Programació de reproducció i televisió de Halloween 2022: la llista completa d'especials, pel·lícules i més

Kenneth Moore 12-10-2023
Kenneth Moore

A continuació es mostra una llista i una programació completa de totes les ofertes de televisió i reproducció en temps real de Halloween 2022, incloses especials de televisió, episodis de Halloween, sèries de televisió, pel·lícules de terror i molt més. Aquesta programació inclou pel·lícules i sèries de televisió originals, així com blocs de programació temàtics de Halloween com Freeform's 31 Nights of Halloween i AMC Fear Fest 2022 (nota: tota la programació d'això encara no s'ha publicat completament). Aquests últims s'enumeren en cursiva per mantenir la llista fàcil de llegir per a aquells que no els interessin (a més, sé que gran part de la programació de Freeform no és exactament el que molts anomenarien "temàtica de Halloween", però he inclòs tot a la seva programació oficial per estar completa). Les estrenes dels originals estan en negreta perquè destaquin, però els episodis addicionals de les sèries s'enumeren en text sense format. Aquesta publicació s'actualitzarà durant els mesos de setembre i octubre a mesura que s'anunciïn més dates d'estrena.

Vegeu també: Railgrade Indie PC Revisió de videojocs

Nota: per a les vostres necessitats de televisió i de reproducció en temps real, també oferim resums mensuals de totes les estrenes de programes i pel·lícules, així com les programacions diàries de televisió.

Darrera actualització: 28 de setembre de 2022

Vegeu també: Revisió i instruccions del joc de taula de culleres gegants

Programació de televisió i reproducció en temps real de Halloween de setembre de 2022

Diumenge, 11 de setembre

  • 22/21:00: Paranormal capturat a la càmera (canal de viatges, estrena de la temporada)

Dilluns, 12 de setembre

  • 9/ 20:00: Campionat de forn de Halloween (Xarxa de menjar, estrena de temporada)
  • 22/21:00:Estrena)
  • 3/2 AM: Ghost Brothers: Lights Out (Discovery+, estrena de temporada)
  • 3/2 AM: Haunted Scotland (Discovery+, Nou Episodi)
  • 3/2 AM: The Midnight Club (Netflix, estrena de la sèrie)
  • 3/2 AM: Presentació especial de Marvel Studios: Werewolf de Nit (Disney+, estrena especial de Halloween)
  • 3/02:00: Queer for Fear: The History of Queer Horror (Shudder, nou episodi)
  • 9/8 AM : Piranha 3DD (AMC)
  • 10:30/09:30: Scared Shrekless (forma lliure)
  • 10:45/9: 45 AM: Cabin Fever 2: Spring Fever (AMC)
  • 11/10 AM: Mickey Mouse Funhouse: Ghosts of Haunted Gulch (Disney Channel/Disney Junior al migdia/11 AM, Halloween episodi)
  • 11/10: Shrek Forever After (forma lliure)
  • 12:30 PM/11:30 AM: Cabin Fever ( AMC)
  • 14:30/13:30: House of Wax (AMC)
  • 17/16: The Conjuring (AMC) )
  • 19:30/18:30: Poltergeist (1982) (AMC)
  • 10/21:00: Eli Roth presenta: La meva mascota posseïda (Canal de viatges, nou episodi)
  • 22/21: The Proof Is Out There (Canal Història, estrena de la temporada)
  • 22/22: Los Espookys ( HBO, nou episodi)
  • Mitjanit/23:00: Hotel Transylvania 2 (forma lliure)

Dissabte, 8 d'octubre

  • 7/6:00: Decoració de Disney: Halloween Magic (forma lliure)
  • 8/07:00: Hotel Transylvania 2 (forma lliure)
  • 10/9 del matí: pell de gallina2: Halloween embruixat (forma lliure)
  • 10:30/9:30: Land of the Dead (AMC)
  • 12:05 PM/11:05 AM: Caçafantasmes (1984) (forma lliure)
  • 12:30 PM/11:30 AM: Dawn of the Dead (2004) (AMC)
  • 14:35/13:35: Ghostbusters II (forma lliure)
  • 15/14: Destinació final 5 (AMC)
  • 17/16: La destinació final (AMC)
  • 17:05/16:05: Beetlejuice (forma lliure)
  • 19/18: Destinació final (AMC)
  • 19:10/18:10: Hocus Pocus (forma lliure)
  • 20/19: Cursed Friends (Comedy Central, estrena de la pel·lícula de comèdia de terror)
  • 20/19: Pumpkin Everything (Hallmark Channel, estrena de la pel·lícula)
  • 9/20:00: Bring It On: Cheer or Die (Syfy, estrena de la pel·lícula de terror)
  • 9/20:00: Final Destination 2 (AMC)
  • 9/20:00: Caçadors de fantasmes (canal de viatges, nou episodi)
  • 21:20/20:20: Maleficent (forma lliure)
  • 23:25/22:25: Maleficent: Mistress of Evil (Freeform)

