Jadual TV dan Penstriman Halloween 2022: Senarai Lengkap Istimewa, Filem dan Banyak Lagi

Kenneth Moore 12-10-2023
Kenneth Moore

Berikut ialah senarai dan jadual lengkap semua tawaran TV dan penstriman Halloween 2022 termasuk istimewa TV, episod Halloween, siri TV, filem seram dan banyak lagi. Jadual ini termasuk kedua-dua filem asal dan siri TV serta blok pengaturcaraan bertema Halloween seperti 31 Malam Halloween Freeform dan AMC Fear Fest 2022 (nota: keseluruhan jadual untuk ini belum dikeluarkan sepenuhnya). Yang terakhir disenaraikan dalam italic untuk memastikan senarai itu mudah dibaca bagi mereka yang tidak berminat dengannya (juga, saya tahu kebanyakan jadual Freeform bukanlah apa yang ramai akan panggil "bertema Halloween" tetapi saya telah sertakan segala-galanya dalam jadual rasmi mereka akan lengkap). Tayangan perdana filem asal dalam tebal untuk menonjolkannya tetapi episod tambahan siri disenaraikan dalam teks biasa. Siaran ini akan dikemas kini sepanjang September dan Oktober apabila lebih banyak tarikh tayangan perdana diumumkan.

Nota: Untuk keperluan penyenaraian TV dan penstriman anda, kami juga menawarkan pusingan bulanan semua tayangan perdana rancangan dan filem serta jadual TV harian.

Terakhir dikemas kini: 28 September 2022

Lihat juga: SeaQuest DSV Semakan Blu-ray Siri Lengkap

Jadual TV dan Penstriman Halloween September 2022

Ahad, 11 September

  • 10/9 MLM: Paranormal Ditangkap pada Kamera (Saluran Perjalanan, Tayangan Perdana Musim)

Isnin, 12 September

  • 9/ 8 MLM: Kejohanan Membakar Halloween (Rangkaian Makanan, Tayangan Perdana Musim)
  • 10/9 MLM:Tayangan Perdana)
  • 3/2 PG: Ghost Brothers: Lights Out (Discovery+, Tayangan Perdana Musim)
  • 3/2 PG: Haunted Scotland (Discovery+, Baharu Episod)
  • 3/2 PG: The Midnight Club (Netflix, Siri Tayangan Perdana)
  • 3/2 PG: Persembahan Khas Marvel Studios: Werewolf oleh Malam (Disney+, Tayangan Perdana Khas Halloween)
  • 3/2 PG: Queer for Fear: The History of Queer Horror (Shudder, New Episod)
  • 9/8 AM : Piranha 3DD (AMC)
  • 10:30/9:30 PG: Takut Shrekless (Bentuk Bebas)
  • 10:45/9: 45 PG: Demam Kabin 2: Demam Musim Bunga (AMC)
  • 11/10 PG: Mickey Mouse Funhouse: Ghosts of Haunted Gulch (Disney Channel/Disney Junior at Noon/11 AM, Halloween episod)
  • 11/10 AM: Shrek Forever After (Freeform)
  • 12:30 PM/11:30 AM: Cabin Fever ( AMC)
  • 2:30/1:30 PM: House of Wax (AMC)
  • 5/4 PM: The Conjuring (AMC) )
  • 7:30/6:30 PM: Poltergeist (1982) (AMC)
  • 10/9 PM: Eli Roth Presents: My Possessed Pet (Saluran Perjalanan, Episod Baharu)
  • 10/9 MLM: Buktinya Ada (Saluran Sejarah, Tayangan Perdana Musim)
  • 11/10 MLM: Los Espookys ( HBO, Episod Baharu)
  • Tengah Malam/11 Malam: Hotel Transylvania 2 (Bentuk Bebas)

Sabtu, 8 Oktober

  • 7/6 PG: Menghias Disney: Halloween Magic (Freeform)
  • 8/7 PG: Hotel Transylvania 2 (Freeform)
  • 10/9 PG: Merinding2: Halloween Berhantu (Bentuk Bebas)
  • 10:30/9:30 AM: Land of the Dead (AMC)
  • 12:05 PM/11:05 AM: Ghostbusters (1984) (Freeform)
  • 12:30 PM/11:30 AM: Dawn of the Dead (2004) (AMC)
  • 2:35/1:35 PTG: Ghostbusters II (Bentuk Bebas)
  • 3/2 PTG: Destinasi Akhir 5 (AMC)
  • 5/4 PTG: Destinasi Akhir (AMC)
  • 5:05/4:05 PTG: Beetlejuice (Bentuk Bebas)
  • 7/6 PTG: Destinasi Akhir (AMC)
  • 7:10/6:10 PTG: Hocus Pocus (Bentuk Bebas)
  • 8/7 PM: Rakan Terkutuklah (Pusat Komedi, Tayangan Perdana Filem Komedi Seram)
  • 8/7 PM: Pumpkin Everything (Saluran Tanda Ciri, Tayangan Perdana Filem)
  • 9/8 MLM: Bawakannya: Bersorak atau Mati (Syfy, Tayangan Perdana Filem Seram)
  • 9/8 MLM: Destinasi Akhir 2 (AMC)
  • 9/8 PM: Ghost Hunters (Saluran Perjalanan, Episod Baharu)
  • 9:20/8:20 PM: Maleficent (Bentuk Bebas)
  • 11:25/10:25 PM: Maleficent: Mistress of Evil (Freeform)

