядзі_таксама: Агляд і правілы картачнай гульні Skip-Bo
    • 20:00: Найвялікшыя відэа #AtHome Special (CBS, аднагадзінны спецыяльны)
    • 20:00: Каралева Сусвету ( MTV, прэм'ера 2 сезона)
    • 9/8 вечара: Танцуючы дэтэктыў: Смяротнае танга (Hallmark Movies & Mysteries, прэм'ера арыгінальнага фільма)
    • 9/8 вечара: Guy's All-American Дарожнае падарожжа (Food Network, прэм'ера 2 сезона)
    • 11/10 вечара: Малюем з Джонам (HBO, прэм'ера 3 сезона)

    Субота, 3 чэрвеня 2023 г.

    • Апоўдзень/11 раніцы: Раскоша на беразе возера (A&E, прэм'ера 3 сезона)
    • 20:00: дзейнічайце па ўзросце (Bounce TV, прэм'ера 1.5 сезона)
    • 8/7 вечара: Галоўны падазраваны: Зямля (канал надвор'я, прэм'ера серыяла)
    • 8/7 вечара: TLC назаўжды (увесь час/A&E, двухгадзінны спецыяльны)
    • 8/7 вечара: Вясельны сезон (Hallmark Channel, прэм'ера арыгінальнага фільма)
    • 9/8 вечара: Правілы адпачынку ў доме (HGTV, прэм'ера 4 сезона)
    • 10/9 вечара: Сэкс & Забойства (ID, прэм'ера 4 сезона)
    • 11/10 вечара: Праект Lazarus: Sneak Peek (TNT, аднагадзінны спецыяльны выпуск)

    Нядзеля, 4 чэрвеня 2023 г. ТБ і Струменевыя прэм'еры

    • 12:30/11:30 вечара: Доктар Стоўн (Плаванне для дарослых, прэм'ера 3 сезона)
    • 3/2 ночы: Джо Пікет (Paramount+, 2 сезон Прэм'ера)
    • 19/18: Панэль свавольстваў: 30 хвілін пагрому (ABC, спецыяльны)
    • 19/18: Жаданне на вяселле (UP, арыгінальны фільм)Прэм'ера)
    • 8/7 вечара: 60 ​​хвілін (CBS, аднагадзінная спецыяльная праграма)
    • 8/7 вечара: 90 дзён жаніха: перад 90 днямі (TLC/макс., Прэм'ера 6 сезона )
    • 8/7 вечара: Небяспека пад палубай (увесь час, прэм'ера арыгінальнага фільма)
    • 9/8 вечара: Старажытны Армагедон (Science Channel, двухгадзінны спецыяльны)
    • 9/8 вечара: Бітва на пляжы (HGTV/Max, прэм'ера 3 сезона)
    • 21/8 вечара: Ідал (HBO, прэм'ера серыяла)
    • 9/8 вечара: Праект Лазар (TNT, прэм'ера серыяла)
    • 10/9 вечара: Амерыка ў чорным (BET/BET Her, аднагадзінны спецыяльны)
    • 23/10: 90-дзённая размова на падушцы: Перад 90 днямі (TLC, прэм'ера 6 сезона)

    Панядзелак, 5 чэрвеня 2023 г.

    • Апоўнач/ 23:00: Эпоха ўплыву (Hulu, Прэм'ера серыяла)
    • Апоўнач/23:00: Шоў Эрыка Андрэ (Плаванне для дарослых, Прэм'ера 6 сезона)
    • 3/ 02:00: Каралевы Баракуды (Netflix, Прэм'ера серыяла)
    • 03:00: Страчаны: Тыя, хто забівае (Acorn TV, Прэм'ера серыяла)
    • 8 /7 вечара: Амерыканскі воін-ніндзя (NBC, прэм'ера 15 сезона)
    • 20:00: Зоркі на Марсе (FOX, прэм'ера серыяла)
    • 9:00:00 : Амерыканскія нацыянальныя паркі (National Geographic Channel, Прэм'ера 2 сезона)
    • 9/8 вечара: Кухня з месца злачынства (FOX, Прэм'ера 2 сезона)
    • 9/8 вечара: Жорсткае лета (Freeform, Прэм'ера 2 сезона)
    • 10/9 вечара: Забойства культу рэптылій (ID, аднагадзінны спецыяльны выпуск)

    Аўторак, 6 чэрвеня 2023 г.

