2022 හැලොවීන් රූපවාහිනිය සහ ප්‍රවාහ කාලසටහන: විශේෂ, චිත්‍රපට සහ තවත් දේවල සම්පූර්ණ ලැයිස්තුව

Kenneth Moore 12-10-2023
Kenneth Moore

අන්තර්ගත වගුව

පහත දැක්වෙන්නේ 2022 හැලොවීන් රූපවාහිනියේ සම්පූර්ණ ලැයිස්තුවක් සහ කාලසටහනක් සහ රූපවාහිනී විශේෂ, හැලොවීන් කථාංග, රූපවාහිනී කතා මාලා, ත්‍රාසජනක චිත්‍රපට සහ තවත් දේ ඇතුළුව ප්‍රවාහ පිරිනැමීම් වේ. මෙම කාලසටහනට මුල් චිත්‍රපට සහ රූපවාහිනී කතා මාලා මෙන්ම Freeform's 31 Nights of Halloween සහ AMC Fear Fest 2022 වැනි හැලොවීන් තේමා වැඩසටහන් කොටස් ඇතුළත් වේ (සටහන: මේ සඳහා සම්පූර්ණ කාලසටහන තවමත් සම්පූර්ණයෙන් නිකුත් කර නොමැත). දෙවැන්න ඇලකුරු තුළ ලැයිස්තුගත කර ඇත්තේ ඒවා ගැන උනන්දුවක් නොදක්වන අයට ලැයිස්තුව පහසුවෙන් කියවීමට තබා ගැනීමටය (එමෙන්ම, ෆ්‍රීෆෝම් හි බොහෝ කාලසටහන් බොහෝ දෙනෙක් “හැලොවීන් තේමා” ලෙස හඳුන්වන්නේ හරියටම නොවන නමුත් මම ඇතුළත් කර ඇත ඔවුන්ගේ නිල කාලසටහනට අනුව සියල්ල සම්පූර්ණ කිරීමට). මුල් පිටපත්වල මංගල දර්ශන තද වලින් ඒවා කැපී පෙනෙන ලෙස ඇති නමුත් මාලාවේ අමතර කථාංග සරල පෙළෙහි ලැයිස්තුගත කර ඇත. තවත් මංගල දිනයන් ප්‍රකාශයට පත් කර ඇති බැවින් මෙම පළ කිරීම සැප්තැම්බර් සහ ඔක්තෝබර් පුරා යාවත්කාලීන වනු ඇත.

සටහන: ඔබගේ රූපවාහිනී සහ ප්‍රවාහ ලැයිස්තුගත කිරීම් අවශ්‍යතා සඳහා, අපි සියලුම සංදර්ශන සහ චිත්‍රපට මංගල දර්ශන මෙන්ම දෛනික රූපවාහිනී කාලසටහන් පිළිබඳ මාසික වට කිරීම් ද පිරිනමන්නෙමු.

බලන්න: UNO Ultimate Marvel (2023 සංස්කරණය) කාඩ් ක්‍රීඩාව: ක්‍රීඩා කරන ආකාරය සඳහා නීති සහ උපදෙස්

අවසන් යාවත්කාලීන කළේ: සැප්තැම්බර් 28, 2022

සැප්තැම්බර් 2022 හැලොවීන් රූපවාහිනී සහ ප්‍රවාහ කාලසටහන

ඉරිදා, සැප්තැම්බර් 11

  • 10/9 PM: Paranormal Caught on Camera (Travel Channel, Season Premiere)

සැප්තැම්බර් 12, සඳුදා

  • 9/ ප.ව. 8: හැලොවීන් ෙබ්කිං ශූරතාවලිය (ආහාර ජාලය, වාර මංගල දර්ශනය)
  • 10/9 ප.ව:මංගල දර්ශනය)
  • 3/2 AM: Ghost Brothers: Lights Out (Discovery+, Season Premiere)
  • 3/2 AM: Haunted Scotland (Discovery+, New කථාංගය)
  • 3/2 AM: The Midnight Club (Netflix, Series Premiere)
  • 3/2 AM: Marvel Studios's Special Presentation: Werewolf by රාත්‍රිය (ඩිස්නි+, හැලොවීන් විශේෂ මංගල දර්ශනය)
  • 3/2 AM: Queer for Fear: The History of Queer Horror (Shudder, New Episode)
  • 9/8 AM : Piranha 3DD (AMC)
  • 10:30/9:30 AM: Scared Shrekless (Freeform)
  • 10:45/9: 45 AM: Cabin Fever 2: Spring Fever (AMC)
  • 11/10 AM: Mickey Mouse Funhouse: Ghosts of Haunted Gulch (Disney Channel/Disney Junior at Noon/11 AM, Halloween කථාංගය)
  • 11/10 AM: Shrek Forever After (Freeform)
  • 12:30 PM/11:30 AM: Cabin Fever ( AMC)
  • 2:30/1:30 PM: House of Wax (AMC)
  • 5/4 PM: The Conjuring (AMC) )
  • 7:30/6:30 PM: Poltergeist (1982) (AMC)
  • 10/9 PM: Eli Roth ඉදිරිපත් කරයි: මගේ සුරතල් සතුන් (Travel Channel, New Episode)
  • 10/9 PM: The Proof Is Out there (History Channel, Season Premiere)
  • 11/10 PM: Los Espookys ( HBO, New Episode)
  • Midnight/11 PM: Hotel Transylvania 2 (Freeform)