Diumenge, 9 d'octubre

  • 3/ 02:00: Entrevista d'Anne Rice amb el vampir (AMC+, nou episodi) (*22/21 a AMC*)
  • 3/2: The Walking Dead (AMC+, nou episodi) (*9/8) PM a AMC*)
  • 6:39/5:39 AM: Firestarter (AMC)
  • 7/6 AM: Monstres contra Aliens: Mutant Pumpkins (Freeform)
  • 7:30/6:30 AM: Goosebumps 2: Haunted Halloween (Freeform)
  • 9:09/8 :09 AM: Més prim(AMC)
  • 9:35/8:35 AM: Caçafantasmes (1984) (forma lliure)
  • 11:09/10:09 AM: Silver Bullet (AMC)
  • 12:05 PM/11:05 AM: Ghostbusters II (Freeform)
  • 1:09/ 12:09: Carrie (1976) (AMC)
  • 14:40/13:40: Beetlejuice (forma lliure)
  • 3 :24/14:24: Miseria (AMC)
  • 16:45/15:45: Hocus Pocus (forma lliure)
  • 17:54/16:54: Christine (1983) (AMC)
  • 18:55/17:55: Sortir (forma lliure)
  • 19/18: La núvia cadàver de Tim Burton (Disney Channel)
  • 21/20: Halloween Wars (Food Network, nou episodi)
  • 9 :25/20:25: Halloween (2018) (forma lliure)
  • 22/21: Compendi d'horror de Blumhouse (EPIX, nou episodi)
  • 10/ 21:00: Let the Right One In (Showtime, Estrena de la sèrie)
  • 22/21:00: Outrageous Pumpkins (Food Network, nou episodi)
  • 22/21:00: Paranormal Caught a la càmera (Canal de viatges, nou episodi)
  • 23:55/22:55: Un lloc tranquil (forma lliure)

Dilluns, 10 d'octubre

  • Mitjanit/23:00: Grimcutty (Hulu, estrena de la pel·lícula de terror)
  • 11:30/10:30: Un lloc tranquil (forma lliure) )
  • 13:40/12:40: Sortir (forma lliure)
  • 16:15/15:15: Halloween ( 2018) (forma lliure)
  • 18:50/17:50: Feliç dia de la mort (forma lliure)
  • 8:55/7: 17:00: Happy Death Day 2U (forma lliure)
  • 9/20:00: Halloween Baking Championship (Food Network, nouEpisodi)
  • 10/21:00: Halloween Cookie Challenge (Food Network, nou episodi)
  • Midnight/23:00: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Freeform)

Dimarts, 11 d'octubre

  • 12:30/11:30: Maleficent (Freeform)
  • 14:30/13:30: La casa amb un rellotge a les parets (forma lliure)
  • 17/16: The Haunted Mansion (forma lliure)
  • 19/18: Hotel Transylvania (forma lliure)
  • 20/19: The Winchesters (The CW, estrena de la sèrie)
  • 9/20:00: Hotel Transylvania 2 (forma lliure)
  • Mitjanit/23:00: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (forma lliure)

Dimecres, 12 d'octubre

  • 10:30/09:30: La casa amb un rellotge a les parets (forma lliure)
  • <13:00/12:00: Hotel Transylvania (forma lliure)
  • 15/14: Hotel Transylvania 2 (forma lliure)
  • 5/4 PM: Caçafantasmes (2016) (forma lliure)
  • 20/19: The Simpsons: Marató de la casa de l'arbre de l'horror (forma lliure)
  • 9/8 PM: Chucky (Syfy, nou episodi)
  • 22/21: Reginald the Vampire (Syfy, nou episodi)
  • Midnight/23:00: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (forma lliure) )

Dijous, 13 d'octubre

  • 3/2 AM: Dark Glasses (Shudder, estrena en streaming de pel·lícules de terror)
  • 3/2 AM: Dead End: Paranormal Park (Netflix, estrena de la temporada)
  • 3/2 AM: She Will (Shudder, pel·lícula de terror)Estrena)
  • 3/2 AM: Vampire Academy (Peacock, Nou episodi)
  • 10:30/9:30 AM: Frankenweenie (Freeform)
  • 12:30 p. m./11:30 p. m.: Edward Scissorhands (forma lliure)
  • 3/2 p. m.: casa de Miss Peregrine per a nens peculiars (forma lliure)
  • 18/17: El pont cadàver de Tim Burton (forma lliure)
  • 19:30/18:30: The Nightmare Before Christmas (forma lliure) )
  • 20:30/19:30: Ghosts (CBS, nou episodi)
  • 9/20:00: Beetlejuice (forma lliure)
  • 22/21:00: Aventures fantasmes (canal de viatges, nou episodi)
  • Mitjanit/23:00: La núvia cadàver de Tim Burton (forma lliure)

Divendres, 14 d'octubre

  • 3/2 AM: Caillou: The Bravest Wolf Boy (Peacock, Special)
  • 3/2 AM: The Curse of Bridge Hollow (Netflix, estrena de la pel·lícula)
  • 3/2 AM: Ghost Brothers: Lights Out (Discovery+, nou episodi)
  • 3/2 AM: Halloween Ends (Peacock, estrena de la pel·lícula de terror)
  • 3/2 AM: Haunted Scotland (Discovery+, Nou episodi)
  • 3/2 AM: Queer for Fear: The History of Queer Horror (Shudder, nou episodi)
  • 9:45/08:45: Dino Ranch: The Creepy Cryosaur (Disney Junior, episodi de Halloween)
  • 10:30/09:30: Casa de Miss Peregrine per a nens peculiars (forma lliure)
  • 17/16: Beetlejuice (forma lliure)
  • 10/ 21:00: Eli Roth presenta: La meva mascota posseïda (canal de viatges, nou episodi)
  • 22/21:00: La provaIs Out There (History Channel, nou episodi)
  • 23/22: Los Espookys (HBO, nou episodi)