    • Апоўначы/23:00: Баль герояў (TBS, спецыяльны)
    • 3/2 ночы: пункт прызначэння: Еўрапейскія вечары(Paramount+, прэм'ера серыяла)
    • 3/2 раніцы: My Little Pony: Make Your Mark (Netflix, прэм'ера 4 сезона)
    • 8/7 вечара: 30 на 30: The Самы шчаслівы хлопец у свеце (ESPN, прэм'ера арыгінальнага дакументальнага фільма)
    • 9/8 вечара: Body Cam (ID, прэм'ера сезона 6.5)
    • 9/8 вечара: Цяжар доказу ( HBO, прэм'ера абмежаванага серыяла)

    • 21:00: Войны кліентаў (A&E, прэм'ера 2 сезона)
    • 10:9 вечара : Beyond Skinwalker Ranch (History Channel, Прэм'ера серыяла)
    • 10/9 вечара: Свабода існавання – Душа нацыі Прэзентацыя (ABC, аднагадзінны спецыяльны)
    • 10/9 вечара: Late Night Lockup (ID, прэм'ера серыяла)
    • 10/9 вечара: Making of the Meme King (CNBC, аднагадзінны спецыяльны выпуск)
    • 10/9 вечара: Storage Wars (A&E, прэм'ера 15 сезона)

    Серада, 7 чэрвеня 2023 г.

    • Апоўнач/23:00: Крывавы праклён (Hulu, Прэм'ера серыяла)
    • Апоўнач/11 вечара: Сакрэты і амп; Sisterhood: The Sozahdahs (Hulu, прэм'ера серыяла)
    • Midnight/11 PM: Somewhere Boy (Hulu, прэм'ера серыяла)
    • 3/2 AM: America's Нацыянальныя паркі (Disney+, Прэм'ера 2 сезона)
    • 3/2 раніцы: Арнольд (Netflix, Прэм'ера абмежаванай серыі)
    • 3/2 раніцы: Аватар: Шлях вады (Disney+/Max, Прэм'ера кінатрансляцыі)
    • 3/2 ночы: Каханне сляпое: Бразілія (Netflix, Прэм'ера 3 сезона)
    • 8/7 вечара: Сапраўдныя хатнія гаспадыні з Апельсіна Графства (Брава, Прэм'ера сезона 17)
    • 9/8 вечара: Вялікая Фрыдыя азначае бізнес (засцерагальнік, серыял)Прэм'ера)
    • 10/9 вечара: Прыгоды прывідаў (Discovery Channel/Max, прэм'ера 26 сезона)
    • 22/9 вечара: У Філадэльфіі заўсёды сонечна (FXX, прэм'ера 16 сезона) )
    • 22:15/21:15: Вынаходніцтва кіно: першыя колеры… (TCM, спецыяльны)
    • 11/10 вечара: Таямніцы пакінутых (Discovery Channel, Прэм'ера 10 сезона)
    • 11/10 вечара: Што здарылася ў Fells Acres? (ID, аднагадзінны спецыяльны выпуск)

    Чацвер, 8 чэрвеня 2023 г. Тэлевізійныя і струменевыя прэм'еры

    • Апоўнач/23:00: Мая віна (Amazon, прэм'ера арыгінальнага фільма)
    • 3/2 раніцы: Боль па-амерыканску (Макс, прэм'ера арыгінальнага дакументальнага фільма)
    • 3/2 раніцы: заснавана на сапраўднай гісторыі (Паўлін, прэм'ера серыяла)
    • 3/2 раніцы: Смяротнае заблытанне (BET+, прэм'ера арыгінальнага фільма)
    • 3/2 ночы: Ніколі не было (Netflix, прэм'ера апошняга сезона)
    • 3/2 раніцы : The Stepmother 3 (Tubi, прэм'ера арыгінальнага фільма)
    • 3/2 раніцы: Tour de France: Unchained (Netflix, прэм'ера серыяла)
    • 8/7 вечара: Alone: ​​Before the Drop (History Channel, аднагадзінны спецыяльны выпуск)
    • 8/7 вечара: Хэйлі на справе! (Disney Channel/Disney XD, прэм'ера серыяла)
    • 9/8 вечара: 60 ​​дзён: да 60 дзён (A&E, двухгадзінны спецыяльны)
    • 9/ 20:00: Адзін (History Channel, прэм'ера 10 сезона)
    • 10/9 вечара: Па-над законам: Сэксуальны гвалт на службе ў LMPD (VICE, аднагадзінны спецыяльны выпуск)
    • 11/10 PM: Вышэй за закон: крадзеж і махлярства на службе ў LMPD (VICE, аднагадзінны спецыяльны выпуск)

