ລາຍການໂທລະພາບ Halloween 2022 ແລະຕາຕະລາງການຖ່າຍທອດ: ລາຍການພິເສດ, ຮູບເງົາ ແລະອື່ນໆອີກ

Kenneth Moore 12-10-2023
Kenneth Moore

ສາ​ລະ​ບານ

ຕໍ່ໄປນີ້ແມ່ນລາຍການ ແລະກຳນົດເວລາທັງໝົດຂອງໂທລະພາບ Halloween 2022 ແລະຂໍ້ສະເໜີການຖ່າຍທອດສົດລວມທັງລາຍການໂທລະພາບພິເສດ, ຕອນ Halloween, ຊີຣີໂທລະທັດ, ຮູບເງົາສະຫຍອງຂວັນ ແລະອື່ນໆອີກ. ກຳນົດເວລານີ້ລວມມີທັງຮູບເງົາຕົ້ນສະບັບ ແລະ ຊີຣີໂທລະທັດ ແລະ ໂປຣແກມຂຽນລາຍການໃນຫົວຂໍ້ Halloween ເຊັ່ນ Freeform's 31 Nights of Halloween ແລະ AMC Fear Fest 2022 (ໝາຍເຫດ: ກຳນົດເວລາທັງໝົດສຳລັບເລື່ອງນີ້ຍັງບໍ່ທັນໄດ້ອອກເຕັມຮູບແບບເທື່ອ). ອັນສຸດທ້າຍແມ່ນໄດ້ລະບຸໄວ້ໃນ ຕົວອຽງ ເພື່ອຮັກສາລາຍຊື່ທີ່ງ່າຍຕໍ່ການອ່ານສໍາລັບຜູ້ທີ່ບໍ່ສົນໃຈພວກມັນ (ຍັງ, ຂ້ອຍຮູ້ຕາຕະລາງຂອງ Freeform ຫຼາຍຢ່າງບໍ່ແມ່ນສິ່ງທີ່ຫຼາຍຄົນຈະເອີ້ນວ່າ "Halloween-themed" ແຕ່ຂ້ອຍໄດ້ລວມເອົາ. ທຸກ​ສິ່ງ​ທຸກ​ຢ່າງ​ໃນ​ຕາ​ຕະ​ລາງ​ທີ່​ເປັນ​ທາງ​ການ​ຂອງ​ເຂົາ​ເຈົ້າ​ຈະ​ສໍາ​ເລັດ​)​. ການສາຍຮອບປະຖົມມະທັດຂອງຕົ້ນສະບັບແມ່ນຢູ່ໃນ bold ເພື່ອເຮັດໃຫ້ພວກມັນໂດດເດັ່ນ, ແຕ່ຕອນເພີ່ມເຕີມຂອງຊຸດແມ່ນສະແດງຢູ່ໃນຂໍ້ຄວາມທໍາມະດາ. ໂພສນີ້ຈະຖືກອັບເດດຕະຫຼອດເດືອນກັນຍາ ແລະ ຕຸລາ ເນື່ອງຈາກມີການປະກາດມື້ສາຍຮອບປະຖົມມະທັດຫຼາຍຂຶ້ນ.

ເບິ່ງ_ນຳ: ຖອນເງິນ! ການທົບທວນຄືນແລະຄໍາແນະນໍາເກມບັດ

ໝາຍເຫດ: ສຳລັບລາຍການໂທລະທັດ ແລະລາຍການສະຕຣີມມິງຂອງທ່ານ, ພວກເຮົາຍັງສະເໜີລາຍການລາຍເດືອນທັງໝົດຂອງລາຍການສາຍຮູບເງົາ ແລະລາຍການສາຍຮອບປະຖົມມະທັດ ລວມທັງຕາຕະລາງໂທລະທັດປະຈຳວັນ.

ອັບເດດຫຼ້າສຸດ: 28 ກັນຍາ 2022

ເດືອນກັນຍາ 2022 Halloween TV ແລະຕາຕະລາງການຖ່າຍທອດ

ວັນອາທິດ, ກັນຍາ 11

    <11 10/10/10/10: Paranormal ຈັບໄດ້ໃນກ້ອງຖ່າຍຮູບ (ຊ່ອງການເດີນທາງ, ການສາຍຮອບປະຖົມມະທັດຂອງລະດູການ)

ວັນຈັນ, ກັນຍາ 12

  • 9/ 20:00 ໂມງແລງ: Halloween Baking Championship (Food Network, Season Premiere)
  • 10/9 PM:ຮອບປະຖົມມະທັດ)
  • 3/2 AM: Ghost Brothers: Lights Out (Discovery+, ການສາຍຮອບປະຖົມມະທັດຂອງລະດູການ)
  • 3/2 AM: Haunted Scotland (Discovery+, New ຕອນ)
  • 3/2 AM: The Midnight Club (Netflix, Series Premiere)
  • 3/2 AM: ການນຳສະເໜີພິເສດຂອງ Marvel Studios: Werewolf ໂດຍ ຕອນກາງຄືນ (Disney+, Halloween Special Premiere)
  • 3/2 AM: Queer for Fear: The History of Queer Horror (Shudder, New Episode)
  • 9/8 AM : Piranha 3DD (AMC)
  • 10:30/9:30 AM: Scared Shrekless (Freeform)
  • 10:45/9: 45 ໂມງເຊົ້າ: Cabin Fever 2: Spring Fever (AMC)
  • 11/10 AM: Mickey Mouse Funhouse: Ghosts of Haunted Gulch (Disney Channel/Disney Junior at Noon/11 am, Halloween ຕອນ)
  • 11/10 AM: Shrek Forever After (Freeform)
  • 12:30 PM/11:30 AM: Cabin Fever ( AMC)
  • 2:30/1:30 PM: House of Wax (AMC)
  • 5/4 PM: The Conjuring (AMC) )
  • 7:30/6:30 PM: Poltergeist (1982) (AMC)
  • 10/9 PM: Eli Roth Presents: My Possessed Pet (ຊ່ອງການເດີນທາງ, ຕອນໃໝ່)
  • 10/9 PM: ຫຼັກຖານສະແດງອອກມາແລ້ວ (ຊ່ອງປະຫວັດສາດ, ການສາຍຮອບປະຖົມມະທັດ)
  • 11/10 PM: Los Espookys ( HBO, ຕອນໃໝ່)
  • ເວລາທ່ຽງຄືນ/11:00 ໂມງແລງ: Hotel Transylvania 2 (Freeform)