සෙනසුරාදා, ඔක්තෝබර් 8

  • 7/6 AM: ඩිස්නි සැරසීම: Halloween Magic (Freeform)
  • 8/7 AM: Hotel Transylvania 2 (Freeform)
  • 10/9 AM: Goosebumps2: Haunted Halloween (Freeform)
  • 10:30/9:30 AM: Land of the Dead (AMC)
  • 12:05 PM/11:05 AM: Ghostbusters (1984) (Freeform)
  • 12:30 PM/11:30 AM: Dawn of the Dead (2004) (AMC)
  • 2:35/1:35 PM: Ghostbusters II (Freeform)
  • 3/2 PM: Final Destination 5 (AMC)
  • 5/4 PM: අවසාන ගමනාන්තය (AMC)
  • 5:05/4:05 PM: Beetlejuice (Freeform)
  • 7/6 PM: අවසාන ගමනාන්තය (AMC)
  • 7:10/6:10 PM: Hocus Pocus (Freeform)
  • 8/7 PM: ශාපලත් මිතුරන් (Comedy Central, Horror Comedy Movie Premiere)
  • 8/7 PM: වට්ටක්කා හැමදේම (Hallmark Channel, Movie Premiere)
  • 9/8 PM: ගෙනෙන්න: චියර් හෝ ඩයි (Syfy, Horror Movie Premiere)
  • 9/8 PM: Final Destination 2 (AMC)
  • 9/8 PM: Ghost Hunters (Travel Channel, New Episode)
  • 9:20/8:20 PM: Maleficent (Freeform)
  • 11:25/10:25 PM: Maleficent: Mistress of Evil (Freeform)

ඉරිදා, ඔක්තෝබර් 9

  • 3/ 2 AM: Anne Rice's Interview with the Vampire (AMC+, New Episode) (*10/9 PM on AMC*)
  • 3/2 AM: The Walking Dead (AMC+, New Episode) (*9/8 PM on AMC*)
  • 6:39/5:39 AM: Firestarter (AMC)
  • 7/6 AM: Monsters vs. Aliens: Mutant වට්ටක්කා (Freeform)
  • 7:30/6:30 AM: Goosebumps 2: Haunted Halloween (Freeform)
  • 9:09/8 :09 AM: තුනී(AMC)
  • 9:35/8:35 AM: Ghostbusters (1984) (Freeform)
  • 11:09/10:09 AM: Silver Bullet (AMC)
  • 12:05 PM/11:05 AM: Ghostbusters II (Freeform)
  • 1:09/ ප.ව. 12:09: කැරී (1976) (AMC)
  • 2:40/1:40 PM: Beetlejuice (Freeform)
  • 3 :24/2:24 PM: Misery (AMC)
  • 4:45/3:45 PM: Hocus Pocus (Freeform)
  • 5:54/4:54 PM: Christine (1983) (AMC)
  • 6:55/5:55 PM: පිටතට යන්න (නිදහස් ආකෘතිය)
  • 7/6 PM: Tim Burton's Corpse Bride (Disney Channel)
  • 9/8 PM: Halloween Wars (Food Network, New Episode)
  • 9 :25/8:25 PM: Halloween (2018) (Freeform)
  • 10/9 PM: Blumhouse's Compendium of Horror (EPIX, New Episode)
  • 10/ ප.ව. 9: හරි කෙනාට ඉඩ දෙන්න (දර්ශන වේලාව, මාලාවේ මංගල දර්ශනය)
  • 10/9 ප.ව.: අවුල් සහගත වට්ටක්කා (ආහාර ජාලය, නව කථාංගය)
  • 10/9 ප.ව: පැරානෝමල් මාට්ටු කැමරාවේ (සංචාරක නාලිකාව, නව කථාංගය)
  • 11:55/10:55 PM: නිහඬ ස්ථානයක් (නිදහස් ආකෘතිය)

සඳුදා, ඔක්තෝබර් 10

  • මධ්‍යම රාත්‍රිය/ප.ව.11: ග්‍රිම්කුටි (හුලු, ත්‍රාසජනක චිත්‍රපට මංගල දර්ශනය)
  • 11:30/10:30 AM: නිහඬ ස්ථානයක් (නිදහස් )
  • 1:40/12:40 PM: පිටතට යන්න (නිදහස් ආකෘතිය)
  • 4:15/3:15 PM: හැලොවීන් ( 2018) (නිදහස් ආකෘතිය)
  • 6:50/5:50 PM: ප්‍රීතිමත් මරණ දිනයක් (නිදහස් ආකෘතිය)
  • 8:55/7: ප.ව. 55: ප්‍රීතිමත් මරණ දිනය 2U (නිදහස් ආකෘතිය)
  • 9/8: හැලොවීන් ෙබ්කිං ශූරතාවලිය (ආහාර ජාලය, නවකථාංගය)
  • 10/9 PM: Halloween Cookie Challenge (Food Network, New Episode)
  • Midnight/11 PM: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Freeform)

අඟහරුවාදා, ඔක්තෝබර් 11

  • 12:30 PM/11:30 AM: Maleficent (Freeform)
  • 2:30/1:30 PM: එහි බිත්තිවල ඔරලෝසුවක් ඇති නිවස (නිදහස් ආකෘතිය)
  • 5/4 PM: The Haunted Mansion (Freeform)
  • 7/6 PM: Hotel Transylvania (Freeform)
  • 8/7 PM: The Winchesters (The CW, Series Premiere)
  • 9/8 PM: Hotel Transylvania 2 (Freeform)
  • Midnight/11 PM: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Freeform)

ඔක්තෝබර් 12 බදාදා

  • 10:30/9:30 AM: එහි බිත්තිවල ඔරලෝසුවක් ඇති නිවස (නිදහස් ආකෘතිය)
  • 1>ප.ව. 1/දහවල්: හෝටලය ට්‍රාන්සිල්වේනියා (නිදහස් ආකෘතිය)
  • 3/2 ප.ව: හෝටලය ට්‍රාන්සිල්වේනියා 2 (නිදහස් ආකෘතිය)
  • 5/4 PM: Ghostbusters (2016) (Freeform)
  • 8/7 PM: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Freeform)
  • 9/8 PM: Chucky (Syfy, New Episode)
  • 10/9 PM: Reginald the Vampire (Syfy, New Episode)
  • Midnight/11 PM: The Simpsons: Treehouse of Horror මැරතන් (Freeform) )