Ahad, 9 Oktober

  • 3/ 2 PG: Temubual Anne Rice dengan Vampire (AMC+, Episod Baharu) (*10/9 malam di AMC*)
  • 3/2 PG: The Walking Dead (AMC+, Episod Baharu) (*9/8 PM di AMC*)
  • 6:39/5:39 PG: Firestarter (AMC)
  • 7/6 PG: Monsters lwn. Alien: Mutant Labu (Bentuk Bebas)
  • 7:30/6:30 PG: Goosebumps 2: Halloween Berhantu (Bentuk Bebas)
  • 9:09/8 :09 AM: Lebih kurus(AMC)
  • 9:35/8:35 PG: Ghostbusters (1984) (Bentuk Bebas)
  • 11:09/10:09 AM: Silver Bullet (AMC)
  • 12:05 PM/11:05 AM: Ghostbusters II (Freeform)
  • 1:09/ 12:09 PM: Carrie (1976) (AMC)
  • 2:40/1:40 PM: Beetlejuice (Bentuk Bebas)
  • 3 :24/2:24 PM: Misery (AMC)
  • 4:45/3:45 PM: Hocus Pocus (Freeform)
  • 5:54/4:54 PTG: Christine (1983) (AMC)
  • 6:55/5:55 PTG: Keluar (Bentuk Bebas)
  • 7/6 PM: Pengantin Mayat Tim Burton (Disney Channel)
  • 9/8 PM: Halloween Wars (Rangkaian Makanan, Episod Baharu)
  • 9 :25/8:25 PM: Halloween (2018) (Bentuk Bebas)
  • 10/9 PM: Kompendium Seram Blumhouse (EPIX, Episod Baharu)
  • 10/ 9 MLM: Biarkan Yang Tepat Masuk (Tayangan, Siri Tayangan Perdana)
  • 10/9 MLM: Labu Keterlaluan (Rangkaian Makanan, Episod Baharu)
  • 10/9 MLM: Paranormal Terperangkap pada Kamera (Saluran Perjalanan, Episod Baharu)
  • 11:55/10:55 PM: Tempat Sunyi (Bentuk Bebas)

Isnin, 10 Oktober

  • Tengah Malam/11 Malam: Grimcutty (Hulu, Tayangan Perdana Filem Seram)
  • 11:30/10:30 PG: Tempat Yang Tenang (Bentuk Bebas )
  • 1:40/12:40 PM: Keluar (Bentuk Bebas)
  • 4:15/3:15 PM: Halloween ( 2018) (Bentuk Bebas)
  • 6:50/5:50 PTG: Selamat Hari Kematian (Bentuk Bebas)
  • 8:55/7: 55 PTG: Selamat Hari Kematian 2U (Bentuk Bebas)
  • 9/8 Malam: Kejohanan Membakar Halloween (Rangkaian Makanan, BaharuEpisod)
  • 10/9 malam: Cabaran Kuki Halloween (Rangkaian Makanan, Episod Baharu)
  • Tengah Malam/11 Malam: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Bentuk Bebas)

Selasa, 11 Oktober

  • 12:30 PTG/11:30 PG: Maleficent (Bentuk Bebas)
  • 2:30/1:30 PM: Rumah dengan Jam di Dindingnya (Bentuk Bebas)
  • 5/4 PTG: Rumah Agam Berhantu (Bentuk Bebas)
  • 7/6 PTG: Hotel Transylvania (Bentuk Bebas)
  • 8/7 PTG: The Winchesters (The CW, Siri Tayangan Perdana)
  • 9/8 MLM: Hotel Transylvania 2 (Bentuk Bebas)
  • Tengah Malam/11 Malam: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Freeform)

Rabu, 12 Oktober

  • 10:30/9:30 PG: Rumah dengan Jam di Dindingnya (Bentuk Bebas)
  • 1 PTG/Thari: Hotel Transylvania (Bentuk Bebas)
  • 3/2 PTG: Hotel Transylvania 2 (Bentuk Bentuk Bebas)
  • 5/4 PM: Ghostbusters (2016) (Freeform)
  • 8/7 PM: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Freeform)
  • 9/8 PM: Chucky (Syfy, Episod Baharu)
  • 10/9 MLM: Reginald the Vampire (Syfy, Episod Baharu)
  • Midnight/11 PM: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Bentuk Bebas )

Khamis, 13 Oktober

  • 3/2 PG: Cermin Mata Gelap (Tayangan Perdana Penstriman Filem Seram)
  • 3/2 PG: Dead End: Paranormal Park (Netflix, Tayangan Perdana Musim)
  • 3/2 PG: Dia Akan (Shudder, Filem SeramTayangan Perdana)
  • 3/2 PG: Akademi Vampire (Peacock, Episod Baharu)
  • 10:30/9:30 PG: Frankenweenie (Bentuk Bebas)
  • 12:30 PM/11:30 AM: Edward Scissorhands (Freeform)
  • 3/2 PM: Miss Peregrine's Home for Peculiar Children (Freeform)
  • 6/5 PTG: Jambatan Mayat Tim Burton (Bentuk Bebas)
  • 7:30/6:30 PTG: Mimpi Ngeri Sebelum Krismas (Bentuk Bebas )
  • 8:30/7:30 PM: Hantu (CBS, Episod Baharu)
  • 9/8 PM: Beetlejuice (Bentuk Bebas)
  • 10/9 malam: Ghost Adventures (Saluran Perjalanan, Episod Baharu)
  • Tengah Malam/11 Malam: Pengantin Mayat Tim Burton (Bentuk Bebas)

Jumaat, 14 Oktober

  • 3/2 PG: Caillou: The Bravest Wolf Boy (Peacock, Istimewa)
  • 3/2 AM: The Curse of Bridge Hollow (Netflix, Tayangan Perdana Filem)
  • 3/2 PG: Ghost Brothers: Lights Out (Discovery+, Episod Baharu)
  • 3/2 PG: Halloween Tamat (Peacock, Tayangan Perdana Penstriman Filem Seram)
  • 3/2 PG: Haunted Scotland (Discovery+, Episod Baharu)
  • 3/2 PG: Queer for Fear: The History of Queer Seram (Shudder, Episod Baharu)
  • 9:45/8:45 AM: Dino Ranch: The Creepy Cryosaur (Disney Junior, Episod Halloween)
  • 10:30/9:30 PG: Rumah Cik Peregrine untuk Kanak-Kanak Pelik (Bentuk Bebas)
  • 5/4 PTG: Beetlejuice (Bentuk Bebas)
  • 10/ 9 malam: Eli Roth Mempersembahkan: Haiwan Kesayangan Saya (Saluran Perjalanan, Episod Baharu)
  • 10/9 malam: BuktinyaIs Out There (Saluran Sejarah, Episod Baharu)
  • 11/10 MLM: Los Espookys (HBO, Episod Baharu)