ວັນເສົາ, ຕຸລາ 8

  • 7/6 AM: Decorating Disney: Halloween Magic (Freeform)
  • 8/7 AM: Hotel Transylvania 2 (Freeform)
  • 10/9 AM: Goosebumps2: Haunted Halloween (Freeform)
  • 10:30/9:30 AM: Land of the Dead (AMC)
  • 12:05 PM/11:05 AM: Ghostbusters (1984) (Freeform)
  • 12:30 PM/11:30 AM: Dawn of the Dead (2004) (AMC)
  • 2:35/1:35 PM: Ghostbusters II (Freeform)
  • 3/2 PM: Final Destination 5 (AMC) <12
  • 5/4 PM: ປາຍທາງສຸດທ້າຍ (AMC)
  • 5:05/4:05 PM: Beetlejuice (Freeform)
  • 19:00 ໂມງແລງ: ປາຍທາງສຸດທ້າຍ (AMC)
  • 7:10/6:10 ໂມງແລງ: Hocus Pocus (Freeform)
  • 8:00 ໂມງແລງ: ໝູ່ທີ່ສາບແຊ່ງ (ພາກກາງຂອງຮູບເງົາຕະຫຼົກ, ໜັງຕະຫຼົກຕະຫຼົກ)
  • 9/8 PM: ເອົາມັນມາ: Cheer or Die (Syfy, Horror Movie Premiere)
  • 9/8 PM: Final Destination 2 (AMC)
  • 9/8 PM: Ghost Hunters (Travel Channel, New Episode)
  • 9:20/8:20 PM: Maleficent (Freeform)
  • 11:25/10:25 PM: Maleficent: Mistress of Evil (Freeform)

ວັນອາທິດ, ຕຸລາ 9

  • 3/ 2 ໂມງເຊົ້າ: ການສໍາພາດຂອງ Anne Rice ກັບ Vampire (AMC+, ຕອນໃໝ່) (*10/9 PM on AMC*)
  • 3/2 AM: The Walking Dead (AMC+, New Episode) (*9/8 ຕອນເຊົ້າຢູ່ AMC*)
  • 6:39/5:39 AM: Firestarter (AMC)
  • 7/6 AM: Monsters vs. Aliens: Mutant Pumpkins (Freeform)
  • 7:30/6:30 AM: Goosebumps 2: Haunted Halloween (Freeform)
  • 9:09/8 :09 AM: ບາງໆ(AMC)
  • 9:35/8:35 AM: Ghostbusters (1984) (Freeform)
  • 11:09/10:09 AM: Silver Bullet (AMC)
  • 12:05 PM/11:05 AM: Ghostbusters II (Freeform)
  • 1:09/ 12:09 ໂມງແລງ: Carrie (1976) (AMC)
  • 2:40/1:40 PM: Beetlejuice (Freeform)
  • 3 :24/2:24 PM: Misery (AMC)
  • 4:45/3:45 PM: Hocus Pocus (Freeform)
  • 5:54/4:54 ໂມງແລງ: Christine (1983) (AMC)
  • 6:55/5:55 PM: ອອກໄປ (Freeform)
  • <11 19:00 ໂມງແລງ: ເຈົ້າສາວຂອງ Tim Burton (ຊ່ອງ Disney) :25/8:25 ໂມງແລງ: Halloween (2018) (Freeform)
  • 10/9 PM: Blumhouse's Compendium of Horror (EPIX, ຕອນໃໝ່)
  • 10/ 9:00 ໂມງແລງ: ໃຫ້ຄົນທີ່ຖືກຕ້ອງເຂົ້າມາ (ເວລາສາຍ, ການສາຍຮອບປະຖົມມະທັດ)
  • 10/9 PM: ຜັກບົ້ງທີ່ໂຫດຮ້າຍ (Food Network, ຕອນໃໝ່)
  • 10/9 PM: Paranormal Caught ໃນກ້ອງຖ່າຍຮູບ (ຊ່ອງການເດີນທາງ, ຕອນໃໝ່)
  • 11:55/10:55 PM: A Quiet Place (Freeform)

ວັນຈັນ, ຕຸລາ 10

  • ທ່ຽງຄືນ/11ໂມງກາງຄືນ: Grimcutty (Hulu, Horror Movie Premiere)
  • 11:30/10:30 AM: A Quiet Place (Freeform )
  • 1:40/12:40 PM: ອອກໄປ (Freeform)
  • 4:15/3:15 PM: Halloween ( 2018) (Freeform)
  • 6:50/5:50 PM: Happy Death Day (Freeform)
  • 8:55/7: 55 ໂມງແລງ: ສຸກສັນວັນຕາຍ 2U (Freeform)
  • 9/8 PM: Halloween Baking Championship (Food Network, Newຕອນ)
  • 10/9 PM: Halloween Cookie Challenge (Food Network, New Episode)
  • Midnight/11 PM: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Freeform)

ວັນອັງຄານ, ຕຸລາ 11

  • 12:30 ໂມງແລງ/11:30 AM: Maleficent (Freeform)
  • 2:30/1:30 PM: ເຮືອນທີ່ມີໂມງຢູ່ໃນກຳແພງຂອງມັນ (Freeform)
  • 5/4 PM: The Haunted Mansion (Freeform)
  • 19:00 ໂມງແລງ: Hotel Transylvania (Freeform)
  • 8/7PM: The Winchesters (The CW, Series Premiere)
  • <11 9/8 PM: Hotel Transylvania 2 (Freeform)
  • ເວລາທ່ຽງຄືນ/11ໂມງແລງ: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Freeform)
  • <13

    ວັນພຸດ, ຕຸລາ 12

    • 10:30/9:30 AM: ເຮືອນທີ່ມີໂມງຢູ່ໃນຝາ (Freeform)
    • 1ໂມງແລງ/ຕອນທ່ຽງ: Hotel Transylvania (Freeform)
    • 3/2 PM: Hotel Transylvania 2 (Freeform)
    • 5/4 PM: Ghostbusters (2016) (Freeform)
    • 8/7 PM: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Freeform)
    • 9/8 PM: Chucky (Syfy, ຕອນໃໝ່)
    • 10/9 PM: Reginald the Vampire (Syfy, New Episode)
    • Midnight/11 PM: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Freeform )

    ວັນພະຫັດ, 13 ຕຸລາ

    • 3/2 AM: Dark Glasses (Shudder, Horror Movie Streaming Premiere)
    • 3/2 AM: Dead End: Paranormal Park (Netflix, Season Premiere)
    • 3/2 AM: She Will (Shudder, Horror Movie)ຮອບປະຖົມມະທັດ)
    • 3/2 AM: Vampire Academy (Peacock, New Episode)
    • 10:30/9:30 AM: Frankenweenie (Freeform)
    • 12:30 PM/11:30 AM: Edward Scissorhands (Freeform)
    • 3/2 PM: Miss Peregrine's Home for Peculiar Children (Freeform)
    • 6/5 PM: ຂົວສົບຂອງ Tim Burton (Freeform)
    • 7:30/6:30 PM: The Nightmare before Christmas (Freeform )
    • 8:30/7:30 PM: Ghosts (CBS, New Episode)
    • 9/8 PM: Beetlejuice (Freeform)
    • 10:00 ໂມງແລງ: ການຜະຈົນໄພຜີ (ຊ່ອງທ່ອງທ່ຽວ, ຕອນໃໝ່)
    • ເວລາທ່ຽງຄືນ/11:00 ໂມງແລງ: ເຈົ້າສາວສົບຂອງ Tim Burton (Freeform)