බ්‍රහස්පතින්දා, ඔක්තෝබර් 13

  • 3/2 AM: අඳුරු කණ්නාඩි (Shudder, Horror Movie Streaming Premiere)
  • 3/2 AM: Dead End: Paranormal Park (Netflix, Season Premiere)
  • 3/2 AM: She Will (Shudder, Horror Movieමංගල දර්ශනය)
  • 3/2 AM: Vampire Academy (Peacock, New Episode)
  • 10:30/9:30 AM: Frankenweenie (Freeform)
  • 12:30 PM/11:30 AM: Edward Scissorhands (Freeform)
  • 3/2 PM: Peregrine ගේ සුවිශේෂී දරුවන් සඳහා වූ නිවස (Freeform)
  • 6/5 PM: Tim Burton's Corpse Bridge (Freeform)
  • 7:30/6:30 PM: The Nightmare before Christmas (Freeform )
  • 8:30/7:30 PM: Ghosts (CBS, New Episode)
  • 9/8 PM: Beetlejuice (Freeform)
  • 10/9 PM: Ghost Adventures (Travel Channel, New Episode)
  • Midnight/11 PM: Tim Burton's Corpse Bride (Freeform)

ඔක්තෝබර් 14, සිකුරාදා

  • 3/2 AM: Caillou: The Bravest Wolf Boy (මොනරා, විශේෂ)
  • 3/2 AM: The Curse of Bridge Hollow (Netflix, Movie Premiere)
  • 3/2 AM: Ghost Brothers: Lights Out (Discovery+, New Episode)
  • 3/2 AM: Halloween අවසන් (Peacock, Horror Movie Streaming Premiere)
  • 3/2 AM: Haunted Scotland (Discovery+, New Episode)
  • 3/2 AM: Queer for Fear: The History of Queer Horror (Shudder, New Episode)
  • 9:45/8:45 AM: Dino Ranch: The Creepy Cryosaur (Disney Junior, Halloween Episode)
  • 10:30/9:30 AM: පෙරෙග්‍රීන් මෙනවියගේ සුවිශේෂී දරුවන් සඳහා වූ නිවස (නිදහස් ආකෘතිය)
  • 5/4 PM: Beetlejuice (Freeform)
  • 10/ ප.ව. 9: එලි රොත් ඉදිරිපත් කරයි: මගේ සුරතලා (සංචාරක නාලිකාව, නව කථාංගය)
  • 10/9 ප.ව: සාක්ෂිIs Out there (ඉතිහාස නාලිකාව, නව කථාංගය)
  • 11/10 PM: Los Espookys (HBO, New Episode)

සෙනසුරාදා, ඔක්තෝබර් 15

  • 7/6 AM: Hook (Freeform)
  • 10:15/9:15 AM: ඔබේ Dragon 2 පුහුණු කරන්නේ කෙසේද (Freeform)

    බලන්න: The Odyssey Mini-Series (1997) DVD Review
  • 12:25 PM/11:25 AM: ටිම් බර්ටන්ගේ මළ සිරුර මනාලිය (නිදහස් ආකෘතිය)
  • 2:25/1:25 PM: සෙල්ලම් බඩු භීෂණයේ කතාව! (Freeform)
  • 2:55/1:55 PM: Scared Shrekless (Freeform)
  • 3:25/2:25 PM: Shrek Forever After (Freeform)
  • 5:30/4:30 PM: Hocus Pocus (Freeform)
  • 7:40/6: 40 PM: Hotel Transylvania (Freeform)
  • 8/7 PM: Autum in the City (Hallmark Channel, Movie Premiere)
  • 9/8 PM: Ghost Hunters (Travel Channel, New Episode)
  • 9:45/8:45 PM: Hotel Transylvania 2 (Freeform)
  • 11:50/10 :50 PM: Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (Freeform)

ඉරිදා, ඔක්තෝබර් 16

  • 3/2 AM: Anne Rice's Interview with the Vampire ( AMC+, නව කථාංගය) (*10/9 PM on AMC*)
  • 3/2 AM: The Walking Dead (AMC+, New Episode) (*PM 9/8 PM on AMC*)
  • 7/6 AM: ඔබේ ඩ්‍රැගන් 2 පුහුණු කරන්නේ කෙසේද (නිදහස් ආකෘතිය)
  • 9:10/8:10 AM: Tim Burton's Corpse Bride (Freeform)
  • 10:45/9:45 AM: Scared Shrekless (Freeform)
  • 11:15/10:15 AM: Shrek Forever After (Freeform)
  • 1:20/12:20 PM: Hotel Transylvania (Freeform)
  • 3:25/2:25 PM: Hotel Transylvania 2(Freeform)
  • 5:30/4:30 PM: Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (Freeform)
  • 7/6 PM: Tim Burton's Corpse Bride (Disney XD)
  • 7:40/6:40 PM: Hocus Pocus (Freeform)
  • 9/8 PM: Halloween Wars (Food Network, New Episode)
  • 9:50/8:50 PM: Maleficent (Freeform)
  • 10/9 PM: Blumhouse's Compendium of Horror (EPIX, නව කථාංගය)
  • 10/9 PM: හරි කෙනාට ඉඩ දෙන්න (දර්ශන වේලාව, නව කථාංගය)
  • 10/9 PM: අවුල් සහගත වට්ටක්කා (ආහාර ජාලය, නව කථාංගය)
  • 10/9 PM: Paranormal Caught on Camera (Travel Channel, New Episode)
  • 11:55/10:55 PM: The Witches (Freeform)
8>ඔක්තෝබර් 17 සඳුදා
  • මධ්‍යම රාත්‍රිය/ප.ව. 11: පලෝනි සංදර්ශනය: හැලොවීන් විශේෂ (හුලු, විශේෂ)
  • දහවල්/11 පෙ.ව. : Ghostbusters (1984) (Freeform)
  • 2:30/1:30 PM: Ghostbusters II (Freeform)
  • 5:05/ 4:05 PM: හොල්මන් මන්දිරය (නිදහස් ආකෘතිය)
  • 7:10/6:10 PM: නත්තලට පෙර නපුරු සිහිනය (නිදහස් ආකෘතිය)
  • 8/7 PM: Kids Baking Championship: Trick or Eat (Food Network, One-hour Special)
  • 8/7 PM: Zombie-thon (Disney XD)
  • 8:50/7:50 PM: Hocus Pocus (Freeform)
  • 9/8 PM: Halloween Baking Championship (Food Network, New Episode)
  • 10/9 PM: Halloween Cookie Challenge (Food Network, New Episode)
  • Midnight/11 PM: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon(Freeform)