Dissabte, 15 d'octubre

  • 7/6 AM: Hook (forma lliure)
  • 10:15/9:15 AM: Com entrenar el teu drac 2 (forma lliure)

  • 12:25/11:25: La núvia cadàver de Tim Burton (forma lliure)
  • 14:25/13:25: joguina Història de terror! (Forma lliure)
  • 14:55/13:55: Scared Shrekless (forma lliure)
  • 15:25/14:25: Shrek Forever After (forma lliure)
  • 17:30/16:30: Hocus Pocus (forma lliure)
  • 7:40/6: 40 p. m.: Hotel Transylvania (forma lliure)
  • 20/19:00: Autumn in the City (Hallmark Channel, estrena de la pel·lícula)
  • 9/20:00: Caçadors de fantasmes (canal de viatges, nou episodi)
  • 21:45/20:45: Hotel Transylvania 2 (forma lliure)
  • 11:50/10 :50 PM: Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (Freeform)

Diumenge, 16 d'octubre

  • 3/2 AM: Entrevista d'Anne Rice amb el vampir ( AMC+, nou episodi) (*22/21 a AMC*)
  • 3/2: The Walking Dead (AMC+, nou episodi) (*22/21 a AMC*)
  • 7/6:00: Com entrenar el teu drac 2 (forma lliure)
  • 9:10/08:10: La núvia cadàver de Tim Burton (forma lliure)
  • 10:45/9:45: Scared Shrekless (forma lliure)
  • 11:15/10:15: Shrek Forever After (forma lliure)
  • 13:20/12:20: Hotel Transylvania (forma lliure)
  • 15:25/12:25: Hotel Transylvania 2(Forma lliure)
  • 17:30/16:30: Hotel Transylvania 3: Vacances d'estiu (forma lliure)
  • 19/18:00: La núvia cadàver de Tim Burton (Disney XD)
  • 19:40/18:40: Hocus Pocus (forma lliure)
  • 21/20: Halloween Wars (Food Network, nou episodi)
  • 21:50/20:50: Malèfica (forma lliure)
  • 22/21: Compendi de terror de Blumhouse (EPIX, Nou episodi)
  • 22/21: Deixa entrar el correcte (hora d'espectacle, nou episodi)
  • 22/21: Outrageous Pumpkins (Xarxa de menjar, nou episodi)
  • 22/21:00: Paranormal capturat a la càmera (canal de viatges, nou episodi)
  • 23:55/22:55: Les bruixes (forma lliure)

Dilluns, 17 d'octubre

  • Mitjanit/23:00: The Paloni Show: especial de Halloween (Hulu, especial)
  • Migdia/11:00 : Caçafantasmes (1984) (forma lliure)
  • 14:30/13:30: Ghostbusters II (forma lliure)
  • 5:05/ 16:05: La mansió encantada (forma lliure)
  • 19:10/18:10: El malson abans de Nadal (forma lliure)
  • 20/19:00: Campionat de forn infantil: Trick or Eat (Xarxa de menjar, especial d'una hora)
  • 20/19: Zombie-thon (Disney XD)
  • 20:50/19:50: Hocus Pocus (forma lliure)
  • 9/20:00: Halloween Baking Championship (Food Network, nou episodi)
  • 22/21:00: Halloween Cookie Challenge (Food Network, nou episodi)
  • Midnight/23:00: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon(Forma lliure)

Dimarts, 18 d'octubre

  • 3/2 AM: Unsolved Mysteries (Netflix, estrena de la temporada)
  • 10:30/09:30: Caçafantasmes (forma lliure)
  • 13:00/migdia: Caçafantasmes II (forma lliure)
  • 15:30/14:30: Fright Night (2011) (forma lliure)
  • 18/17: Ghostbusters (2016) (forma lliure)
  • 8/7 p. m.: The Winchesters (The CW, nou episodi)
  • 9/20 p. m.: Beetlejuice (forma lliure)
  • Mitjanit/11 PM: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Freeform)

Dimecres, 19 d'octubre

  • 3/2 AM: The School for Good and Evil (Netflix, estrena de la pel·lícula)
  • 10:30/9:30: Fright Night (2011) (forma lliure)
  • 13:00 /Migdia: Caçafantasmes (2016) (Forma lliure)
  • 13:00/Migdia: Spookiz (Disney Channel)
  • 16/15: Malèfica (Forma lliure)
  • 18/17: Beetlejuice (forma lliure)
  • 20/19: The Simpsons: Marató Treehouse of Horror (Forma lliure) )
  • 21/21: Chucky (Syfy, nou episodi)
  • 22/21: Reginald the Vampire (Syfy, nou episodi)
  • Midnight/23:00: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Freeform)