    ວັນສຸກ, ຕຸລາ 14

    • 3/2 AM: Caillou: The Bravest Wolf Boy (Peacock, Special)
    • 3/2 AM: The Curse of Bridge Hollow (Netflix, Movie Premiere)
    • 3/2 AM: Ghost Brothers: Lights Out (Discovery+, New Episode)
    • 3/2 AM: Halloween ສິ້ນສຸດ (Peacock, Horror Movie Streaming Premiere)
    • 3/2 AM: Haunted Scotland (Discovery+, New Episode)
    • 3/2 AM: Queer for Fear: The History of Queer Horror (Shudder, ຕອນໃໝ່)
    • 9:45/8:45 AM: Dino Ranch: The Creepy Cryosaur (Disney Junior, Halloween Episode)
    • 10:30/9:30 AM: Miss Peregrine's Home for Peculiar Children (Freeform)
    • 5/4 PM: Beetlejuice (Freeform)
    • 10/ 19:00 ໂມງແລງ: Eli Roth ນຳສະເໜີ: My Possessed Pet (ຊ່ອງທ່ອງທ່ຽວ, ຕອນໃໝ່)
    • 10/9 PM: ຫຼັກຖານສະແດງອອກມາແລ້ວ (ຊ່ອງປະຫວັດສາດ, ຕອນໃໝ່)
    • 11/10: Los Espookys (HBO, ຕອນໃໝ່)

    ວັນເສົາ, ຕຸລາ 15

      <11 7/6 AM: Hook (Freeform)
    • 10:15/9:15 AM: How to Train Your Dragon 2 (Freeform)

      ເບິ່ງ_ນຳ: 2023 4K Ultra HD ອອກ: ບັນຊີລາຍຊື່ຄົບຖ້ວນຂອງຫົວຂໍ້ໃຫມ່ແລະທີ່ຈະມາເຖິງ
    • 12:25 PM/11:25 AM: ສົບເຈົ້າສາວຂອງ Tim Burton (Freeform)
    • 2:25/1:25 PM: Toy ເລື່ອງຂີ້ຮ້າຍ! (Freeform)
    • 2:55/1:55 PM: Scared Shrekless (Freeform)
    • 3:25/2:25 PM: Shrek Forever After (Freeform)
    • 5:30/4:30 PM: Hocus Pocus (Freeform)
    • 7:40/6: 40 ໂມງແລງ: ໂຮງແຮມ Transylvania (Freeform)
    • 20:00 ໂມງແລງ: ລະດູໃບໄມ້ປົ່ງໃນເມືອງ (Hallmark Channel, ຮອບສາຍຮູບເງົາ)
    • 9/8 PM: Ghost Hunters (Travel Channel, New Episode)
    • 9:45/8:45 PM: Hotel Transylvania 2 (Freeform)
    • 11:50/10 :50 PM: Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (Freeform)

    ວັນອາທິດ, ຕຸລາ 16

    • 3/2 AM: Anne Rice's Interview with the Vampire ( AMC+, ຕອນໃໝ່) (*10/9 ໂມງຢູ່ AMC*)
    • 3/2 AM: The Walking Dead (AMC+, ຕອນໃໝ່) (*9/8 PM ຢູ່ AMC*)
    • <11 7/6 AM: How to Train Your Dragon 2 (Freeform)
    • 9:10/8:10 AM: Tim Burton's Corpse Bride (Freeform)
    • 10:45/9:45 AM: Scared Shrekless (Freeform)
    • 11:15/10:15 AM: Shrek Forever After (Freeform)
    • 1:20/12:20 PM: Hotel Transylvania (Freeform)
    • 3:25/2:25 PM: Hotel Transylvania 2(Freeform)
    • 5:30/4:30 PM: Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (Freeform)
    • 7/6 PM: ເຈົ້າສາວສົບຂອງ Tim Burton (Disney XD)
    • 7:40/6:40 PM: Hocus Pocus (Freeform)
    • 9/8 PM: Halloween Wars (Food Network, ຕອນໃໝ່)
    • 9:50/8:50 PM: Maleficent (Freeform)
    • 10/9 PM: Blumhouse's Compendium of Horror (EPIX, ເອັບພິໂສດໃໝ່)
    • 10/9 ໂມງແລງ: ໃຫ້ເລື່ອງທີ່ຖືກຕ້ອງເຂົ້າ (ເວລາສາຍ, ເອັບພິໂສດໃໝ່)
    • 10/9 ໂມງແລງ: ຜັກບົ້ງທີ່ໂຫດຮ້າຍ (ເຄືອຂ່າຍອາຫານ, ຕອນໃໝ່)
    • 10/9 PM: Paranormal Caught on Camera (Travel Channel, New Episode)
    • 11:55/10:55 PM: The Witches (Freeform)

    ວັນຈັນ, ຕຸລາ 17

    • ເວລາທ່ຽງຄືນ/11:00 ໂມງແລງ: The Paloni Show: Halloween Special (Hulu, Special)
    • ຕອນທ່ຽງ/11ໂມງເຊົ້າ : Ghostbusters (1984) (Freeform)
    • 2:30/1:30 PM: Ghostbusters II (Freeform)
    • 5:05/ 4:05 PM: The Haunted Mansion (Freeform)
    • 7:10/6:10 PM: The Nightmare before Christmas (Freeform)
    • 8:00 ໂມງແລງ: Kids Baking Championship: Trick or Eat (Food Network, One-hour Special)
    • 8:00 PM: Zombie-thon (Disney XD)
    • 8:50/7:50 PM: Hocus Pocus (Freeform)
    • 9/8 PM: Halloween Baking Championship (Food Network, New Episode)
    • 10:00 ໂມງແລງ: Halloween Cookie Challenge (Food Network, New Episode)
    • ເວລາທ່ຽງຄືນ/11:00 ໂມງແລງ: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon(Freeform)

    ວັນອັງຄານ, ຕຸລາ 18

    • 3/2 AM: Unsolved Mysteries (Netflix, Season Premiere)
    • 10:30/9:30 AM: Ghostbusters (Freeform)
    • 1PM/Noon: Ghostbusters II (Freeform)
    • 3:30/2:30 PM: Fright Night (2011) (Freeform)
    • 6/5 PM: Ghostbusters (2016) (Freeform)
    • 8:00 ໂມງແລງ: The Winchesters (The CW, ເອັບພິໂສດໃໝ່)
    • 9/8 PM: Beetlejuice (Freeform)
    • ທ່ຽງຄືນ/11 PM: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Freeform)