අඟහරුවාදා, ඔක්තෝබර් 18

  • 3/2 AM: Unsolved Mysteries (Netflix, Season Premiere)
  • 10:30/9:30 AM: Ghostbusters (Freeform)
  • 1 PM/Noon: Ghostbusters II (Freeform)
  • 3:30/2:30 PM: Fright Night (2011) (Freeform)
  • 6/5 PM: Ghostbusters (2016) (Freeform)
  • 8/7 PM: The Winchesters (The CW, New Episode)
  • 9/8 PM: Beetlejuice (Freeform)
  • Midnight/11 PM: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Freeform)

බදාදා, ඔක්තෝබර් 19

  • 3/2 AM: The School for Good and Evil (Netflix, Movie Premiere)
  • 10:30/9:30 AM: Fright Night (2011) (Freeform)
  • 1 PM /දහවල්: Ghostbusters (2016) (Freeform)
  • 1 PM/Noon: Spookiz (Disney Channel)
  • 4/3 PM: Maleficent (Freeform)
  • 6/5 PM: Beetlejuice (Freeform)
  • 8/7 PM: The Simpsons: Treehouse of Horror මැරතන් (Freeform) )
  • 9/8 PM: Chucky (Syfy, New Episode)
  • 10/9 PM: Reginald the Vampire (Syfy, New Episode)
  • මධ්‍යම රාත්‍රිය/11 PM: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Freeform)

බ්‍රහස්පතින්දා, ඔක්තෝබර් 20

  • 3/2 AM: V /H/S/99 (Shudder, Horror Movie Premiere)
  • 3/2 AM: Vampire Academy (Peacock, New Episode)
  • 11/10 AM: The මායාකාරියන් (නිදහස්)
  • 1 ප.ව./දහ.: කෞතුකාගාරයේ රාත්‍රිය: සොහොන්ගැබේ රහස(Freeform)
  • 3/2 PM: Halloweentown (Freeform)
  • 5/4 PM: Halloweentown II: Kalabar's Revenge (Freeform)
  • 7/6 PM: Hotel Transylvania (Freeform)
  • 8:30/7:30 PM: Ghosts (CBS, New Episode)
  • 9/8 PM: Hotel Transylvania 2 (Freeform)
  • 10/9 PM: Ghost Adventures (Travel Channel, New Episode)
  • Midnight/ 11 PM: The Witches (Freeform)

සිකුරාදා, ඔක්තෝබර් 21

  • 3/2 AM: 28 Days Haunted (Netflix, Series Premiere)
  • 3/2 AM: Ghost Brothers: Lights Out (Discovery+, New Episode)
  • 3/2 AM: Ghostwriter (Apple TV+, Season Premiere)
  • 3/2 AM: Haunted Scotland (Discovery+, New Episode)
  • 3/2 AM: Queer for Fear: The History of Queer Horror (Shudder, New Episode/Season Finale)
  • 4:30/3:30 PM: නරකම මායාකාරිය (ඩිස්නි නාලිකාව, වාර මංගල දර්ශනය)
  • 5/4 PM: Hotel Transylvania (Freeform)
  • 7/6 PM: Hotel Transylvania 2 (Freeform)
  • 9/8 PM: The Last Drive-In with Joe Bob Briggs: Joe Bob's හොල්මන් හැලොවීන් Hangout (Shudder, Halloween Special)
  • 10/9 PM: Eli Roth Presents: My Posessed Pet (Travel Channel, New Episode/Season Finale)
  • 10/9 PM : සාධනය එළියේ (ඉතිහාස නාලිකාව, නව කථාංගය)
  • 11/10 PM: Los Espookys (HBO, New Episode/Season Finale)
  • Midnight/11 PM: Buffy වැම්පයර් ස්ලේයර් (නිදහස් ආකෘතිය)

සෙනසුරාදා,ඔක්තෝබර් 22

  • 7/6 AM: Buffy the Vampire Slayer (Freeform)
  • 9/8 AM: Maleficent (Freeform)
  • 11/10 AM: Ghostbusters (1984) (Freeform)
  • 1:30/12:30 PM: Ghostbusters II (Freeform)
  • 4/3 PM: Ghostbusters (2016) (Freeform)
  • 7:15/6:15 PM: Beetlejuice (Freeform)
  • 9/8 PM: Ghost Hunters (Travel Channel, New Episode)
  • 9:20/8:20 PM: Hocus Pocus (Freeform)
  • 11:30/10:30 PM: නිවස එහි බිත්තිවල ඔරලෝසුවක් ඇත (නිදහස් ආකෘතිය)

ඉරිදා, ඔක්තෝබර් 23

  • 3 /2 AM: Anne Rice's Interview with the Vampire (AMC+, New Episode) (*10/9 PM on AMC*)
  • 3/2 AM: Peyton and Eli's Spooky Adventure: A Places Universe Special (ESPN+, Halloween Special)
  • 3/2 AM: The Walking Dead (AMC+, New Episode) (*9/8 PM on AMC*)
  • 7/ 6 AM: එහි බිත්තිවල ඔරලෝසුවක් ඇති නිවස (නිදහස් ආකෘතිය)
  • 9:30/8:30 AM: Ghostbusters (1984) (Freeform)
  • දහවල්/11 AM: Ghostbusters (2016) (Freeform)
  • 3:10/2:10 PM: Beetlejuice (Freeform)
  • 5:15/4:15 PM: Hocus Pocus (Freeform)
  • 7:25/6:25 PM: Monsters, Inc. (Freeform)
  • 9/8 PM: Halloween Wars (Food Network, New Episode)
  • 9:30/8:30 PM: Monsters University (Freeform)
  • 10/9 PM: Blumhouse's Compendium of Horror (EPIX, New Episode)
  • 10/9 PM: හරි එකාට ඉඩ දෙන්න (දර්ශන වේලාව, අලුත්Ghostober Preview Party (Travel Channel, One-hour Special)
  • 11/10 PM: The Big Bake: Halloween (Food Network, Season Premiere)