Sabtu, 15 Oktober

  • 7/6 PG: Cangkuk (Bentuk Bebas)
  • 10:15/9:15 PG: Cara Melatih Naga Anda 2 (Bentuk Bebas)

    Lihat juga: Tarikh Keluaran Blu-ray, 4K dan DVD Februari 2023: Senarai Lengkap Tajuk Baharu
  • 12:25 PM/11:25 AM: Pengantin Mayat Tim Burton (Bentuk Bebas)
  • 2:25/1:25 PM: Mainan Kisah Terror! (Bentuk Bebas)
  • 2:55/1:55 PTG: Shrekless Takut (Bebas Bentuk)
  • 3:25/2:25 PTG: Shrek Forever After (Bentuk Bebas)
  • 5:30/4:30 PTG: Hocus Pocus (Bentuk Bebas)
  • 7:40/6: 40 PM: Hotel Transylvania (Freeform)
  • 8/7 PM: Autumn in the City (Saluran Penanda Utama, Tayangan Perdana Filem)
  • 9/8 PM: Ghost Hunters (Saluran Perjalanan, Episod Baharu)
  • 9:45/8:45 PM: Hotel Transylvania 2 (Bentuk Bebas)
  • 11:50/10 :50 PM: Hotel Transylvania 3: Percutian Musim Panas (Freeform)

Ahad, 16 Oktober

  • 3/2 AM: Temubual Anne Rice dengan Vampire ( AMC+, Episod Baharu) (*10/9 malam di AMC*)
  • 3/2 PG: The Walking Dead (AMC+, Episod Baharu) (*9/8 malam di AMC*)
  • 7/6 PG: Cara Melatih Naga Anda 2 (Bentuk Bebas)
  • 9:10/8:10 PG: Pengantin Mayat Tim Burton (Bentuk Bebas)
  • 10:45/9:45 PG: Shrekless Takut (Bentuk Bebas)
  • 11:15/10:15 PG: Shrek Selamanya Selepas (Bentuk Bebas)
  • 1:20/12:20 PM: Hotel Transylvania (Bentuk Bebas)
  • 3:25/2:25 PM: Hotel Transylvania 2(Bentuk Bebas)
  • 5:30/4:30 PTG: Hotel Transylvania 3: Percutian Musim Panas (Bentuk Bentuk Bebas)
  • 7/6 PTG: Pengantin Mayat Tim Burton (Disney XD)
  • 7:40/6:40 PM: Hocus Pocus (Freeform)
  • 9/8 PM: Halloween Wars (Rangkaian Makanan, Episod Baharu)
  • 9:50/8:50 PM: Maleficent (Freeform)
  • 10/9 PM: Kompendium Seram Blumhouse (EPIX, Episod Baharu)
  • 10/9 malam: Biarkan Yang Tepat Masuk (Masa Tayangan, Episod Baharu)
  • 10/9 malam: Labu Keterlaluan (Rangkaian Makanan, Episod Baharu)
  • 10/9 malam: Paranormal Ditangkap pada Kamera (Saluran Perjalanan, Episod Baharu)
  • 11:55/10:55 PM: The Witches (Freeform)

Isnin, 17 Oktober

  • Tengah Malam/11 Malam: Rancangan Paloni: Istimewa Halloween (Hulu, Istimewa)
  • Tengah/11 PAGI : Ghostbusters (1984) (Freeform)
  • 2:30/1:30 PM: Ghostbusters II (Freeform)
  • 5:05/ 4:05 PM: The Haunted Mansion (Freeform)
  • 7:10/6:10 PM: The Nightmare Before Christmas (Freeform)
  • 8/7 PM: Kejohanan Baking Kanak-kanak: Trick or Eat (Rangkaian Makanan, Istimewa Satu Jam)
  • 8/7 PM: Zombie-thon (Disney XD)
  • 8:50/7:50 PTG: Hocus Pocus (Bentuk Bebas)
  • 9/8 PTG: Kejohanan Membakar Halloween (Rangkaian Makanan, Episod Baharu)
  • 10/9 malam: Cabaran Kuki Halloween (Rangkaian Makanan, Episod Baharu)
  • Tengah Malam/11 Malam: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon(Bentuk Bebas)

Selasa, 18 Oktober

  • 3/2 PG: Misteri Tidak Terpecahkan (Netflix, Tayangan Perdana Musim)
  • 10:30/9:30 PG: Ghostbusters (Bentuk Bebas)
  • 1 PTG/Tengah: Ghostbusters II (Bentuk Bebas)
  • 3:30/2:30 PM: Fright Night (2011) (Freeform)
  • 6/5 PM: Ghostbusters (2016) (Freeform)
  • 8/7 PM: The Winchesters (The CW, Episod Baharu)
  • 9/8 PM: Beetlejuice (Bentuk Bebas)
  • Tengah Malam/11 PM: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Freeform)

Rabu, 19 Oktober

  • 3/2 AM: The School for Good and Evil (Netflix, Tayangan Perdana Filem)
  • 10:30/9:30 AM: Fright Night (2011) (Freeform)
  • 1 PM /Noon: Ghostbusters (2016) (Freeform)
  • 1 PM/Noon: Spookiz (Disney Channel)
  • 4/3 PM: Maleficent (Bentuk Bebas)
  • 6/5 PTG: Beetlejuice (Bentuk Bebas)
  • 8/7 PTG: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Bentuk Bebas )
  • 9/8 malam: Chucky (Syfy, Episod Baharu)
  • 10/9 malam: Reginald the Vampire (Syfy, Episod Baharu)
  • Tengah Malam/11 Malam: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Bentuk Bebas)