    ວັນພຸດ, ຕຸລາ 19

    • 3/2 AM: ໂຮງຮຽນເພື່ອຄວາມດີ ແລະ Evil (Netflix, ການສາຍສາຍຮູບເງົາ)
    • 10:30/9:30 AM: Fright Night (2011) (Freeform)
    • 1 PM /Noon: Ghostbusters (2016) (Freeform)
    • 1 PM/Noon: Spookiz (Disney Channel)
    • 4/3 PM: Maleficent (Freeform)
    • 6/5 PM: Beetlejuice (Freeform)
    • 8/7PM: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Freeform )
    • 9/8 PM: Chucky (Syfy, New Episode)
    • 10/9 PM: Reginald the Vampire (Syfy, New Episode)
    • ທ່ຽງຄືນ/11ໂມງກາງຄືນ: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Freeform)

    ວັນພະຫັດ, ຕຸລາ 20

    • 3/2 AM: V /H/S/99 (Shudder, Horror Movie Premiere)
    • 3/2 AM: Vampire Academy (Peacock, New Episode)
    • 11/10 AM: The ແມ່ມົດ (Freeform)
    • 1 ໂມງແລງ/ຕອນທ່ຽງ: ຕອນກາງຄືນຢູ່ທີ່ພິພິທະພັນ: ຄວາມລັບຂອງ Tomb(Freeform)
    • 3/2 PM: Halloweentown (Freeform)
    • 5/4 PM: Halloweentown II: Kalabar's Revenge (Freeform)
    • 19:00 ໂມງແລງ: Hotel Transylvania (Freeform)
    • 8:30/7:30 PM: Ghosts (CBS, ຕອນໃໝ່)
    • 9/8 PM: Hotel Transylvania 2 (Freeform)
    • 10/9 PM: Ghost Adventures (Travel Channel, New Episode)
    • ທ່ຽງຄືນ/ 11:00 ໂມງແລງ: The Witches (Freeform)

    ວັນສຸກ, ຕຸລາ 21

    • 3/2 AM: 28 Days Haunted (Netflix, Series Premiere)
    • 3/2 AM: Ghost Brothers: Lights Out (Discovery+, New Episode)
    • 3/2 AM: Ghostwriter (Apple TV+, Season Premiere)
    • 3/2 AM: Haunted Scotland (Discovery+, New Episode)
    • 3/2 AM: Queer for Fear: The History of Queer Horror (Shudder, New Episode/Season Finale)<12
    • 4:30/15:30: ແມ່ມົດທີ່ຂີ້ຮ້າຍທີ່ສຸດ (Disney Channel, ການສາຍຮອບປະຖົມມະທັດ)
    • 5/4 ໂມງແລງ: Hotel Transylvania (Freeform)<2
    • 7/6 PM: Hotel Transylvania 2 (Freeform)
    • 9/8 PM: The Last Drive-In with Joe Bob Briggs: Joe Bob's Haunted Halloween Hangout (Shudder, Halloween Special)
    • 10/9 PM: Eli Roth Presents: My Possessed Pet (Travel Channel, New Episode/Season Finale)
    • 10/9 PM : ຫຼັກຖານສະແດງອອກມາແລ້ວ (ຊ່ອງປະຫວັດສາດ, ເອັບພິໂສດໃໝ່)
    • 11/10: Los Espookys (HBO, ເອັບພິໂສດໃໝ່/ລະດູການສຸດທ້າຍ)
    • ເວລາທ່ຽງຄືນ/11:00 ໂມງແລງ: Buffy The Vampire Slayer (Freeform)

    ວັນເສົາ,22 ຕຸລາ

    • 7/6 ໂມງເຊົ້າ: Buffy the Vampire Slayer (Freeform)
    • 9/8 AM: Maleficent (Freeform)
    • 11/10 AM: Ghostbusters (1984) (Freeform)
    • 1:30/12:30 PM: Ghostbusters II (Freeform)
    • 4/3 PM: Ghostbusters (2016) (Freeform)
    • 7:15/6:15 PM: Beetlejuice (Freeform)
    • 9/8 PM: Ghost Hunters (Travel Channel, New Episode)
    • 9:20/8:20 PM: Hocus Pocus (Freeform)
    • <11 11:30/10:30 PM: ເຮືອນທີ່ມີໂມງຢູ່ໃນຝາ (Freeform)

    ວັນອາທິດ, ຕຸລາ 23

    • 3 /2 AM: Anne Rice's Interview with the Vampire (AMC+, New Episode) (*10/9 PM on AMC*)
    • 3/2 AM: Peyton and Eli's Spooky Adventure: A Places Universe Special (ESPN+, Halloween Special)
    • 3/2 AM: The Walking Dead (AMC+, ຕອນໃໝ່) (*9/8 PM ຢູ່ AMC*)
    • 7/ 6 ໂມງເຊົ້າ: ເຮືອນທີ່ມີໂມງຢູ່ໃນຝາ (Freeform)
    • 9:30/8:30 AM: Ghostbusters (1984) (Freeform)
    • <11 ຕອນທ່ຽງ/11ໂມງເຊົ້າ: Ghostbusters (2016) (Freeform)
    • 3:10/2:10 PM: Beetlejuice (Freeform)
    • 5:15/4:15 PM: Hocus Pocus (Freeform)
    • 7:25/6:25 PM: Monsters, Inc. (Freeform) <12
    • 9/8 PM: Halloween Wars (Food Network, ຕອນໃໝ່)
    • 9:30/8:30 PM: Monsters University (Freeform)
    • 10/9 PM: Blumhouse's Compendium of Horror (EPIX, ເອັບພິໂສດໃໝ່)
    • 10/9 PM: ໃຫ້ເລື່ອງທີ່ຖືກຕ້ອງເຂົ້າ (ເວລາສາຍ, ໃໝ່Ghostober Preview Party (ຊ່ອງການເດີນທາງ, ພິເສດໜຶ່ງຊົ່ວໂມງ)
    • 11/10 PM: The Big Bake: Halloween (Food Network, Season Premiere)

    ວັນອັງຄານ, 13 ກັນຍາ

    ວັນພຸດ, 14 ກັນຍາ

    ວັນພະຫັດ, ກັນຍາ 15

    • 3/2 AM: Speak No Evil (Shudder, Horror Movie Streaming ຮອບປະຖົມມະທັດ)
    • 3/2 AM: Vampire Academy (Peacock, Series Premiere)
    • 10/9 PM: Ghost Adventures (Travel Channel, ການສາຍຮອບປະຖົມມະທັດ)

    ວັນສຸກ, ກັນຍາ 16

    • ທ່ຽງຄືນ/23:00 ໂມງແລງ: Goodnight Mommy (Amazon, Horror Movie Premiere) <12
    • 11/10: Los Espookys (HBO, ການສາຍຮອບປະຖົມມະທັດຊີຊັນ)