අඟහරුවාදා, සැප්තැම්බර් 13

බදාදා, සැප්තැම්බර් 14

බ්‍රහස්පතින්දා, සැප්තැම්බර් 15

  • 3/2 AM: කිසිම නපුරක් කතා කරන්න (ෂඩ්ඩර්, ත්‍රාසජනක චිත්‍රපට ප්‍රවාහය මංගල දර්ශනය)
  • 3/2 AM: Vampire Academy (Peacock, Series Premiere)
  • 10/9 PM: Ghost Adventures (Travel Channel, වාර මංගල දර්ශනය)

සිකුරාදා, සැප්තැම්බර් 16

  • මධ්‍යම රාත්‍රිය/11 PM: Goodnight Mommy (Amazon, Horror Movie Premiere)
  • 11/10 PM: Los Espookys (HBO, Season Premiere)

සෙනසුරාදා, සැප්තැම්බර් 17

ඉරිදා, සැප්තැම්බර් 18

10>
  • 8/7 PM: Road to Halloween Wars 2022 (ආහාර ජාලය, පැයක විශේෂ)
  • 9/8 PM: Halloween Wars (Food Network, වාර මංගල දර්ශනය/Back-to-Back New Episodes)
  • 10/9 PM: Anne Rice's Interview with the Vampire: Behind the Scenes (AMC, One-hour Special)
  • 10/9 PM: Paranormal Caught on Camera (Travel Channel, New Episode)
  • සැප්තැම්බර් 19, සඳුදා

    • 9/8 PM: Halloween Baking ශූරතාවය (Food Network, New Episode)
    • 11/10 PM: The Big Bake: Halloween (Food Network, New Episode)

    අඟහරුවාදා, සැප්තැම්බර් 20

    බදාදා, සැප්තැම්බර් 21

    බ්‍රහස්පතින්දා, සැප්තැම්බර් 22

    • 3/2 AM: Raven's Hollow (Shudder, Horror Movie Streaming Premiere)
    • 3/2 AM: වැම්පයර්කථාංගය)
    • 10/9 ප.ව.: අවුල් සහගත වට්ටක්කා (ආහාර ජාලය, නව කථාංගය/සීසන් ෆයිනල්)
    • 10/9 ප.ව: Paranormal Caught on Camera (Travel Channel, New Episode)
    • මධ්‍යම රාත්‍රිය/11 PM: Shrek Forever After (Freeform)

    ඔක්තෝබර් 24 සඳුදා

    • දහවල්/11 AM: ටිම් බර්ටන්ගේ මළ සිරුර මනාලිය (නිදහස් ආකෘතිය)
    • 2/1 PM: පෙරෙග්‍රීන් මෙනවියගේ සුවිශේෂී දරුවන් සඳහා වූ නිවස (නිදහස් ආකෘතිය)
    • 5/4 PM: Shrek Forever After (Freeform)
    • 7/6 PM: Haunted Mansion (Freeform)
    • 9/8 PM: Halloween Baking Championship (Food Network, New කථාංගය)
    • 9/8 PM: Maleficent (Freeform)
    • 10/9 PM: Halloween Cookie Challenge (Food Network, New Episode)
    • මධ්‍යම රාත්‍රිය/11 PM: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Freeform)

    අඟහරුවාදා, ඔක්තෝබර් 25

    • 3/2 AM : The Boulet Brothers' Dragula: Titans (Shudder, Series Premiere)
    • 3/2 AM: Guillermo del Toro's Cabinet of Curiosities (Netflix, Series Premiere)
    • 11>3/2 AM: නොවිසඳුණු අභිරහස් (Netflix, නව කථාංගය)
    • 10:30/9:30 AM: Tim Burton's Corpse Bride (Freeform)
    • දහවල්/11 පෙ.ව: පෙරෙග්‍රීන් මෙනවියගේ සුවිශේෂී දරුවන් සඳහා වූ නිවස (නිදහස් ආකෘතිය)
    • 3/2 ප.ව: හැලොවින්ටවුන් (නිදහස් ආකෘතිය)
    • 5 /4 PM: Hotel Transylvania (Freeform)
    • 7/6 PM: Hotel Transylvania 2 (Freeform)
    • 8/7 PM: The Winchesters (The Winchesters) CW, New Episode)
    • 9/8 PM: Hotelට්‍රාන්සිල්වේනියා 3: ගිම්හාන නිවාඩුව (නිදහස් ආකෘතිය)
    • මධ්‍යම රාත්‍රිය/ප.ව. 11: සිම්සන්ස්: ට්‍රීහවුස් ඔෆ් ත්‍රාසජනක මැරතන් (නිදහස් ආකෘතිය)

    බදාදා, ඔක්තෝබර් 26

    • 3/2 AM: Guillermo del Toro's Cabinet of Curiosities (Netflix, New Episodes)
    • දහවල්/11 AM: Halloweentown II: Kalabar's Revenge (Freeform)
    • 2/1 PM: Hotel Transylvania (Freeform)
    • PM 4/3: Hotel Transylvania 2 (Freeform)
    • ප.ව.6/5: හෝටල් ට්‍රාන්සිල්වේනියා 3: ගිම්හාන නිවාඩු (නිදහස්)
    • 8/7: සිම්සන්ස්: ට්‍රීහවුස් ඔෆ් ත්‍රාසජනක මැරතන් (නිදහස් ආකෘතිය)
    • 9/8 PM: Chucky (Syfy, New Episode)
    • 10/9 PM: Reginald the Vampire (Syfy, New Episode)
    • Midnight/11 PM: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Freeform)