Dijous, 20 d'octubre

  • 3/2 AM: V /H/S/99 (Shudder, estrena de la pel·lícula de terror)
  • 3/2 AM: Vampire Academy (Peacock, Nou episodi)
  • 11/10 AM: The Bruixes (forma lliure)
  • 13:00 / migdia: nit al museu: secret de la tomba(Forma lliure)
  • 15/14: Halloweentown (forma lliure)
  • 17/16: Halloweentown II: La venjança de Kalabar (forma lliure)
  • 19/18: Hotel Transylvania (forma lliure)
  • 20:30/19:30: Ghosts (CBS, nou episodi)
  • 21/21: Hotel Transylvania 2 (forma lliure)
  • 22/21: Ghost Adventures (Canal de viatges, episodi nou)
  • Mitjanit/ 23:00: The Witches (Freeform)

Divendres, 21 d'octubre

  • 3/2 AM: 28 Days Haunted (Netflix, estrena de la sèrie)
  • 3/2 AM: Ghost Brothers: Lights Out (Discovery+, nou episodi)
  • 3/2 AM: Ghostwriter (Apple TV+, Season Premiere)
  • 3/2 AM: Haunted Scotland (Discovery+, nou episodi)
  • 3/2 AM: Queer for Fear: The History of Queer Horror (Shudder, nou episodi/final de temporada)
  • 16:30/15:30: La pitjor bruixa (Disney Channel, estrena de la temporada)
  • 17/16: Hotel Transylvania (forma lliure)
  • 19/18: Hotel Transylvania 2 (forma lliure)
  • 9/20:00: The Last Drive-In amb Joe Bob Briggs: Joe Bob's Hangout de Halloween encantat (Shudder, especial de Halloween)
  • 22/21: Eli Roth presenta: La meva mascota posseïda (canal de viatges, nou episodi/final de temporada)
  • 22/21:00 : The Proof Is Out There (canal d'història, nou episodi)
  • 11/22:00: Los Espookys (HBO, nou episodi/final de temporada)
  • Midnight/23:00: Buffy The Vampire Slayer (Freeform)

Dissabte,22 d'octubre

  • 7/6 a. m.: Buffy, caçavampirs (forma lliure)
  • 9/8 a. m.: Malèfica (forma lliure)
  • 10/11: Caçafantasmes (1984) (forma lliure)
  • 13:30/12:30: Caçafantasmes II (forma lliure)
  • 16/15: Ghostbusters (2016) (forma lliure)
  • 19:15/18:15: Beetlejuice (forma lliure)
  • 9/20:00: Caçadors de fantasmes (canal de viatges, nou episodi)
  • 21:20/20:20: Hocus Pocus (forma lliure)
  • 23:30/22:30: La casa amb un rellotge a les parets (forma lliure)

Diumenge, 23 d'octubre

  • 3 /2 a. m.: Entrevista d'Anne Rice amb el vampir (AMC+, nou episodi) (*22/21 a AMC*)
  • 3/2 a. m.: Peyton and Eli's Spooky Adventure: A Places Universe Special (ESPN+, especial de Halloween)
  • 3/2 a. m.: The Walking Dead (AMC+, nou episodi) (*9/8 p. m. a AMC*)
  • 7/ 06:00: La casa amb un rellotge a les parets (forma lliure)
  • 9:30/08:30: Caçafantasmes (1984) (forma lliure)
  • Migdia/11:00: Caçafantasmes (2016) (forma lliure)
  • 15:10/14:10: Beetlejuice (forma lliure)
  • 17:15/16:15: Hocus Pocus (forma lliure)
  • 19:25/18:25: Monsters, Inc. (forma lliure)
  • 9/20:00: Halloween Wars (Food Network, nou episodi)
  • 21:30/20:30: Monsters University (forma lliure)
  • 22/21: Compendi d'horror de Blumhouse (EPIX, nou episodi)
  • 22/21: Let the Right One In (Hora d'espectacle, nouFesta prèvia de Ghostober (canal de viatges, especial d'una hora)
  • 23/22: The Big Bake: Halloween (Food Network, estrena de temporada)

Dimarts, 13 de setembre

Dimecres, 14 de setembre

Dijous, 15 de setembre

  • 3/2 AM: Speak No Evil (Shudder, Transmissió de pel·lícules de terror) Estrena)
  • 3/2 AM: Vampire Academy (Peacock, Estrena de la sèrie)
  • 22/21:00: Ghost Adventures (Travel Channel, Estrena de la temporada)

Divendres, 16 de setembre

  • Mitjanit/23:00: Goodnight Mommy (Amazon, estrena de la pel·lícula de terror)
  • 23/22: Los Espookys (HBO, estrena de la temporada)

Dissabte, 17 de setembre

Diumenge, 18 de setembre

  • 20/19: Road to Halloween Wars 2022 (Xarxa d'aliments, especial d'una hora)
  • 21/20: Halloween Wars (Xarxa de menjar, Estrena de temporada/Nous episodis consecutius)
  • 22/21: Entrevista d'Anne Rice amb el vampir: darrere de les escenes (AMC, especial d'una hora)
  • 22/21: Paranormal capturat a la càmera (Canal de viatges, episodi nou)

Dilluns, 19 de setembre

  • 21/20: Cocció de Halloween Championship (Food Network, nou episodi)
  • 23/22: The Big Bake: Halloween (Food Network, nou episodi)