    ວັນເສົາ, ກັນຍາ 17

    ວັນອາທິດ, 18 ກັນຍາ

    • 8:00 ໂມງແລງ: Road to Halloween Wars 2022 (Food Network, One-Hour Special)
    • 9/8 PM: Halloween Wars (Food Network, ການສາຍຮອບປະຖົມມະທັດ/ກັບຕອນໃໝ່)
    • 10/9 ໂມງແລງ: ການສໍາພາດຂອງ Anne Rice ກັບ Vampire: Behind the Scenes (AMC, One-Hour Special)
    • 10/9 PM: Paranormal capture on camera (Travel Channel, New Episode)

    ວັນຈັນ, ກັນຍາ 19

    • 9/8 PM: Halloween Baking Championship (Food Network, ຕອນໃໝ່)
    • 11/10 PM: The Big Bake: Halloween (Food Network, New Episode)

    ວັນອັງຄານ, ກັນຍາ 20

    ວັນພຸດ, 21 ກັນຍາ

    ວັນພະຫັດ, 22 ກັນຍາ

    • 3/2 AM: Raven's Hollow (Shudder, Horror Movie Streaming Premiere)
    • 3/2 AM: Vampireຕອນ)
    • 10/9 PM: ຜັກບົ້ງທີ່ໂຫດຮ້າຍ (ເຄືອຂ່າຍອາຫານ, ຕອນໃໝ່/ລະດູການສຸດທ້າຍ)
    • 10/9 PM: Paranormal ຈັບໄດ້ໃນກ້ອງຖ່າຍຮູບ (ຊ່ອງການເດີນທາງ, ຕອນໃໝ່)
    • ທ່ຽງຄືນ/11ໂມງແລງ: Shrek Forever After (Freeform)

    ວັນຈັນ, ຕຸລາ 24

    • ຕອນທ່ຽງ/11ໂມງເຊົ້າ: ສົບເຈົ້າສາວຂອງ Tim Burton (Freeform)
    • 2/1 PM: Miss Peregrine's Home for Peculiar Children (Freeform)
    • 5/4 PM: Shrek Forever After (Freeform)
    • 7/6 PM: Haunted Mansion (Freeform)
    • 9/8 PM: Halloween Baking Championship (Food Network, New ຕອນ)
    • 9/8 PM: Maleficent (Freeform)
    • 10/9 PM: Halloween Cookie Challenge (Food Network, ຕອນໃໝ່)
    • ເວລາທ່ຽງຄືນ/11ໂມງກາງຄືນ: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Freeform)

    ວັນອັງຄານ, ຕຸລາ 25

    • 3/2 AM : The Boulet Brothers' Dragula: Titans (Shudder, Series Premiere)
    • 3/2 AM: Guillermo del Toro's Cabinet of Curiosities (Netflix, Series Premiere)
    • 3/2 AM: Unsolved Mysteries (Netflix, New Episode)
    • 10:30/9:30 AM: Tim Burton's Corpse Bride (Freeform)
    • ຕອນທ່ຽງ/11ໂມງເຊົ້າ: ເຮືອນຂອງ Miss Peregrine ສໍາລັບເດັກນ້ອຍທີ່ແປກປະຫຼາດ (Freeform)
    • 3/2 PM: Halloweentown (Freeform)
    • 5 /4 PM: Hotel Transylvania (Freeform)
    • 7/6 PM: Hotel Transylvania 2 (Freeform)
    • 8/7 PM: The Winchesters (The CW, ຕອນໃໝ່)
    • 9/8 PM: ໂຮງແຮມTransylvania 3: ການພັກຜ່ອນລະດູຮ້ອນ (ແບບບໍ່ເສຍຄ່າ)
    • ເວລາທ່ຽງຄືນ/11:00 ໂມງແລງ: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Freeform)

    ວັນພຸດ, ຕຸລາ 26

    • 3/2 AM: Guillermo del Toro's Cabinet of Curiosities (Netflix, ຕອນໃໝ່)
    • ຕອນທ່ຽງ/11ໂມງເຊົ້າ: Halloweentown II: Kalabar's Revenge (Freeform)
    • 2/1 PM: Hotel Transylvania (Freeform)
    • 4/3 PM: Hotel Transylvania 2 (Freeform)
    • 18:00 ໂມງແລງ: ໂຮງແຮມ Transylvania 3: ການພັກຜ່ອນໃນລະດູຮ້ອນ (Freeform)
    • 8/7 ໂມງແລງ: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Freeform)
    • 9/8 PM: Chucky (Syfy, ຕອນໃໝ່)
    • 10/9 PM: Reginald the Vampire (Syfy, ຕອນໃໝ່)
    • ທ່ຽງຄືນ/11 PM: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Freeform)

    ວັນພະຫັດ, ຕຸລາ 27

    • 3/2 AM: Daniel Spellbound (Netflix, Series Premiere)
    • 3/2 AM: Guillermo del Toro's Cabinet of Curiosities (Netflix, New Episodes)
    • 3/2 AM: Vampire Academy (Peacock, New Episode/Season Finale )
    • 11/10 AM: ພ້ອມຫຼືບໍ່ (Freeform)
    • 1PM/Noon: Maleficent (Freeform)
    • <11 3/2 PM: Ghostbusters (1984) (Freeform)
    • 5:30/4:30 PM: Ghostbusters II (Freeform)
    • <11 8/19/19: Ghostbusters (2016) (Freeform)
    • 8:30/7:30 PM: Ghosts (CBS, New Episode)
    • 10/9 PM: Ghost Adventures (Travel Channel, New Episode)
    • Midnight/11PM: Buffy theVampire Slayer (Freeform)

    ວັນສຸກ, ຕຸລາ 28

    • 3/2 AM: Guillermo del Toro's Cabinet of Curiosities (Netflix, New Episodes/Season Finale)
    • 3/2 AM: Ghost Brothers: Lights Out (Discovery+, New Episode)
    • 3/2 AM: Haunted Scotland (Discovery+, New Episode)
    • 3/2 AM: Resurrection (Shudder, Horror Movie Premiere)
    • 3/2 AM: Wendell & Wild (Netflix, Horror Comedy Movie Premiere)
    • 10:30/9:30 AM: Ghostbusters (2016) (Freeform)
    • 7 /6PM: Monster High (Nickelodeon, Series Premiere)
    • 8/7PM: Shock Doc: Ghosts of Flight 401 (Travel Cahnnel, Two-Hour Special) <12
    • 10/10: ຫຼັກຖານສະແດງອອກມາແລ້ວ (ຊ່ອງປະຫວັດສາດ, ຕອນໃໝ່)
    • 10/9 PM: Urban Legend (Travel Channel, Series Premiere)