    Пятніца, 9 чэрвеня,2023

    • Апоўнач/11 вечара: перапоўненая зала (Apple TV+, Прэм'ера серыяла)
    • Апоўнач/11 вечара: Качка & Гусь: Калі качка сустрэла гусака (Apple TV+, спецыяльны)
    • Апоўнач/11 вечара: Flamin' Hot (Hulu/Disney+, прэм'ера арыгінальнага фільма)
    • Апоўнач/11 вечара: Возера (Амазонка) , Прэм'ера 2 сезона)
    • Апоўнач/11 вечара: Шоу Снупі (Apple TV+, прэм'ера 3 сезона)
    • Апоўнач/23 вечара: Трыбунальнае правасуддзе (Фрыві, прэм'ера серыяла)
    • 3/2 раніцы: Bloodhounds (Netflix, прэм'ера серыяла)
    • 3/2 ночы: Brooklyn 45 (Shudder, прэм'ера арыгінальнага фільма)
    • 3/2 раніцы: Першыя пяць (Макс, прэм'ера абмежаванай серыі)
    • 3/2 ночы: Хэйлі ў курсе! (Disney+, струменевая прэм'ера)
    • 3/2 раніцы: Людскія рэсурсы (Netflix, прэм'ера апошняга сезона)
    • 3/2 раніцы: Match Me in Miami (The Roku Channel, серыял) Прэм'ера)
    • 3/2 раніцы: Забойца ігральных карт (Netflix, Прэм'ера серыяла)
    • 3/2 раніцы: Рэнфілд (Паўлін, Прэм'ера ў трансляцыі фільма )
    • 3/2 AM: Tex Mex Motors (Netflix, Прэм'ера серыяла)
    • 3/2 AM: This World Can't Tear Me Down ( Netflix, Прэм'ера серыяла)
    • 3/2 раніцы: The Wonder Weeks (Netflix, арыгінальная прэм'ера фільма)
    • 3/2 раніцы: Ты робіш цябе (Netflix, арыгінальная прэм'ера фільма)
    • 8/7 вечара: ONE Fight Night 11: Эрсель супраць Меньшыкава (Amazon, Special)
    • 9/8 вечара: Таямніцы Аўроры Цігардэн: нешта новае (Hallmark Movies & Mysteries, Original Прэм'ера фільма)

    Субота,10 чэрвеня 2023 г.

    • 3/2 раніцы: Востраў кахання Вялікабрытанія (Hulu, прэм'ера 10 сезона)
    • 3/2 раніцы: Яна прыйшла з лесу (Тубі, прэм'ера арыгінальнага фільма )
    • 18/17: Build It Forward (HGTV/Max, Прэм'ера 2 сезона)
    • 20/19: Натхняльная Амерыка: спіс натхнення 2023 (NBC, аднагадзінны спецыяльны)
    • 8/7 вечара: Love's Greek to Me (Hallmark Channel, арыгінальная прэм'ера фільма)
    • 8/7 вечара: сапраўднае каханне (увесь час, арыгінальная прэм'ера фільма)
    • 9 /20:00: Забойства ў Нью-Ёрку (Кісларод, Прэм'ера 2 сезона)
    • 10/9 вечара: Як гэта адбылося на самой справе (HLN, Прэм'ера сезона 7.5)

    Нядзеля, 11 чэрвеня, Тэлевізійныя і струменевыя прэм'еры 2023 г.