Khamis, 20 Oktober

  • 3/2 PG: V /H/S/99 (Shudder, Tayangan Perdana Filem Seram)
  • 3/2 PG: Akademi Vampire (Peacock, Episod Baharu)
  • 11/10 PG: The Ahli Sihir (Bentuk Bebas)
  • 1 PTG/Tengah: Malam di Muzium: Rahsia Makam(Bentuk Bebas)
  • 3/2 PTG: Halloweentown (Bentuk Bebas)
  • 5/4 PTG: Halloweentown II: Balas Dendam Kalabar (Bentuk Bebas)
  • 7/6 PTG: Hotel Transylvania (Bentuk Bebas)
  • 8:30/7:30 PTG: Hantu (CBS, Episod Baharu)
  • 9/8 MLM: Hotel Transylvania 2 (Bentuk Bebas)
  • 10/9 MLM: Ghost Adventures (Saluran Perjalanan, Episod Baharu)
  • Tengah Malam/ 11 PM: The Witches (Freeform)

Jumaat, 21 Oktober

  • 3/2 AM: 28 Days Haunted (Netflix, Siri Tayangan Perdana)
  • 3/2 PG: Ghost Brothers: Lights Out (Discovery+, Episod Baharu)
  • 3/2 PG: Ghostwriter (Apple TV+, Tayangan Perdana Musim)
  • 3/2 PG: Haunted Scotland (Discovery+, Episod Baharu)
  • 3/2 PG: Queer for Fear: Sejarah Queer Horror (Shudder, Episod Baharu/Musim Akhir)
  • 4:30/3:30 PM: The Worst Witch (Disney Channel, Season Premiere)
  • 5/4 PM: Hotel Transylvania (Freeform)
  • 7/6 PTG: Hotel Transylvania 2 (Bentuk Bebas)
  • 9/8 PTG: Pemanduan Terakhir bersama Joe Bob Briggs: Joe Bob's Hangouts Halloween Berhantu (Menggigil, Istimewa Halloween)
  • 10/9 MLM: Eli Roth Mempersembahkan: Haiwan Kesayangan Saya (Saluran Perjalanan, Episod Baharu/Musim Akhir)
  • 10/9 MLM : Buktinya Sudah Ada (Saluran Sejarah, Episod Baharu)
  • 11/10 MLM: Los Espookys (HBO, Episod Baharu/Musim Akhir)
  • Tengah Malam/11 Malam: Buffy the Vampire Slayer (Freeform)

Sabtu,22 Oktober

  • 7/6 PG: Buffy the Vampire Slayer (Freeform)
  • 9/8 PG: Maleficent (Freeform)
  • 11/10 AM: Ghostbusters (1984) (Freeform)
  • 1:30/12:30 PM: Ghostbusters II (Freeform)
  • 4/3 PTG: Ghostbusters (2016) (Bentuk Bebas)
  • 7:15/6:15 PTG: Beetlejuice (Bentuk Bebas)
  • 9/8 malam: Ghost Hunters (Saluran Perjalanan, Episod Baharu)
  • 9:20/8:20 PM: Hocus Pocus (Bentuk Bebas)
  • 11:30/10:30 PM: Rumah dengan Jam di Dindingnya (Bentuk Bebas)

Ahad, 23 Oktober

  • 3 /2 PAGI: Temubual Anne Rice dengan Vampire (AMC+, Episod Baharu) (*10/9 malam di AMC*)
  • 3/2 PG: Pengembaraan Seram Peyton dan Eli: Istimewa A Places Universe (ESPN+, Istimewa Halloween)
  • 3/2 PG: The Walking Dead (AMC+, Episod Baharu) (*9/8 PM di AMC*)
  • 7/ 6 PG: Rumah dengan Jam di Dindingnya (Bentuk Bebas)
  • 9:30/8:30 PG: Ghostbusters (1984) (Bentuk Bebas)
  • Tanghari/11 PG: Ghostbusters (2016) (Bentuk Bebas)
  • 3:10/2:10 PTG: Beetlejuice (Bentuk Bebas)
  • 5:15/4:15 PTG: Hocus Pocus (Bentuk Bebas)
  • 7:25/6:25 PTG: Monsters, Inc. (Bentuk Bebas)
  • 9/8 PM: Halloween Wars (Rangkaian Makanan, Episod Baharu)
  • 9:30/8:30 PM: Universiti Monsters (Bentuk Bebas)
  • 10/9 MLM: Kompendium Seram Blumhouse (EPIX, Episod Baharu)
  • 10/9 MLM: Biarkan Yang Tepat Masuk (Masa Tayangan, BaharuPesta Pratonton Ghostober (Saluran Perjalanan, Istimewa Sejam)
  • 11/10 PM: The Big Bake: Halloween (Rangkaian Makanan, Tayangan Perdana Musim)

Selasa, 13 September

Rabu, 14 September

Khamis, 15 September

  • 3/2 AM: Speak No Evil (Shudder, Horror Movie Streaming Tayangan Perdana)
  • 3/2 PG: Akademi Vampire (Peacock, Siri Tayangan Perdana)
  • 10/9 PM: Ghost Adventures (Saluran Perjalanan, Tayangan Perdana Musim)

Jumaat, 16 September

  • Tengah Malam/11 Malam: Goodnight Mommy (Amazon, Tayangan Perdana Filem Seram)
  • 11/10 PM: Los Espookys (HBO, Tayangan Perdana Musim)

Sabtu, 17 September

Ahad, 18 September

  • 8/7 PM: Road to Halloween Wars 2022 (Rangkaian Makanan, Istimewa Satu Jam)
  • 9/8 PM: Halloween Wars (Rangkaian Makanan, Tayangan Perdana Musim/Episod Baharu Berbalas-Balik)
  • 10/9 MLM: Temubual Anne Rice dengan Vampire: Behind the Scenes (AMC, Istimewa Satu Jam)
  • 10/9 MLM: Paranormal Dirakam Kamera (Saluran Perjalanan, Episod Baharu)