    ວັນເສົາ, ຕຸລາ 29

    • 7/6 AM: How to Train Your Dragon 2 (Freeform)
    • 9: 10/8:10 AM: Edward Scissorhands (Freeform)
    • 11:40/10:40 AM: Frankenweenie (2012) (Freeform)
    • 1:40/12:40 PM: ເຈົ້າສາວຂອງ Tim Burton (Freeform)
    • 3:35/2:35 PM: Goosebumps 2: Haunted Halloween (Freeform)
    • 5:40/4:40 PM: ຝັນຮ້າຍກ່ອນວັນຄຣິສມາສ (Freeform)
    • 7:20/6:20 PM: Hotel Transylvania (Freeform )
    • 9/8 PM: Ghost Hunters (Travel Channel, New Episode)
    • 9:25/8:25 PM: Hocus Pocus (Freeform)
    • 11:35/10:35 PM:Ghostbusters II (Freeform)

    ວັນອາທິດ, ຕຸລາ 30

    • 3/2 AM: Anne Rice's Interview with the Vampire (AMC+, New Episode) (*10 /9ໂມງແລງຢູ່ AMC*)
    • 3/2 AM: The Walking Dead (AMC+, ຕອນໃໝ່) (*9/8 PM ຢູ່ AMC*)
    • 7/6 AM : The Witches (Freeform)
    • 9:05/8:05 AM: ເຈົ້າສາວຂອງ Tim Burton (Freeform)
    • 10:45/ 9:45 AM: Goosebumps 2: Haunted Halloween (Freeform)
    • 12:50 PM/11:50 AM: The Haunted Mansion (Freeform)
    • 2:55/1:55 PM: Hotel Transylvania (Freeform)
    • 5/4 PM: Beetlejuice (Freeform)
    • 19:05/18:05: Zombies 3 (Disney Channel)
    • 19:05/6:05 PM: Hocus Pocus (Freeform)
    • 9/8 PM : Halloween Wars (Food Network, New Episode/Season Finale)
    • 9:15/8:15 PM: Maleficent (Freeform)
    • 10/9 PM: Blumhouse's Compendium of Horror (EPIX, ເອັບພິໂສດໃໝ່)
    • 10:00 ໂມງແລງ: ໃຫ້ເລື່ອງທີ່ຖືກຕ້ອງເຂົ້າ (ເວລາສາຍ, ເອັບພິໂສດໃໝ່)
    • 10/9 ໂມງແລງ: Paranormal ຈັບໄດ້ໃນກ້ອງຖ່າຍຮູບ (ຊ່ອງການເດີນທາງ, ຕອນໃໝ່)
    • 11:20/10:20 PM: Maleficent: Mistress of Evil (Freeform)

    ວັນຈັນ, ຕຸລາ 31

    <10
  • 10:30/9:30 AM: Ghostbusters (1984) (Freeform)
  • 1 PM/Noon: The Haunted Mansion (Freeform)
  • 3/2 PM: Beetlejuice (Freeform)
  • 5/4 PM: Maleficent (Freeform)
  • 19:00 ໂມງແລງ: ໂຮງແຮມ Transylvania (Freeform)
  • 20:00 ໂມງແລງ: ສັດທີ່ມ່ວນທີ່ສຸດໃນໂລກ: Halloween(The CW, Halloween Episode)
  • 9/8 PM: 13 ຮູບເງົາທີ່ຢ້ານທີ່ສຸດຕະຫຼອດເວລາ (The CW, Halloween Special)
  • 9/8 PM: Halloween Baking Championship (Food Network, New Episode/Season Finale)
  • 9/8 PM: The Haunted Museum: 3 Ring Inferno (ຊ່ອງທ່ອງທ່ຽວ, ພິເສດສອງຊົ່ວໂມງ) <12
  • 9/8 PM: Hocus Pocus (Freeform)
  • 10/9 PM: Halloween Cookie Challenge (Food Network, New Episode/Season Finale)
  • ເວລາທ່ຽງຄືນ/11ໂມງກາງຄືນ: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Freeform)
Academy (Peacock, New Episode)
  • 10/9 PM: Ghost Adventures (Travel Channel, New Episode)
  • ວັນສຸກ, ກັນຍາ 23

    • 3/2 AM: Haunted Scotland (Discovery+, Series Premiere)
    • 11/10 PM: Los Espookys (HBO, New Episode)

    ວັນເສົາ, 24 ກັນຍາ

    ວັນອາທິດ, ກັນຍາ 25

    • 11/10 AM: PJ Masks: Trick or Treat/Trick or Treat Part II (Disney Junior, Halloween Episode)
    • 11:25/10:25 AM: Minnie's Bow-Toons: A Dark and Storm Night at the Party Palace (Disney Junior, Halloween Episode)
    • 8:00 ໂມງແລງ: ພາຍໃຕ້ Wraps 2 (Disney Channel, Family Horror Movie Premiere)
    • 9:00 ໂມງແລງ: Halloween Wars (Food Network, ຕອນໃໝ່)
    • 9 :30/8:30 PM: Bunk'd: Bunkhouse of Horror (Disney Channel, Halloween Special)
    • 10/9 PM: Paranormal Caught on Camera (ຊ່ອງທ່ອງທ່ຽວ, ຕອນໃໝ່)

    ວັນຈັນ, ກັນຍາ 26

    • 11/10 AM: Mickey Mouse Funhouse: The Magic Mansion (Disney Junior, Halloween Episode)
    • 9:00 ໂມງແລງ: Halloween Baking Championship (Food Network, New Episode)
    • 10/9 PM: Halloween Cookie Challenge (Food Network, Series Premiere)
    • 11/ 10ໂມງແລງ: The Big Bake: Halloween (Food Network, ຕອນໃໝ່)

    ວັນອັງຄານ, ກັນຍາ 27

    • 11/10 AM: Eureka!: Eurek- Or-Treat (Disney Junior, Halloween Episode)

    ວັນພຸດ, ກັນຍາ 28

    • 11/10 AM: Puppy Dog Pals: ThePumpkin King/The Elf Who Halloween'd (Disney Junior, Halloween Episode)

    ວັນພະຫັດ, ກັນຍາ 29

    • 3/2 AM: Looney Tunes Cartoons: Halloween Special (HBO Max, Special)
    • 3/2 AM: Sissy (Shudder, Horror Movie Premiere)
    • 3/2 AM: Vampire Academy (Peacock, ຕອນໃໝ່)
    • 11/10 AM: Mickey Mouse Funhouse: Fifty-Foot Pluto! (Disney Junior, Halloween Episode)
    • 6/5 PM: People Puzzler: Trick or Treat (GSN, Halloween Episode)
    • 8/7 PM: Ghost Adventures: Devil's Den (ຊ່ອງການເດີນທາງ, ພິເສດສອງຊົ່ວໂມງ)
    • 8:30/7:30 PM: Ghosts (CBS, Season Premiere)