Dimarts, 20 de setembre

Dimecres, 21 de setembre

Dijous, 22 de setembre

  • 3/2 de la matinada: Raven's Hollow (Shudder, estrena en streaming de pel·lícules de terror)
  • 3/2 AM: VampirEpisodi)
  • 10/21:00: Outrageous Pumpkins (Xarxa de menjar, nou episodi/final de temporada)
  • 22/21:00: Paranormal capturat a la càmera (canal de viatges, nou episodi)
  • Mitjanit/23:00: Shrek Forever After (forma lliure)

Dilluns, 24 d'octubre

  • Migdia/11:00: La núvia cadàver de Tim Burton (forma lliure)
  • 14/14: La casa de Miss Peregrine per a nens peculiars (forma lliure)
  • 17/16: Shrek Forever After (forma lliure)
  • 19/18: Haunted Mansion (forma lliure)
  • 9/20:00: Campionat de forn de Halloween (Xarxa de menjar, nou Episodi)
  • 21/20: Malèfica (forma lliure)
  • 22/21: Desafiament de galetes de Halloween (Food Network, episodi nou)
  • Mitjanit/23:00: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Freeform)

Dimarts, 25 d'octubre

  • 3/2 AM : Dragula dels germans Boulet: Titans (Shudder, estrena de la sèrie)
  • 3/2 AM: Gabinet de curiositats de Guillermo del Toro (Netflix, estrena de la sèrie)
  • 3/02:00: misteris sense resoldre (Netflix, nou episodi)
  • 10:30/09:30: La núvia cadàver de Tim Burton (forma lliure)
  • Migdia/11:00: casa de Miss Peregrine per a nens peculiars (forma lliure)
  • 15/14:00: Halloweentown (forma lliure)
  • 5 /16:00: Hotel Transylvania (forma lliure)
  • 19/18: Hotel Transylvania 2 (forma lliure)
  • 20/19: The Winchesters (The CW, nou episodi)
  • 21/20: HotelTransylvania 3: Vacances d'estiu (forma lliure)
  • Mitjanit/23:00: The Simpsons: Marató de la casa de l'arbre del terror (forma lliure)

Dimecres, octubre 26

  • 3/2 AM: Gabinet de curiositats de Guillermo del Toro (Netflix, nous episodis)
  • Migdia/11 AM: Halloweentown II: Kalabar's Revenge (Freeform)
  • 14/14: Hotel Transylvania (forma lliure)
  • 16/15: Hotel Transylvania 2 (forma lliure)
  • 18/17: Hotel Transylvania 3: Vacances d'estiu (forma lliure)
  • 20/19: The Simpsons: Marató de la casa de l'arbre de l'horror (forma lliure)
  • 21/21: Chucky (Syfy, nou episodi)
  • 22/21: Reginald el vampir (Syfy, nou episodi)
  • Mitjanit/11 PM: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Freeform)

Dijous, 27 d'octubre

  • 3/2 AM: Daniel Spellbound (Netflix, Estrena de la sèrie)
  • 3/2 AM: El gabinet de curiositats de Guillermo del Toro (Netflix, nous episodis)
  • 3/2 AM: Vampire Academy (Peacock, nou episodi/final de temporada) )
  • 11/10: Preparat o no (forma lliure)
  • 13:00/migdia: Malèfica (forma lliure)
  • 3/2 p. m.: Ghostbusters (1984) (forma lliure)
  • 17:30/16:30 p. m.: Ghostbusters II (forma lliure)
  • 20/19: Ghostbusters (2016) (forma lliure)
  • 20:30/19:30: Ghosts (CBS, nou episodi)
  • 9/10 PM: Ghost Adventures (Canal de viatges, nou episodi)
  • Mitjanit/23:00: Buffy laVampire Slayer (Freeform)

Divendres, 28 d'octubre

  • 3/2 AM: Gabinet de curiositats de Guillermo del Toro (Netflix, nous episodis/final de temporada)
  • 3/2 AM: Ghost Brothers: Lights Out (Discovery+, nou episodi)
  • 3/2 AM: Haunted Scotland (Discovery+, nou episodi)
  • 03/02: Resurrecció (Shudder, estrena de la pel·lícula de terror)
  • 3/2 AM: Wendell & Wild (Netflix, estrena de la pel·lícula de comèdia de terror)
  • 10:30/09:30: Caçafantasmes (2016) (forma lliure)
  • 7 /18:00: Monster High (Nickelodeon, estrena de la sèrie)
  • 20/19: Shock Doc: Ghosts of Flight 401 (Travel Cahnnel, especial de dues hores)
  • 22/21: The Proof Is Out There (canal Història, nou episodi)
  • 22/21: Llegenda urbana (canal de viatges, estrena de la sèrie)

Dissabte, 29 d'octubre

  • 7/6 AM: Com entrenar el teu drac 2 (forma lliure)
  • 9: 10/08:10: Edward Scissorhands (forma lliure)
  • 11:40/10:40 AM: Frankenweenie (2012) (forma lliure)
  • 1:40/12:40: La núvia cadàver de Tim Burton (forma lliure)
  • 15:35/14:35: La pell de gallina 2: Halloween encantat (forma lliure)
  • 17:40/16:40: The Nightmare Before Christmas (forma lliure)
  • 19:20/18:20: Hotel Transylvania (forma lliure) )
  • 9/20:00: Caçadors de fantasmes (canal de viatges, nou episodi)
  • 21:25/20:25: Hocus Pocus (forma lliure)
  • 23:35/22:35:Ghostbusters II (Freeform)