Isnin, 19 September

  • 9/8 Malam: Halloween Baking Kejohanan (Rangkaian Makanan, Episod Baharu)
  • 11/10 MLM: The Big Bake: Halloween (Rangkaian Makanan, Episod Baharu)

Selasa, 20 September

Rabu, 21 September

Khamis, 22 September

  • 3/2 PG: Raven's Hollow (Shudder, Tayangan Perdana Penstriman Filem Seram)
  • 3/2 pagi: VampireEpisod)
  • 10/9 malam: Labu Keterlaluan (Rangkaian Makanan, Episod Baharu/Akhir Musim)
  • 10/9 Malam: Paranormal Ditangkap Kamera (Saluran Perjalanan, Episod Baharu)
  • Tengah Malam/11 Malam: Shrek Selamanya Selepas (Bentuk Bebas)

Isnin, 24 Oktober

  • Tengah Tengah/11 Pagi: Pengantin Mayat Tim Burton (Bentuk Bebas)
  • 2/1 PTG: Rumah Cik Peregrine untuk Kanak-Kanak Pelik (Bentuk Bebas)
  • 5/4 PTG: Shrek Forever After (Freeform)
  • 7/6 PM: Haunted Mansion (Freeform)
  • 9/8 PM: Halloween Baking Championship (Food Network, New Episod)
  • 9/8 malam: Maleficent (Bentuk Bebas)
  • 10/9 malam: Cabaran Kuki Halloween (Rangkaian Makanan, Episod Baharu)
  • Tengah Malam/11 Malam: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Bentuk Bebas)

Selasa, 25 Oktober

  • 3/2 PG : The Boulet Brothers' Dragula: Titans (Shudder, Series Premiere)
  • 3/2 AM: Guillermo del Toro's Cabinet of Curiosities (Netflix, Siri Tayangan Perdana)
  • 3/2 PG: Misteri Tidak Terpecahkan (Netflix, Episod Baharu)
  • 10:30/9:30 PG: Pengantin Mayat Tim Burton (Bentuk Bebas)
  • Tanghari/11 PG: Rumah Cik Peregrine untuk Kanak-Kanak Pelik (Bentuk Bebas)
  • 3/2 PTG: Halloweentown (Bentuk Bebas)
  • 5 /4 PTG: Hotel Transylvania (Bentuk Bebas)
  • 7/6 PTG: Hotel Transylvania 2 (Bentuk Bentuk Bebas)
  • 8/7 PTG: The Winchesters (The CW, Episod Baharu)
  • 9/8 malam: HotelTransylvania 3: Percutian Musim Panas (Bentuk Bebas)
  • Tengah Malam/11 Malam: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Freeform)

Rabu, Oktober 26

  • 3/2 PG: Kabinet Keingintahuan Guillermo del Toro (Netflix, Episod Baharu)
  • Thari/11 PG: Halloweentown II: Kalabar's Revenge (Bentuk Bebas)
  • 2/1 PTG: Hotel Transylvania (Bentuk Bebas)
  • 4/3 PTG: Hotel Transylvania 2 (Bentuk Bebas)
  • 6/5 PTG: Hotel Transylvania 3: Percutian Musim Panas (Bentuk Bebas)
  • 8/7 PTG: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Freeform)
  • 9/8 malam: Chucky (Syfy, Episod Baharu)
  • 10/9 malam: Reginald the Vampire (Syfy, Episod Baharu)
  • Tengah Malam/11 PM: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Bentuk Bebas)

Khamis, 27 Oktober

  • 3/2 PG: Daniel Spellbound (Netflix, Siri Tayangan Perdana)
  • 3/2 PG: Kabinet Keingintahuan Guillermo del Toro (Netflix, Episod Baharu)
  • 3/2 PG: Akademi Vampire (Peacock, Episod Baharu/Musim Akhir )
  • 11/10 PG: Sedia atau Tidak (Bentuk Bebas)
  • 1 PTG/Tengah: Maleficent (Bentuk Bebas)
  • 3/2 PM: Ghostbusters (1984) (Freeform)
  • 5:30/4:30 PM: Ghostbusters II (Freeform)
  • 8/7 PM: Ghostbusters (2016) (Freeform)
  • 8:30/7:30 PM: Ghosts (CBS, Episod Baharu)
  • 10/9 PM: Ghost Adventures (Saluran Perjalanan, Episod Baharu)
  • Tengah Malam/11 Malam: Buffy theVampire Slayer (Freeform)

Jumaat, 28 Oktober

  • 3/2 PG: Kabinet Keingintahuan Guillermo del Toro (Netflix, Episod Baharu/Tamat Akhir Musim)
  • 3/2 PG: Ghost Brothers: Lights Out (Discovery+, Episod Baharu)
  • 3/2 PG: Haunted Scotland (Discovery+, Episod Baharu)
  • 3/2 PG: Kebangkitan (Shudder, Tayangan Perdana Filem Seram)
  • 3/2 PG: Wendell & Wild (Netflix, Tayangan Perdana Filem Komedi Seram)
  • 10:30/9:30 PG: Ghostbusters (2016) (Bentuk Bebas)
  • 7 /6 PTG: Monster High (Nickelodeon, Siri Tayangan Perdana)
  • 8/7 PM: Dokumen Kejutan: Hantu Penerbangan 401 (Travel Cahnnel, Istimewa Dua Jam)
  • 10/9 MLM: Buktinya Ada (Saluran Sejarah, Episod Baharu)
  • 10/9 MLM: Urban Legend (Saluran Perjalanan, Siri Tayangan Perdana)