    බ්‍රහස්පතින්දා, ඔක්තෝබර් 27

    • 3/2 AM: Daniel Spellbound (Netflix, මාලාවේ මංගල දර්ශනය)
    • 3/2 AM: Guillermo del Toro's Cabinet of Curiosities (Netflix, New Episodes)
    • 3/2 AM: Vampire Academy (Peacock, New Episode/Season Finale )
    • 11/10 AM: සූදානම් හෝ නැත (නිදහස් ආකෘතිය)
    • 1 PM/දවල්: Maleficent (Freeform)
    • 3/2 PM: Ghostbusters (1984) (Freeform)
    • 5:30/4:30 PM: Ghostbusters II (Freeform)
    • 8/7 PM: Ghostbusters (2016) (Freeform)
    • 8:30/7:30 PM: Ghosts (CBS, New Episode)
    • 10/9 PM: Ghost Adventures (Travel Channel, New Episode)
    • Midnight/11 PM: Buffy theVampire Slayer (Freeform)

    සිකුරාදා, ඔක්තෝබර් 28

    • 3/2 AM: Guillermo del Toro's Cabinet of Curiosities (Netflix, New Episodes/Season Finale)
    • 3/2 AM: Ghost Brothers: Lights Out (Discovery+, New Episode)
    • 3/2 AM: Haunted Scotland (Discovery+, New Episode)
    • 3/2 AM: Resurrection (Shudder, Horror Movie Premiere)
    • 3/2 AM: Wendell & Wild (Netflix, Horror Comedy Movie Premiere)
    • 10:30/9:30 AM: Ghostbusters (2016) (Freeform)
    • 7 /6 PM: Monster High (Nickelodeon, Series Premiere)
    • 8/7 PM: Shock Doc: Ghosts of Flight 401 (Travel Cahnnel, පැය දෙකක විශේෂ)
    • 10/9 PM: ප්‍රොෆ් ඊස් අවුට් (ඉතිහාස නාලිකාව, නව කථාංගය)
    • 10/9 PM: Urban Legend (Travel Channel, Series Premiere)

    සෙනසුරාදා, ඔක්තෝබර් 29

    • 7/6 AM: ඔබේ ඩ්‍රැගන් 2 පුහුණු කරන්නේ කෙසේද (නිදහස් ආකෘතිය)
    • 9: 10/8:10 AM: Edward Scissorhands (Freeform)
    • 11:40/10:40 AM: Frankenweenie (2012) (Freeform)
    • 1>1:40/12:40 PM: Tim Burton's Corpse Bride (Freeform)
    • 3:35/2:35 PM: Goosebumps 2: Haunted Halloween (Freeform)
    • 5:40/4:40 PM: නත්තලට පෙර නපුරු සිහිනය (Freeform)
    • 7:20/6:20 PM: Hotel Transylvania (Freeform) )
    • 9/8 PM: Ghost Hunters (Travel Channel, New Episode)
    • 9:25/8:25 PM: Hocus Pocus (Freeform)
    • 11:35/10:35 PM:Ghostbusters II (Freeform)

    ඉරිදා, ඔක්තෝබර් 30

    • 3/2 AM: Anne Rice's Interview with the Vampire (AMC+, New Episode) (*10 / 9 PM on AMC*)
    • 3/2 AM: The Walking Dead (AMC+, New Episode) (*9/8 PM on AMC*)
    • 7/6 AM : The Witches (Freeform)
    • 9:05/8:05 AM: Tim Burton's Corpse Bride (Freeform)
    • 10:45/ 9:45 AM: Goosebumps 2: Haunted Halloween (Freeform)
    • 12:50 PM/11:50 AM: The Haunted Mansion (Freeform)
    • 2:55/1:55 PM: Hotel Transylvania (Freeform)
    • 5/4 PM: Beetlejuice (Freeform)
    • 7/6 PM: Zombies 3 (Disney Channel)
    • 7:05/6:05 PM: Hocus Pocus (Freeform)
    • 9/8 PM : Halloween Wars (Food Network, New Episode/Season Finale)
    • 9:15/8:15 PM: Maleficent (Freeform)
    • 10/9 PM: Blumhouse's ත්‍රාසජනක සංග්‍රහය (EPIX, නව කථාංගය)
    • 10/9 PM: හරි කෙනාට ඉඩ දෙන්න (දර්ශන වේලාව, නව කථාංගය)
    • 10/9 PM: Paranormal Caught on Camera (Travel Channel, නව කථාංගය)
    • 11:20/10:20 PM: Maleficent: Mistress of Evil (Freeform)

    ඔක්තෝබර් 31, සඳුදා

    • 10:30/9:30 AM: Ghostbusters (1984) (Freeform)
    • 1 PM/Noon: The Haunted Mansion (Freeform)
    • 3/2 PM: Beetlejuice (Freeform)
    • 5/4 PM: Maleficent (Freeform)
    • ප.ව. 7/6: හෝටලය ට්‍රාන්සිල්වේනියා (නිදහස් ආකෘතිය)
    • 8/7: ලෝකයේ විනෝදජනකම සතුන්: හැලොවීන්(The CW, Halloween Episode)
    • 9/8 PM: මෙතෙක් බිහිවූ භයානකම චිත්‍රපට 13 (The CW, Halloween Special)
    • 9/8 PM: Halloween Baking Championship (Food Network, New Episode/Season Finale)
    • 9/8 PM: The Haunted Museum: 3 Ring Inferno (Travel Channel, two-hour Special)
    • 9/8 PM: Hocus Pocus (Freeform)
    • 10/9 PM: Halloween Cookie Challenge (Food Network, New Episode/Season Finale)
    • Midnight/11 PM: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Freeform)
    ඇකඩමිය (Peacock, New Episode)
  • 10/9 PM: Ghost Adventures (Travel Channel, New Episode)
  • සිකුරාදා, සැප්තැම්බර් 23