Diumenge, 30 d'octubre

  • 3/2 AM: Entrevista d'Anne Rice amb el vampir (AMC+, nou episodi) (*10 /21:00 a AMC*)
  • 3/2:00: The Walking Dead (AMC+, nou episodi) (*9/20:00 a AMC*)
  • 7/6:00 : Les bruixes (forma lliure)
  • 9:05/08:05: La núvia cadàver de Tim Burton (forma lliure)
  • 10:45/ 09:45: La pell de gallina 2: Halloween encantat (forma lliure)
  • 12:50 p. m./11:50 a. m.: La mansió encantada (forma lliure)
  • 14:55/13:55: Hotel Transylvania (forma lliure)
  • 17/16: Beetlejuice (forma lliure)
  • 19/18: Zombies 3 (Disney Channel)
  • 19:05/18:05: Hocus Pocus (forma lliure)
  • 9/20:00 : Halloween Wars (Food Network, nou episodi/final de temporada)
  • 21:15/20:15: Maleficent (forma lliure)
  • 22/21: Blumhouse's Compendi d'horror (EPIX, nou episodi)
  • 22/21: Deixa entrar el correcte (hora d'espectacle, nou episodi)
  • 22/21: Paranormal capturat a la càmera (Canal de viatges, Nou episodi)
  • 23:20/22:20: Maleficent: Mistress of Evil (Freeform)

Dilluns, 31 d'octubre

  • 10:30/09:30: Caçafantasmes (1984) (forma lliure)
  • 13:00/migdia: The Haunted Mansion (forma lliure)
  • 15/14: Beetlejuice (forma lliure)
  • 17/16: Malèfica (forma lliure)
  • 19/18: Hotel Transylvania (forma lliure)
  • 20/19: Els animals més divertits del món: Halloween(The CW, episodi de Halloween)
  • 9/20:00: Les 13 pel·lícules més espantoses de tots els temps (The CW, especial de Halloween)
  • 9/8 PM: Halloween Baking Championship (Food Network, nou episodi/final de temporada)
  • 9/8 PM: The Haunted Museum: 3 Ring Inferno (Travel Channel, especial de dues hores)
  • 21/21: Hocus Pocus (forma lliure)
  • 22/21: Desafiament de galetes de Halloween (Xarxa de menjar, nou episodi/final de temporada)
  • Mitjanit/23:00: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (forma lliure)
Academy (Peacock, nou episodi)
  • 22/21:00: Ghost Adventures (canal de viatges, nou episodi)
  • Divendres, 23 de setembre

    • <03/02:00: Haunted Scotland (Discovery+, estrena de la sèrie)
    • 23/22:00: Los Espookys (HBO, nou episodi)

    Dissabte, 24 de setembre

    Diumenge, 25 de setembre

    • 11/10: PJ Masks: Trick or Treat/Trick or Treat Part II (Disney Junior, episodi de Halloween)
    • 11:25/10:25: Minnie's Bow-Toons: A Dark and Storm Night at the Party Palace (Disney Junior, episodi de Halloween)
    • 20/19: Under Wraps 2 (Disney Channel, estrena de la pel·lícula de terror familiar)
    • 21/20: Halloween Wars (Food Network, nou episodi)
    • 9 :30/20:30: Bunk'd: Bunkhouse of Horror (Disney Channel, especial de Halloween)
    • 22/21:00: Paranormal Caught on Camera (Travel Channel, nou episodi)

    Dilluns, 26 de setembre

    • 11/10: Mickey Mouse Funhouse: The Magic Mansion (Disney Junior, episodi de Halloween)
    • 21/21: Halloween Baking Championship (Food Network, nou episodi)
    • 10/21:00: Halloween Cookie Challenge (Food Network, estrena de la sèrie)
    • 11/ 22:00: The Big Bake: Halloween (Food Network, nou episodi)

    Dimarts, 27 de setembre

    • 11/10: Eureka!: Eurek- Or-Treat (Disney Junior, episodi de Halloween)

    Dimecres, 28 de setembre

    • 11/10: Puppy Dog Pals: ThePumpkin King/The Elf Who Halloween'd (Disney Junior, episodi de Halloween)

    Dijous, 29 de setembre

    • 3/2 AM: Looney Tunes Cartoons: especial de Halloween (HBO Max, especial)
    • 3/2 AM: Sissy (Shudder, estrena de la pel·lícula de terror)
    • 3/2 AM: Vampire Academy (Peacock, nou episodi)
    • 11/10 AM: Mickey Mouse Funhouse: Fifty-Foot Pluto! (Disney Junior, episodi de Halloween)
    • 18/17: People Puzzler: Trick or Treat (GSN, episodi de Halloween)
    • 20/19: Ghost Adventures: Devil's Den (Canal de viatges, especial de dues hores)
    • 20:30/19:30: Ghosts (CBS, estrena de la temporada)