    ວັນສຸກ, ກັນຍາ 30

    • 3/2 AM: Haunted Scotland (Discovery+, New Episode)
    • 3/2 AM: Hocus Pocus 2 (Disney+, Family Horror Movie ການສາຍຮອບປະຖົມມະທັດ)
    • 3/2 AM: My Best Friend's Exorcism (Amazon, Horror Movie Premiere)
    • 3/2 AM: Phantom Pups ( Netflix, Series Premiere)
    • 3/2 AM: Queer for Fear: The History of Queer Horror (Shudder, Series Premiere)
    • 10 :30/9:30 AM: Firebuds: The Not-So Haunted House/Halloween Heroes (Disney Channel/Disney Junior, Halloween Episode)
    • 8/7 PM: Shock Doc: The Curse of Robert the Doll (ຊ່ອງການເດີນທາງ, ພິເສດສອງຊົ່ວໂມງ)
    • 10/9 PM: Eli Roth Presents: My Possessed Pet (Travel Channel, Series Premiere) <12
    • 11/10 PM: Los Espookys (HBO, ໃໝ່ຕອນ)

    ຕຸລາ 2022 Halloween TV ແລະຕາຕະລາງການຖ່າຍທອດ

    ວັນເສົາ, ຕຸລາ 1

    • ເວລາທ່ຽງຄືນ/11:00 ໂມງແລງ: Huluween Dragstravaganza (Hulu, Special)
    • 3/2 AM: Mad God Ghoul Log (Shudder, Halloween Special)
    • 3/2 AM: ພວກເຮົາ ຊື້ເຮືອນສົບ (Discovery+, Series Premiere)
    • *7/6 AM: Freeform's 31 Nights of Halloween Begins*
    • 7/6 AM: Edward Scissorhands (Freeform )
    • 9:10/8:10 AM: The Witches (Freeform)
    • 9:30/8:30 AM: Hamster & ; Gretel: The Nightmarionette (Disney Channel, Halloween Episode)
    • *10/9 AM: AMC Fear Fest 2022 Begins*
    • 10/9 AM: Underworld: Awakening ( AMC)
    • 11:20/10:20 AM: The Haunted Mansion (Freeform)
    • Noon/11 AM: A nightmare on Elm Street (2010) (AMC)
    • 1:25/12:25 PM: The Nightmare before Christmas (Freeform)
    • 2/1 PM: Halloween 6: The Curse of Michael Myers (AMC)
    • 3:05/2:05 PM: Hotel Transylvania (Freeform)
    • 4/3 PM: Halloween 4: The Return of Michael Myers (AMC)
    • 5:10/4:10 PM: Hotel Transylvania 2 (Freeform)
    • 16/5: Halloween 5: The Revenge of Michael Myers (AMC)
    • 7:15/6:15 PM: Hocus Pocus (Freeform)<2
    • 20:00 ໂມງແລງ: ຫາງໃຫຍ່ໆ (ຊ່ອງ Disney, ການສາຍຮອບປະຖົມມະທັດຂອງຮູບເງົາສັ້ນ)
    • 8:00 ໂມງແລງ: Halloween (1978) (AMC)
    • 8/7 ໂມງແລງ: Halloween in Hollywood (NBC,Halloween Special)
    • 9:25/8:25 PM: Beetlejuice (Freeform)
    • 10/9 PM: Halloween H20: 20 ປີ ຕໍ່ມາ (AMC)
    • 11:30/10:30 PM: Ghostbusters (1984) (Freeform)
    • 9/8 PM: Ghost Hunters (Travel Channel, Season Premiere)

    ວັນອາທິດ, ຕຸລາ 2

    • 3/2 AM: Anne Rice's Interview with the Vampire (AMC+, Series Premiere) (*10/9 PM ຢູ່ AMC*)
    • 3/2 AM: Jack Osbourne's Haunted Homecoming (Discovery+, Series Premiere)
    • 3/2 ໂມງເຊົ້າ: The Walking Dead (AMC+, ການສາຍຮອບປະຖົມມະທັດ) (*9/8 ໂມງເຊົ້າຢູ່ AMC*)
    • 7/6 ໂມງເຊົ້າ: The Witches (Freeform)<2
    • 9:10/8:10 AM: Decorating Disney: Halloween Magic (Freeform)
    • 10/9 AM: Halloween 4: The Return of Michael Myers (AMC)
    • 10:10/9:10 AM: Halloweentown (Freeform)
    • Non/11AM: Halloween 5: The Revenge of Michael Myers (AMC)
    • 12:15 PM/11:15 AM: Hotel Transylvania (Freeform)
    • 2/1 PM: Halloween: Resurrection (AMC)
    • 2:20/1:20 PM: Hotel Transylvania 2 (Freeform)
    • 4/3 PM: Halloween H20: 20 Years Later (AMC)
    • 4:25/3:25 PM: Maleficent (Freeform)
    • 6/ 5 ໂມງແລງ: Halloween (1978) (AMC)
    • 6:30/5:30 PM: Beetlejuice (Freeform)
    • 8/7 PM: The Villains of Valley View: Havoc-ween (Disney Channel, Halloween Episode)
    • 8:30/7:30 PM: Raven's Home: A Girl called Tasha(Disney Channel, Halloween Episode)
    • 8:35/7:35 PM: Hocus Pocus (Freeform)
    • 10:45/9 :45 PM: Ghostbusters (2016) (Freeform)
    • 9/8 PM: Halloween Wars (Food Network, New Episode)
    • 10/9 PM: Blumhouse's Compendium ຂອງ Horror (EPIX, Series Premiere)
    • 10/9 PM: ຜັກທີ່ໂຫດຮ້າຍ (ເຄືອຂ່າຍອາຫານ, ການສາຍຮອບປະຖົມມະທັດຂອງລະດູການ)
    • 10/9 PM: Paranormal ຈັບໄດ້ ໃນກ້ອງຖ່າຍຮູບ (ຊ່ອງການເດີນທາງ, ຕອນໃໝ່)

    ວັນຈັນ, ຕຸລາ 3

    • ທ່ຽງຄືນ/11:00 ໂມງແລງ: ແສງຕາເວັນກົງກັນຂ້າມ: ເປັນຕາຢ້ານ Halloween ກົງກັນຂ້າມກັບແສງຕາເວັນພິເສດ ( Hulu, Halloween Special Premiere)
    • 10/9 AM: Village of the Damned (AMC)
    • 12:15 PM/11:15 AM: Orphan (AMC)
    • 1 PM/Noon: Buffy the Vampire Slayer (Freeform)
    • 3/2 PM: ວັນສຸກທີ 13 (1980) (AMC)
    • 3/2 PM: Ghostbusters (1984) (Freeform)
    • 15/4 PM: ວັນສຸກທີ 13 : ພາກທີ II (AMC)
    • 5:30/4:30 PM: Ghostbusters II (Freeform)
    • 7/6:30 PM: ສິບສາມ Ghosts (AMC)
    • 8/7 PM: Ghostbusters (2016) (Freeform)
    • 9/8 PM: Halloween Baking Championship (Food Network, New ຕອນ)
    • 9/8 PM: Mysteries Decoded Presents: Spirit Squad (The CW, Halloween Special)
    • 10/9 PM: Halloween Cookie Challenge (Food Network, ເອັບພິໂສດໃໝ່)
    • ເວລາທ່ຽງຄືນ/11ໂມງກາງຄືນ: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Freeform)