    • 3>3/2 AM: Haunted Scotland (Discovery+, Series Premiere)
    • 11/10 PM: Los Espookys (HBO, New Episode)

    සෙනසුරාදා, සැප්තැම්බර් 24

    ඉරිදා, සැප්තැම්බර් 25

    • 11/10 AM: PJ Masks: Trick or Treat/Trick or Treat Part II (Disney Junior, Halloween Episode)
    • 11:25/10:25 AM: Minnie's Bow-Toons: A Dark and Storm Night at the Party Palace (Disney Junior, Halloween Episode)
    • 8/7 PM: Under Wraps 2 (Disney Channel, Family Horror Movie Premiere)
    • 9/8 PM: Halloween Wars (Food Network, New Episode)
    • 9 :30/8:30 PM: Bunk'd: Bunkhouse of Horror (Disney Channel, Halloween Special)
    • 10/9 PM: Paranormal Caught on Camera (Travel Channel, New Episode)

    සැප්තැම්බර් 26 සඳුදා

    • 11/10 AM: Mickey Mouse Funhouse: The Magic Mansion (Disney Junior, Halloween Episode)
    • 9/8 PM: Halloween Baking Championship (Food Network, New Episode)
    • 10/9 PM: Halloween Cookie Challenge (Food Network, Series Premiere)
    • 11/ 10 PM: The Big Bake: Halloween (Food Network, New Episode)

    අඟහරුවාදා, සැප්තැම්බර් 27

    • 11/10 AM: Eureka!: Eurek- Or-Treat (Disney Junior, Halloween Episode)

    සැප්තැම්බර් 28 බදාදා

    • 11/10 AM: Puppy Dog Pals: ThePumpkin King/The Elf Who Halloween'd (Disney Junior, Halloween Episode)

    බ්‍රහස්පතින්දා, සැප්තැම්බර් 29

    • 3/2 AM: Looney ටියුන්ස් කාටූන්: හැලොවීන් විශේෂ (HBO Max, විශේෂ)
    • 3/2 AM: Sissy (Shudder, Horror Movie Premiere)
    • 3/2 AM: වැම්පයර් ඇකඩමිය (Peacock, New Episode)
    • 11/10 AM: Mickey Mouse Funhouse: Fifty-Foot Pluto! (Disney Junior, Halloween Episode)
    • 6/5 PM: People Puzzler: Trick or Treat (GSN, Halloween Episode)
    • 8/7 PM: Ghost Adventures: Devil's Den (Travel Channel, Two-hour Special)
    • 8:30/7:30 PM: Ghosts (CBS, Season Premiere)

    සිකුරාදා, සැප්තැම්බර් 30

    • 3/2 AM: Haunted Scotland (Discovery+, New Episode)
    • 3/2 AM: Hocus Pocus 2 (Disney+, Family Horror Movie මංගල දර්ශනය)
    • 3/2 AM: මගේ හොඳම මිතුරාගේ භූතවාදය (Amazon, Horror Movie Premiere)
    • 3/2 AM: Phantom Pups ( Netflix, Series Premiere)
    • 3/2 AM: Queer for Fear: The History of Queer Horror (Shudder, Series Premiere)
    • 10 :30/9:30 AM: Firebuds: The Not-So Haunted House/Halloween Heroes (Disney Channel/Disney Junior, Halloween Episode)
    • 8/7 PM: Shock Doc: The රොබට් ද බෝනික්කාගේ ශාපය (සංචාරක නාලිකාව, පැය දෙකක විශේෂ)
    • 10/9 PM: Eli Roth Presents: My Posessed Pet (Travel Channel, Series Premiere)
    • 11/10 PM: Los Espookys (HBO, Newකථාංගය)

    ඔක්තෝබර් 2022 Halloween TV සහ Streaming Schedule

    සෙනසුරාදා, ඔක්තෝබර් 1

    • මධ්‍යම රාත්‍රිය/11 PM: Huluween Dragstravaganza (හුලු, විශේෂ)
    • 3/2 AM: Mad God Ghoul Log (Shudder, Halloween Special)
    • 3/2 AM: අපි අවමංගල්‍ය නිවසක් මිල දී ගෙන ඇත (Discovery+, Series Premiere)
    • *7/6 AM: Freeform's 31 Nights of Halloween Begins*
    • 7/6 AM: Edward Scissorhands (Freeform )
    • 9:10/8:10 AM: මායාකාරියන් (Freeform)
    • 9:30/8:30 AM: Hamster & ; Gretel: The Nightmarionette (Disney Channel, Halloween Episode)
    • *10/9 AM: AMC Fear Fest 2022 Begins*
    • 10/9 AM: Underworld: Awakening ( AMC)
    • 11:20/10:20 AM: The Haunted Mansion (Freeform)
    • දහවල්/11 AM: A Nightmare on Elm වීදිය (2010) (AMC)
    • 1:25/12:25 PM: නත්තලට පෙර නපුරු සිහිනය (Freeform)
    • 2/1 PM: Halloween 6: The Curse of Michael Myers (AMC)
    • 3:05/2:05 PM: Hotel Transylvania (Freeform)
    • 4/3 PM: Halloween 4: The Return of Michael Myers (AMC)
    • 5:10/4:10 PM: Hotel Transylvania 2 (Freeform)
    • 6/5 PM: Halloween 5: The Revenge of Michael Myers (AMC)
    • 7:15/6:15 PM: Hocus Pocus (Freeform)
    • 8/7 PM: Growing Fangs (Disney Channel, Short Film Premiere)
    • 8/7 PM: Halloween (1978) (AMC)
    • 8/7 PM: හොලිවුඩයේ හැලොවීන් (NBC,Halloween Special)
    • 9:25/8:25 PM: Beetlejuice (Freeform)
    • 10/9 PM: Halloween H20: අවුරුදු 20 පසුව (AMC)
    • 11:30/10:30 PM: Ghostbusters (1984) (Freeform)
    • 9/8 PM: Ghost Hunters (Travel Channel, Season Premiere)