    Divendres, 30 de setembre

    • 3/2 AM: Haunted Scotland (Discovery+, nou episodi)
    • 3/2 AM: Hocus Pocus 2 (Disney+, pel·lícula de terror familiar) Estrena)
    • 3/2 AM: L'exorcisme del meu millor amic (Amazon, estrena de la pel·lícula de terror)
    • 3/2 AM: Phantom Pups ( Netflix, estrena de la sèrie)
    • 3/2 AM: Queer for Fear: The History of Queer Horror (Shudder, estrena de la sèrie)
    • 10 :30/9:30: Firebuds: The Not-So Haunted House/Halloween Heroes (Disney Channel/Disney Junior, episodi de Halloween)
    • 20/19: Shock Doc: The Curse of Robert the Doll (Canal de viatges, especial de dues hores)
    • 22/21: Eli Roth presenta: La meva mascota posseïda (Canal de viatges, estrena de la sèrie)
    • 23/22: Los Espookys (HBO, NouEpisodi)

    Octubre de 2022 Programació de televisió i retransmissions de Halloween

    Dissabte, 1 d'octubre

    • Mitjanit/23:00: Huluween Dragstravaganza (Hulu, especial)
    • 3/2 AM: Mad God Ghoul Log (Shudder, especial Halloween)
    • 3/2 AM: Nosaltres Va comprar una funerària (Discovery+, estrena de la sèrie)
    • *7/6:00: Comencen les 31 nits de Halloween de Freeform*
    • 7/6: Edward Scissorhands (Freeform )
    • 9:10/8:10: Les bruixes (forma lliure)
    • 9:30/8:30: Hamster & ; Gretel: The Nightmaronette (Disney Channel, episodi de Halloween)
    • *10/09:00: Comença l'AMC Fear Fest 2022*
    • 10/09:00: Underworld: Awakening ( AMC)
    • 11:20/10:20: The Haunted Mansion (forma lliure)
    • Migdia/11:00: A Nightmare on Elm Street (2010) (AMC)
    • 13:25/12:25: El malson abans de Nadal (forma lliure)
    • 2/1 PM: Halloween 6: La maledicció de Michael Myers (AMC)
    • 15:05/14:05: Hotel Transylvania (forma lliure)
    • 16/15: Halloween 4: El retorn de Michael Myers (AMC)
    • 17:10/16:10: Hotel Transylvania 2 (forma lliure)
    • 18/17: Halloween 5: La venjança de Michael Myers (AMC)
    • 19:15/18:15: Hocus Pocus (forma lliure)
    • 20/19: Growing Fangs (Disney Channel, estrena del curtmetratge)
    • 20/19: Halloween (1978) (AMC)
    • 20/19: Halloween a Hollywood (NBC,Especial de Halloween)
    • 21:25/20:25: Beetlejuice (forma lliure)
    • 10/21:00: Halloween H20: 20 anys Més tard (AMC)
    • 23:30/22:30: Caçafantasmes (1984) (forma lliure)
    • 9/20:00: Fantasma Hunters (Travel Channel, Season Premiere)

    Diumenge, 2 d'octubre

    • 3/2 AM: Entrevista d'Anne Rice amb el vampir (AMC+, Estrena de la sèrie) (*22/21 a AMC*)
    • 3/2 AM: Jack Osbourne's Haunted Homecoming (Discovery+, Estrena de la sèrie)
    • <03/02:00: The Walking Dead (AMC+, estrena de la temporada) (*9/20:00 a AMC*)
    • 7/6:00: The Witches (forma lliure)
    • 9:10/08:10: Decoració de Disney: Halloween Magic (forma lliure)
    • 10/09:00: Halloween 4: El retorn de Michael Myers (AMC)
    • 10:10/9:10: Halloweentown (forma lliure)
    • Migdia/11:00: Halloween 5: La venjança de Michael Myers (AMC)
    • 12:15/11:15: Hotel Transylvania (forma lliure)
    • 2/1 PM: Halloween: Resurrecció (AMC)
    • 14:20/13:20: Hotel Transylvania 2 (forma lliure)
    • 4/3 PM: Halloween H20: 20 anys després (AMC)
    • 16:25/15:25: Maleficent (forma lliure)
    • 6/ 17:00: Halloween (1978) (AMC)
    • 18:30/17:30: Beetlejuice (forma lliure)
    • 8/7 PM: The Villains of Valley View: Havoc-ween (Disney Channel, episodi de Halloween)
    • 20:30/19:30: Raven's Home: A Girl Called Tasha(Disney Channel, episodi de Halloween)
    • 20:35/19:35: Hocus Pocus (forma lliure)
    • 10:45/9 :45 p. m.: Caçafantasmes (2016) (forma lliure)
    • 21/21: Halloween Wars (Food Network, nou episodi)
    • 22/21: Compendi de Blumhouse of Horror (EPIX, estrena de la sèrie)
    • 22/21: Outrageous Pumpkins (Food Network, estrena de la temporada)
    • 22/21: Paranormal Caught a la càmera (Canal de viatges, nou episodi)