    • 3/2 раніцы: Duck Family Treasure (FOX Nation, Прэм'ера 2 сезона)
    • 3/2 раніцы: VICE News Presents – распрадана: Ticketmaster і рэкет пры перапродажы (Tubi, Special)
    • 2/1 PM: 53-й штогадовы прайд-парад Лос-Анджэлеса (Hulu, Двухгадзінны Special)
    • 18/5 PM: Знята: забойныя пары (Oxygen , Прэм'ера 17 сезона)
    • 18:30/17:30: Уручэнне прэміі "Тоні": Акт першы (Pluto TV, 90-хвілінны спецыяльны выпуск)
    • 19/18: Напісана ў зорках (UP, Прэм'ера арыгінальнага фільма)
    • 8/7 вечара: 76-я штогадовая цырымонія ўручэння прэміі Тоні (CBS, трохгадзінны спецыяльны выпуск)
    • 8/7 вечара: Выратаванне на глыбакаводных водах (канал надвор'я, сезон 3 Прэм'ера)
    • 8/7 вечара: Схема цяжарнасці (увесь час, арыгінальная прэм'ера фільма)
    • 9/8 вечара: Горад-прывід Юрскага перыяду: Таямніца масавага забойства (Science Channel, двухгадзінны Special)
    • 9/8 PM: Prince: The Final Secret (Рылз, адна гадзінаSpecial)
    • 9/8 вечара: Yellowstone Wardens (Планета жывёл, прэм'ера 2 сезона)
    • 10/9 вечара: Barrett-Jackson Revved Up (FYI, прэм'ера сезона 10)

    Панядзелак, 12 чэрвеня 2023 г.

    • 20:00: Гэй, Yahoo! (GSN, прэм'ера серыяла)
    • 10/9 вечара: серыйны забойца ў стварэнні (ID, аднагадзінны спецыяльны)
    • 11/10 вечара: The Big D: The Big Sneak Peek (USA Network, Special)
    • 11/10 PM: Sins of the Father (ID, Прэм'ера 2 сезона)

    Аўторак, 13 чэрвеня 2023 г.

    • 3/2 раніцы: Эмі Шумер: экстраны кантакт (Netflix, спецыяльная прэм'ера Stand-Up Comedy)
    • 3/2 раніцы: Бацька Браўн (BritBox, прэм'ера 10 сезона ў ЗША)
    • 8/7 вечара: 30 на 30: Самы шчаслівы хлопец у свеце - частка 2 (ESPN, прэм'ера арыгінальнага дакументальнага фільма)
    • 8/7 вечара: Каханне і амп; Хіп-хоп Атланта (MTV, прэм'ера 11 сезона)
    • 20:00: Навошта, чорт вазьмі, я купіў гэты дом? (HGTV, Прэм'ера 2 сезона)

    Серада, 14 чэрвеня 2023 г.

    • Апоўнач/23 вечара: Поўны Монці (FX на Hulu, прэм'ера абмежаванай серыі) )
    • 3/2 ночы: Чароўныя атракцыёны (Тубі, арыгінальная прэм'ера фільма)
    • 3/2 ночы: Marvel Studios Assembled: The Making of Ant-Man and the Wasp: Quantumania (Disney+, Special)
    • 3/2 AM: Our Planet II (Netflix, Прэм'ера абмежаванай серыі)
    • 3/2 AM: Pupstruction (Disney+ , Прэм'ера серыяла) (*Прэм'ера ў 8/7 раніцы на Disney Channel і Disney Junior*)
    • 3/2 ночы: Сурагатнае мацярынства (Netflix, Прэм'ера серыяла)
    • 8/7 раніцы:

    Kenneth Moore

    Кенэт Мур - захоплены блогер, які моцна любіць гульні і забавы. Маючы ступень бакалаўра ў галіне выяўленчага мастацтва, Кенэт шмат гадоў даследаваў свой творчы бок, захапляючыся ўсім: ад жывапісу да рамёстваў. Аднак яго сапраўднай страсцю заўсёды былі гульні. Ад найноўшых відэагульняў да класічных настольных гульняў, Кенэт любіць вывучаць усё, што толькі можа, пра ўсе віды гульняў. Ён стварыў свой блог, каб дзяліцца сваімі ведамі і даваць глыбокія агляды іншым энтузіястам і звычайным гульцам. Калі ён не гуляе і не піша пра гэта, Кэнэта можна сустрэць у яго мастацкай студыі, дзе ён любіць міксаваць медыя і эксперыментаваць з новымі тэхнікамі. Ён таксама заўзяты падарожнік, даследуючы новыя напрамкі пры кожнай магчымасці.