    ວັນອັງຄານ, ຕຸລາ4

    • 10/9 AM: Children of the Corn IV: The Gathering (AMC)
    • 11:30/10:30 AM: Ghostbusters (1984) (Freeform)
    • ຕອນທ່ຽງ/11ໂມງເຊົ້າ: ວັນສຸກທີ 13: ພາກທີ II (AMC)
    • 2/1 PM: ວັນສຸກທີ 13: ພາກທີ 3 (AMC)
    • 2/1 PM: Ghostbusters II (Freeform)
    • 4/3 PM: Ghostbusters II (AMC)
    • 4:30/3:30 PM: Edward Scissorhands (Freeform)
    • 6/5 PM: Candyman (AMC)
    • 7/6 PM: Maleficent (Freeform)
    • 9/8 PM: Hocus Pocus (Freeform)
    • ເວລາທ່ຽງຄືນ/11:00 ກາງຄືນຢູ່ພິພິທະພັນ: ຄວາມລັບຂອງອຸບມຸງ (ຟຣີຮູບແບບ)

    ວັນພຸດ, ຕຸລາ 5

    • 3/2 AM: ໂທລະສັບຂອງ Mr. Harrigan (Netflix, Horror Movie Premiere)
    • 3/2 AM: Nailed It! (Netflix, ການສາຍຮອບປະຖົມມະທັດຂອງລະດູການ Halloween)
    • 9:30/8:30 AM: Candyman (AMC)
    • 11:30/ 10:30 AM: Candyman: Farewell to the Flesh (AMC)
    • Noon/11 AM: Night at the Museum: Secret of the Tomb (Freeform)
    • 1:30/12:30 PM: Trick 'r Treat (AMC)
    • 2/1 PM: Madagascar (Freeform)
    • <11 3:30/2:30 PM: Jeepers Creepers (AMC)
    • 4/3 PM: Hotel Transylvania (Freeform)
    • 5:30/4:30 ໂມງແລງ: ເຮືອນສຸດທ້າຍທາງຊ້າຍ (AMC)
    • 6/5 ໂມງແລງ: Hotel Transylvania 2 (Freeform)
    • 8:00 ໂມງແລງ: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Freeform)
    • 9/8 PM: Chucky (Syfy/USA Network, Seasonຮອບປະຖົມມະທັດ)
    • 10/9 PM: Reginald the Vampire (Syfy, Series Premiere)
    • ທ່ຽງຄືນ/11:00 ໂມງແລງ: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Freeform)

    ວັນພະຫັດ, ຕຸລາ 6

    • 3/2 AM: Deadstream (Shudder, Horror Movie Premiere)
    • 3/2 AM: Monster High: The Movie (Paramount+, Movie Premiere) (*ສາຍຮອບປະຖົມມະທັດເວລາ 19:00 ໂມງຢູ່ Nickelodeon)
    • 3/2 ໂມງເຊົ້າ: Vampire Academy (Peacock, ຕອນໃໝ່)
    • 9/8 AM: The Haunting (AMC)
    • 11/10 AM: Madagascar (Freeform)
    • 11:15/10:15 AM: The Grudge (AMC)
    • 1 PM/Noon: Hotel Transylvania (Freeform) <12
    • 1:30/12:30 PM: The Last House on the Left (AMC)
    • 3/2 PM: Hotel Transylvania 2 (Freeform)<2
    • 4/3 ໂມງແລງ: ວັນສຸກທີ 13 (2009) (AMC)
    • 5/4 ໂມງແລງ: Shrek Forever After (Freeform)
    • 18:00 ໂມງແລງ: Nightmare on Elm Street (2010) (AMC)
    • 7/6 PM: Halloweentown (Freeform) <12
    • 19:00 ໂມງແລງ: Monster High: The Movie (Nickelodeon, Movie Premiere)
    • 8:00 ໂມງແລງ: The Conjuring (AMC) <12
    • 8:30/7:30 PM: Ghosts (CBS, New Episode)
    • 9/8 PM: Halloweentown II: Kalabar's Revenge (Freeform)
    • 10/9 PM: Ghost Adventures (Travel Channel, New Episode)
    • Midnight/11 PM: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Freeform)

    ວັນສຸກ, ຕຸລາ 7

    • ທ່ຽງຄືນ/11:00 ໂມງແລງ: Hellraiser (Hulu, Horror Movie

    Kenneth Moore

    Kenneth Moore ເປັນນັກຂຽນບລັອກທີ່ມີຄວາມກະຕືລືລົ້ນທີ່ມີຄວາມຮັກອັນເລິກເຊິ່ງຕໍ່ການຫຼິ້ນເກມ ແລະຄວາມບັນເທີງ. ດ້ວຍລະດັບປະລິນຍາຕີດ້ານວິຈິດສິນ, Kenneth ໄດ້ໃຊ້ເວລາຫຼາຍປີເພື່ອຄົ້ນຫາດ້ານສ້າງສັນຂອງລາວ, ຮຽນຮູ້ທຸກຢ່າງຕັ້ງແຕ່ການແຕ້ມຮູບຈົນເຖິງຫັດຖະກໍາ. ຢ່າງໃດກໍຕາມ, ຄວາມມັກທີ່ແທ້ຈິງຂອງລາວແມ່ນສະເຫມີເກມ. ຈາກວິດີໂອເກມຫຼ້າສຸດໄປຫາເກມກະດານຄລາສສິກ, Kenneth ຮັກການຮຽນຮູ້ທຸກຢ່າງທີ່ລາວສາມາດເຮັດໄດ້ກ່ຽວກັບເກມທຸກປະເພດ. ລາວສ້າງ blog ຂອງລາວເພື່ອແບ່ງປັນຄວາມຮູ້ຂອງລາວແລະໃຫ້ຄໍາຄິດເຫັນທີ່ເລິກເຊິ່ງກັບຜູ້ທີ່ກະຕືລືລົ້ນແລະຜູ້ຫຼິ້ນແບບທໍາມະດາ. ໃນເວລາທີ່ລາວບໍ່ໄດ້ຫຼີ້ນເກມຫຼືຂຽນກ່ຽວກັບມັນ, Kenneth ສາມາດພົບເຫັນຢູ່ໃນສະຕູດິໂອສິລະປະຂອງລາວ, ບ່ອນທີ່ລາວມັກການປະສົມສື່ແລະທົດລອງເຕັກນິກໃຫມ່. ລາວຍັງເປັນນັກທ່ອງທ່ຽວທີ່ມັກ, ຄົ້ນຫາຈຸດຫມາຍປາຍທາງໃຫມ່ທຸກໆໂອກາດທີ່ລາວໄດ້ຮັບ.