    Dilluns, 3 d'octubre

    • Midnight/23:00: Solar Opposites: A Sinister Halloween Scary Opposites Solar Special ( Hulu, estrena especial de Halloween)
    • 10/09:00: Village of the Damned (AMC)
    • 12:15/23:15 AM: Orfe (AMC)
    • 13:00/migdia: Buffy, Cazavampirs (forma lliure)
    • 15/14: Divendres 13 (1980) (AMC)
    • 15/16: Caçafantasmes (1984) (Forma lliure)
    • 17/16: Divendres 13 : Part II (AMC)
    • 17:30/16:30: Caçafantasmes II (forma lliure)
    • 17/18:30: Tretze Ghosts (AMC)
    • 20/19: Ghostbusters (2016) (forma lliure)
    • 9/20: Halloween Baking Championship (Food Network, nou Episodi)
    • 21/21: Mysteries Decoded Presents: Spirit Squad (The CW, especial de Halloween)
    • 22/21: Halloween Cookie Challenge (Food Network, Nou episodi)
    • Midnight/23:00: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Freeform)

    Dimarts, octubre4

    • 10/09:00: Children of the Corn IV: The Gathering (AMC)
    • 11:30/10:30: Cazafantasmes (1984) (forma lliure)
    • Migdia/11:00: Divendres 13: Part II (AMC)
    • 14/13:00: Divendres 13: Part III (AMC)
    • 14/14: Ghostbusters II (forma lliure)
    • 16/15: Tretze fantasmes (AMC)
    • 16:30/15:30: Edward Scissorhands (forma lliure)
    • 18/17: Candyman (AMC)
    • 19/18: Malèfica (forma lliure)
    • 9/20:00: Hocus Pocus (forma lliure)
    • Mitjanit/23:00: Nit al Museu: Secret de la Tomba (forma lliure)

    Dimecres, 5 d'octubre

    • 03/02: El telèfon del Sr. Harrigan (Netflix, estrena de la pel·lícula de terror)
    • 3/2 AM: Nailed It! (Netflix, estrena de la temporada temàtica de Halloween)
    • 9:30/8:30: Candyman (AMC)
    • 11:30/ 10:30: Candyman: Farewell to the Flesh (AMC)
    • Migdia/11:00: Night at the Museum: Secret of the Tomb (Freeform)
    • 13:30/12:30: Trick 'r Treat (AMC)
    • 2/1 PM: Madagascar (forma lliure)
    • 15:30/14:30: Jeepers Creepers (AMC)
    • 16/15:00: Hotel Transylvania (forma lliure)
    • 17:30/16:30: L'última casa a l'esquerra (AMC)
    • 18/17: Hotel Transylvania 2 (forma lliure)
    • 20/19:00: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (forma lliure)
    • 9/20:00: Chucky (Xarxa Syfy/USA, temporada)Estrena)
    • 22/21: Reginald the Vampire (Syfy, estrena de la sèrie)
    • Mitjanit/23:00: Els Simpson: Treehouse of Horror Marathon (Freeform)

    Dijous, 6 d'octubre

    • 3/2 AM: Deadstream (Shudder, estrena de la pel·lícula de terror)
    • 02/03:00: Monster High: La pel·lícula (Paramount+, estrena de la pel·lícula) (*Estrena a les 19:00 a Nickelodeon)
    • 02/03: Vampir Academy (Peacock, nou episodi)
    • 09/08: The Haunting (AMC)
    • 11/10: Madagascar (forma lliure)
    • 11:15/10:15: The Grudge (AMC)
    • 13:00/migdia: Hotel Transylvania (forma lliure)
    • 13:30/12:30: L'última casa a l'esquerra (AMC)
    • 15/14: Hotel Transylvania 2 (forma lliure)
    • 16/15: Divendres 13 (2009) (AMC)
    • 17/16: Shrek Forever After (forma lliure)
    • 18/17: Nightmare on Elm Street (2010) (AMC)
    • 19/18: Halloweentown (forma lliure)
    • 19/18: Monster High: La pel·lícula (Nickelodeon, estrena de la pel·lícula)
    • 20/19: The Conjuring (AMC)
    • 20:30/19:30: Ghosts (CBS, nou episodi)
    • 9/20:00: Halloweentown II: Kalabar's Revenge (forma lliure)
    • 22/21:00: Ghost Adventures (canal de viatges, nou episodi)
    • Midnight/23:00: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (forma lliure)

    Divendres, 7 d'octubre

    • Mitjanit/23:00: Hellraiser (Hulu, pel·lícula de terror

    Kenneth Moore

    Kenneth Moore és un blogger apassionat amb un amor profund per totes les coses dels jocs i l'entreteniment. Amb una llicenciatura en Belles Arts, Kenneth ha passat anys explorant el seu costat creatiu, incursionant en tot, des de la pintura fins a l'artesania. Tanmateix, la seva veritable passió sempre ha estat el joc. Des dels videojocs més recents fins als jocs de taula clàssics, a Kenneth li encanta aprendre tot el que pot sobre tot tipus de jocs. Va crear el seu bloc per compartir els seus coneixements i oferir ressenyes profundes a altres entusiastes i jugadors ocasionals. Quan no està jugant ni escrivint sobre això, Kenneth es pot trobar al seu estudi d'art, on li agrada barrejar mitjans i experimentar amb noves tècniques. També és un àvid viatger, explora nous destins cada vegada que té l'oportunitat.