Sabtu, 29 Oktober

  • 7/6 PG: Cara Melatih Naga Anda 2 (Bentuk Bebas)
  • 9: 10/8:10 PG: Edward Scissorhands (Bentuk Bebas)
  • 11:40/10:40 PG: Frankenweenie (2012) (Bentuk Bebas)
  • 1:40/12:40 PM: Pengantin Mayat Tim Burton (Bentuk Bebas)
  • 3:35/2:35 PTG: Goosebumps 2: Halloween Berhantu (Bentuk Bebas)
  • 5:40/4:40 PTG: Mimpi ngeri Sebelum Krismas (Bentuk Bebas)
  • 7:20/6:20 PTG: Hotel Transylvania (Bentuk Bebas) )
  • 9/8 PM: Ghost Hunters (Saluran Perjalanan, Episod Baharu)
  • 9:25/8:25 PM: Hocus Pocus (Bentuk Bebas)
  • 11:35/10:35 PTG:Ghostbusters II (Freeform)

Ahad, 30 Oktober

  • 3/2 PG: Temubual Anne Rice dengan Vampire (AMC+, Episod Baharu) (*10 /9 malam di AMC*)
  • 3/2 PG: The Walking Dead (AMC+, Episod Baharu) (*9/8 PM di AMC*)
  • 7/6 PG : The Witches (Freeform)
  • 9:05/8:05 AM: Pengantin Mayat Tim Burton (Freeform)
  • 10:45/ 9:45 AM: Goosebumps 2: Haunted Halloween (Freeform)
  • 12:50 PM/11:50 AM: The Haunted Mansion (Freeform)
  • 2:55/1:55 PTG: Hotel Transylvania (Bentuk Bebas)
  • 5/4 PTG: Beetlejuice (Bentuk Bebas)
  • 7/6 PM: Zombies 3 (Disney Channel)
  • 7:05/6:05 PM: Hocus Pocus (Freeform)
  • 9/8 PM : Halloween Wars (Rangkaian Makanan, Episod Baharu/Musim Akhir)
  • 9:15/8:15 PM: Maleficent (Freeform)
  • 10/9 PM: Blumhouse's Kompendium Seram (EPIX, Episod Baharu)
  • 10/9 MLM: Biarkan Yang Tepat Masuk (Masa Tayangan, Episod Baharu)
  • 10/9 MLM: Paranormal Dirakam Kamera (Saluran Perjalanan, Episod Baharu)
  • 11:20/10:20 PM: Maleficent: Mistress of Evil (Freeform)

Isnin, 31 Oktober

  • 10:30/9:30 AM: Ghostbusters (1984) (Freeform)
  • 1 PM/Noon: The Haunted Mansion (Freeform)
  • 3/2 PTG: Beetlejuice (Bentuk Bebas)
  • 5/4 PTG: Maleficent (Bentuk Bebas)
  • 7/6 PTG: Hotel Transylvania (Bentuk Bebas)
  • 8/7 PTG: Haiwan Paling Lucu di Dunia: Halloween(CW, Episod Halloween)
  • 9/8 malam: 13 Filem Paling Seram Sepanjang Zaman (CW, Istimewa Halloween)
  • 9/8 PM: Kejohanan Membakar Halloween (Rangkaian Makanan, Episod Baharu/Musim Akhir)
  • 9/8 Malam: Muzium Berhantu: 3 Ring Inferno (Saluran Perjalanan, Istimewa Dua Jam)
  • 9/8 MLM: Hocus Pocus (Bentuk Bebas)
  • 10/9 MLM: Cabaran Kuki Halloween (Rangkaian Makanan, Episod Baharu/Musim Akhir)
  • Tengah Malam/11 Malam: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Bentuk Bebas)
Academy (Peacock, Episod Baharu)
  • 10/9 malam: Ghost Adventures (Saluran Perjalanan, Episod Baharu)
  • Jumaat, 23 September

    • 3/2 PG: Haunted Scotland (Discovery+, Siri Tayangan Perdana)
    • 11/10 PM: Los Espookys (HBO, Episod Baharu)

    Sabtu, 24 September

    Ahad, 25 September

    • 11/10 PG: Topeng PJ: Trick or Treat/Trick or Treat Bahagian II (Disney Junior, Episod Halloween)
    • 11:25/10:25 AM: Minnie's Bow-Toons: A Dark and Storm Night at the Party Palace (Disney Junior, Episod Halloween)
    • 8/7 PM: Under Wraps 2 (Saluran Disney, Tayangan Perdana Filem Seram Keluarga)
    • 9/8 PM: Halloween Wars (Rangkaian Makanan, Episod Baharu)
    • 9 :30/8:30 PM: Bunk'd: Bunkhouse of Horror (Disney Channel, Halloween Special)
    • 10/9 PM: Paranormal Ditangkap Kamera (Saluran Perjalanan, Episod Baharu)

    Isnin, 26 September

    • 11/10 PG: Mickey Mouse Funhouse: The Magic Mansion (Disney Junior, Episod Halloween)
    • 9/8 MLM: Kejohanan Membakar Halloween (Rangkaian Makanan, Episod Baharu)
    • 10/9 MLM: Cabaran Kuki Halloween (Rangkaian Makanan, Tayangan Perdana Siri)
    • 11/ 10 PM: The Big Bake: Halloween (Rangkaian Makanan, Episod Baharu)

    Selasa, 27 September

    • 11/10 PG: Eureka!: Eurek- Or-Treat (Disney Junior, Episod Halloween)

    Rabu, 28 September

    • 11/10 PG: Puppy Dog Pals: ThePumpkin King/The Elf Who Halloween'd (Disney Junior, Episod Halloween)

    Khamis, 29 September

    • 3/2 PG: Looney Kartun Lagu: Istimewa Halloween (HBO Max, Istimewa)
    • 3/2 PG: Sissy (Shudder, Tayangan Perdana Filem Seram)
    • 3/2 PG: Akademi Vampire (Peacock, Episod Baharu)
    • 11/10 AM: Mickey Mouse Funhouse: Fifty-Foot Pluto! (Disney Junior, Episod Halloween)
    • 6/5 PTG: People Puzzler: Trick or Treat (GSN, Episod Halloween)
    • 8/7 PM: Ghost Adventures: Devil's Den (Saluran Perjalanan, Istimewa Dua Jam)
    • 8:30/7:30 PM: Ghosts (CBS, Tayangan Perdana Musim)

    Jumaat, 30 September

    • 3/2 PG: Haunted Scotland (Discovery+, Episod Baharu)
    • 3/2 PG: Hocus Pocus 2 (Disney+, Filem Seram Keluarga Tayangan Perdana)
    • 3/2 PG: My Best Friend's Exorcism (Amazon, Tayangan Perdana Filem Seram)
    • 3/2 PG: Phantom Pups ( Netflix, Siri Tayangan Perdana)
    • 3/2 PG: Queer for Fear: The History of Queer Horror (Shudder, Siri Premiere)
    • 10 :30/9:30 AM: Firebuds: The Not-So Haunted House/Halloween Heroes (Disney Channel/Disney Junior, Episod Halloween)
    • 8/7 PM: Syok Doc: The Curse of Robert the Doll (Saluran Perjalanan, Istimewa Dua Jam)
    • 10/9 PM: Eli Roth Presents: My Possessed Pet (Travel Channel, Siri Premiere)
    • 11/10 MLM: Los Espookys (HBO, BaharuEpisod)

    Jadual TV dan Penstriman Halloween Oktober 2022

    Sabtu, 1 Oktober

    • Tengah Malam/11 Malam: Huluween Dragstravaganza (Hulu, Istimewa)
    • 3/2 PG: Mad God Ghoul Log (Shudder, Halloween Special)
    • 3/2 PG: Kami Membeli Rumah Pengebumian (Discovery+, Siri Tayangan Perdana)
    • *7/6 PG: Freeform 31 Malam Halloween Bermula*
    • 7/6 PG: Edward Scissorhands (Freeform )
    • 9:10/8:10 AM: The Witches (Freeform)
    • 9:30/8:30 AM: Hamster & ; Gretel: The Nightmarionette (Saluran Disney, Episod Halloween)
    • *10/9 PG: AMC Fear Fest 2022 Bermula*
    • 10/9 PG: Underworld: Awakening ( AMC)
    • 11:20/10:20 AM: The Haunted Mansion (Freeform)
    • Noon/11 AM: A Nightmare on Elm Street (2010) (AMC)
    • 1:25/12:25 PM: The Nightmare Before Christmas (Freeform)
    • 2/1 PM: Halloween 6: The Curse of Michael Myers (AMC)
    • 3:05/2:05 PM: Hotel Transylvania (Freeform)
    • 4/3 PM: Halloween 4: The Return of Michael Myers (AMC)
    • 5:10/4:10 PM: Hotel Transylvania 2 (Freeform)
    • 6/5 PTG: Halloween 5: Dendam Michael Myers (AMC)
    • 7:15/6:15 PTG: Hocus Pocus (Bentuk Bebas)
    • 8/7 PM: Growing Fangs (Disney Channel, Short Film Premiere)
    • 8/7 PM: Halloween (1978) (AMC)
    • 8/7 PM: Halloween di Hollywood (NBC,Istimewa Halloween)
    • 9:25/8:25 PM: Beetlejuice (Bentuk Bebas)
    • 10/9 PM: Halloween H20: 20 Tahun Kemudian (AMC)
    • 11:30/10:30 PM: Ghostbusters (1984) (Freeform)
    • 9/8 PM: Ghost Hunters (Saluran Perjalanan, Tayangan Perdana Musim)

    Ahad, 2 Oktober

    • 3/2 PG: Temubual Anne Rice dengan Vampire (AMC+, Tayangan Perdana Siri) (*10/9 MLM di AMC*)
    • 3/2 PG: Kepulangan Berhantu Jack Osbourne (Discovery+, Tayangan Perdana Siri)
    • 3/2 PG: The Walking Dead (AMC+, Tayangan Perdana Musim) (*9/8 PM di AMC*)
    • 7/6 PG: The Witches (Freeform)
    • 9:10/8:10 AM: Menghias Disney: Halloween Magic (Freeform)
    • 10/9 AM: Halloween 4: The Return of Michael Myers (AMC)
    • 10:10/9:10 AM: Halloweentown (Freeform)
    • Tengah/11 AM: Halloween 5: The Revenge of Michael Myers (AMC)
    • 12:15 PM/11:15 AM: Hotel Transylvania (Freeform)
    • 2/1 PM: Halloween: Resurrection (AMC)
    • 2:20/1:20 PM: Hotel Transylvania 2 (Freeform)
    • 4/3 PM: Halloween H20: 20 Tahun Kemudian (AMC)
    • 4:25/3:25 PM: Maleficent (Freeform)
    • 6/ 5 PTG: Halloween (1978) (AMC)
    • 6:30/5:30 PTG: Beetlejuice (Bentuk Bebas)
    • 8/7 PM: The Villains of Valley View: Havoc-ween (Disney Channel, Halloween Episode)
    • 8:30/7:30 PM: Raven's Home: Seorang Gadis Bergelar Tasha(Saluran Disney, Episod Halloween)
    • 8:35/7:35 PTG: Hocus Pocus (Bentuk Bebas)
    • 10:45/9 :45 PM: Ghostbusters (2016) (Freeform)
    • 9/8 PM: Halloween Wars (Rangkaian Makanan, Episod Baharu)
    • 10/9 PM: Kompendium Blumhouse of Horror (EPIX, Siri Tayangan Perdana)
    • 10/9 MLM: Labu Keterlaluan (Rangkaian Makanan, Tayangan Perdana Musim)
    • 10/9 MLM: Paranormal Terperangkap pada Kamera (Saluran Perjalanan, Episod Baharu)

    Isnin, 3 Oktober

    • Tengah Malam/11 Malam: Bertentangan Matahari: Halloween Menakutkan Seram Bertentangan Khas Suria ( Hulu, Tayangan Perdana Khas Halloween)
    • 10/9 PG: Village of the Damned (AMC)
    • 12:15 PM/11:15 PG: Orphan (AMC)
    • 1 PTG/Tengah: Buffy the Vampire Slayer (Freeform)
    • 3/2 PM: Friday the 13th (1980) (AMC)
    • 3/2 PTG: Ghostbusters (1984) (Bentuk Bebas)
    • 5/4 PTG: Jumaat ke-13 : Bahagian II (AMC)
    • 5:30/4:30 PTG: Ghostbusters II (Bentuk Bebas)
    • 7/6 PTG: Tiga Belas Ghosts (AMC)
    • 8/7 PM: Ghostbusters (2016) (Freeform)
    • 9/8 PM: Halloween Baking Championship (Rangkaian Makanan, Baharu Episod)
    • 9/8 malam: Persembahan Misteri Dinyahkod: Skuad Semangat (CW, Istimewa Halloween)
    • 10/9 malam: Cabaran Kuki Halloween (Rangkaian Makanan, Episod Baharu)
    • Tengah Malam/11 Malam: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Bentuk Bebas)

    Selasa, Oktober4

    • 10/9 PG: Children of the Corn IV: The Gathering (AMC)
    • 11:30/10:30 AM: Ghostbusters (1984) (Bentuk Bebas)
    • Thari/11 Pagi: Jumaat 13hb: Bahagian II (AMC)
    • 2/1 PTG: Jumaat 13hb: Bahagian III (AMC)
    • 2/1 PTG: Ghostbusters II (Bentuk Bebas)
    • 4/3 PTG: Tiga Belas Hantu (AMC)
    • 4:30/3:30 PTG: Edward Scissorhands (Bentuk Bebas)
    • 6/5 PTG: Candyman (AMC)
    • 7/6 PM: Maleficent (Freeform)
    • 9/8 PM: Hocus Pocus (Freeform)
    • Tengah Malam/11 Malam: Malam di Muzium: Rahsia Makam (Bentuk Bebas)

    Rabu, 5 Oktober

    • 3/2 PG: Telefon Encik Harrigan (Netflix, Tayangan Perdana Filem Seram)
    • 3/2 PG: Nailed It! (Netflix, Tayangan Perdana Musim Bertema Halloween)
    • 9:30/8:30 PG: Candyman (AMC)
    • 11:30/ 10:30 AM: Candyman: Farewell to the Flesh (AMC)
    • Noon/11 AM: Night at the Museum: Secret of the Tomb (Freeform)
    • 1:30/12:30 PM: Trick 'r Treat (AMC)
    • 2/1 PM: Madagascar (Freeform)
    • 3:30/2:30 PTG: Jeepers Creepers (AMC)
    • 4/3 PTG: Hotel Transylvania (Bentuk Bebas)
    • 5:30/4:30 PTG: Rumah Terakhir di sebelah Kiri (AMC)
    • 6/5 PTG: Hotel Transylvania 2 (Bentuk Bebas)
    • 8/7 PM: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Bentuk Bebas)
    • 9/8 PM: Chucky (Rangkaian Syfy/USA, MusimTayangan Perdana)
    • 10/9 MLM: Reginald the Vampire (Syfy, Siri Tayangan Perdana)
    • Tengah Malam/11 Malam: The Simpsons: Treehouse of Maraton Seram (Bentuk Bebas)

    Khamis, 6 Oktober

    • 3/2 PG: Deadstream (Shudder, Tayangan Perdana Filem Seram)
    • 3/2 PG: Monster High: The Movie (Paramount+, Tayangan Perdana Filem) (*Tayangan perdana pada 7/6 PTG di Nickelodeon)
    • 3/2 PG: Vampire Academy (Peacock, Episod Baharu)
    • 9/8 PG: The Haunting (AMC)
    • 11/10 PG: Madagascar (Bentuk Bebas)
    • 11:15/10:15 PG: The Grudge (AMC)
    • 1 PTG/Tengah: Hotel Transylvania (Freeform)
    • 1:30/12:30 PM: Rumah Terakhir di Kiri (AMC)
    • 3/2 PTG: Hotel Transylvania 2 (Bentuk Bebas)
    • 4/3 PM: Friday the 13th (2009) (AMC)
    • 5/4 PM: Shrek Forever After (Freeform)
    • 6/5 PTG: Nightmare on Elm Street (2010) (AMC)
    • 7/6 PM: Halloweentown (Freeform)
    • 7/6 PM: Monster High: The Movie (Nickelodeon, Tayangan Perdana Filem)
    • 8/7 PM: The Conjuring (AMC)
    • 8:30/7:30 PM: Hantu (CBS, Episod Baharu)
    • 9/8 PM: Halloweentown II: Kalabar's Revenge (Freeform)
    • 10/9 MLM: Ghost Adventures (Saluran Perjalanan, Episod Baharu)
    • Tengah Malam/11 Malam: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Bentuk Bebas)

    Jumaat, 7 Oktober

    • Tengah Malam/11 Malam: Hellraiser (Hulu, Filem Seram

    Kenneth Moore

    Kenneth Moore ialah seorang blogger yang bersemangat dengan cinta yang mendalam untuk semua perkara permainan dan hiburan. Dengan ijazah sarjana muda dalam Seni Halus, Kenneth telah menghabiskan masa bertahun-tahun meneroka sisi kreatifnya, berkecimpung dalam segala-galanya daripada melukis hingga membuat kerajinan. Walau bagaimanapun, keghairahan sebenar beliau sentiasa bermain. Daripada permainan video terkini hingga permainan papan klasik, Kenneth suka mempelajari semua yang dia boleh tentang semua jenis permainan. Dia mencipta blognya untuk berkongsi pengetahuannya dan memberikan ulasan bernas kepada peminat lain dan pemain kasual. Apabila dia tidak bermain atau menulis tentangnya, Kenneth boleh ditemui di studio seninya, di mana dia gemar mencampurkan media dan bereksperimen dengan teknik baharu. Dia juga seorang pengembara yang gemar, meneroka destinasi baharu setiap peluang yang dia dapat.