    ඉරිදා, ඔක්තෝබර් 2

    • 3/2 AM: Anne Rice's Interview with the Vampire (AMC+, Series Premiere) (*10/9 PM on AMC*)
    • 3/2 AM: Jack Osbourne's Haunted Homecoming (Discovery+, Series Premiere)
    • 3/2 AM: The Walking Dead (AMC+, Season Premiere) (*ප.ව. 9/8 AMC*)
    • 7/6 AM: The Witches (Freeform)
    • 9:10/8:10 AM: ඩිස්නි සැරසීම: Halloween Magic (Freeform)
    • 10/9 AM: Halloween 4: The Return of Michael Myers (AMC)
    • 10:10/9:10 AM: Halloweentown (Freeform)
    • දහවල්/11 AM: Halloween 5: The Revenge of Michael Myers (AMC)
    • 12:15 PM/11:15 AM: Hotel Transylvania (Freeform)
    • 2/1 PM: Halloween: Resurrection (AMC)
    • 2:20/1:20 PM: Hotel Transylvania 2 (Freeform)
    • 4/3 PM: Halloween H20: අවුරුදු 20කට පසුව (AMC)
    • 4:25/3:25 PM: Maleficent (Freeform)
    • 6/ 5 PM: Halloween (1978) (AMC)
    • 6:30/5:30 PM: Beetlejuice (Freeform)
    • 8/7 PM: The Villains of Valley View: Havoc-ween (Disney Channel, Halloween Episode)
    • 8:30/7:30 PM: Raven's Home: Tasha ලෙස හඳුන්වන ගැහැණු ළමයෙක්(Disney Channel, Halloween Episode)
    • 8:35/7:35 PM: Hocus Pocus (Freeform)
    • 10:45/9 :45 PM: Ghostbusters (2016) (Freeform)
    • 9/8 PM: Halloween Wars (Food Network, New Episode)
    • 10/9 PM: Blumhouse's Compendium Horror (EPIX, Series Premiere)
    • 10/9 PM: Outrageous Pumpkins (Food Network, Season Premiere)
    • 10/9 PM: Paranormal Caught කැමරාවේ (සංචාරක නාලිකාව, නව කථාංගය)

    ඔක්තෝබර් 3 සඳුදා

    • මධ්‍යම රාත්‍රිය/ප.ව. 11: සූර්ය ප්‍රතිවිරෝධතා: පව්කාර හැලොවීන් බියකරු සූර්ය විශේෂ ප්‍රතිවිරුද්ධ ( Hulu, Halloween විශේෂ මංගල දර්ශනය)
    • 10/9 AM: Village of the Damned (AMC)
    • 12:15 PM/11:15 AM: Orphan (AMC)
    • ප.ව.1/දහවල්: Buffy the Vampire Slayer (Freeform)
    • 3/2 PM: 13th සිකුරාදා (1980) (AMC)
    • 3/2 PM: Ghostbusters (1984) (Freeform)
    • 5/4 PM: 13th සිකුරාදා : II කොටස (AMC)
    • 5:30/4:30 PM: Ghostbusters II (Freeform)
    • 7/6 PM: දහතුන Ghosts (AMC)
    • 8/7 PM: Ghostbusters (2016) (Freeform)
    • 9/8 PM: Halloween Baking Championship (Food Network, New කථාංගය)
    • 9/8 PM: අභිරහස් විකේතනය කළ තෑගි: Spirit Squad (The CW, Halloween Special)
    • 10/9 PM: Halloween Cookie Challenge (Food Network, නව කථාංගය)
    • Midnight/11 PM: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Freeform)

    අඟහරුවාදා, ඔක්තෝබර්4

    • 10/9 AM: චිල්ඩ්‍රන් ඔෆ් ද කෝන් IV: ද රැස් කිරීම (AMC)
    • 11:30/10:30 AM: Ghostbusters (1984) (Freeform)
    • දහවල්/11 AM: සිකුරාදා 13th: Part II (AMC)
    • 2/1 PM: 13 වැනි සිකුරාදා: III කොටස (AMC)
    • 2/1 PM: Ghostbusters II (Freeform)
    • PM 4/3: Ghosts දහතුන (AMC)
    • 4:30/3:30 PM: Edward Scissorhands (Freeform)
    • 6/5 PM: Candyman (AMC)
    • 7/6 PM: Maleficent (Freeform)
    • 9/8 PM: Hocus Pocus (Freeform)
    • 11> මධ්‍යම රාත්‍රිය/ප.ව.11: කෞතුකාගාරයේ රාත්‍රිය: සොහොන්ගැබේ රහස (නිදහස් ආකෘතිය)

    බදාදා, ඔක්තෝබර් 5

    • 3/2 AM: හැරිගන් මහතාගේ දුරකථනය (Netflix, Horror Movie Premiere)
    • 3/2 AM: Nailed It! (Netflix, Halloween-තේමාගත් වාර මංගල දර්ශනය)
    • 9:30/8:30 AM: Candyman (AMC)
    • 11:30/ 10:30 AM: Candyman: Farewell to the Flesh (AMC)
    • දහවල්/11 AM: කෞතුකාගාරයේ රාත්‍රිය: සොහොනෙහි රහස (Freeform)
    • 11> 1:30/12:30 PM: Trick 'r Treat (AMC)
    • 2/1 PM: Madagascar (Freeform)
    • 3:30/2:30 PM: Jeepers Creepers (AMC)
    • 4/3 PM: Hotel Transylvania (Freeform)
    • 5:30/4:30 PM: වම් පස ඇති අවසන් නිවස (AMC)
    • 6/5 PM: Hotel Transylvania 2 (Freeform)
    • 11> 8/7 PM: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Freeform)
    • 9/8 PM: Chucky (Syfy/USA Network, Seasonමංගල දර්ශනය)
    • 10/9 PM: Reginald the Vampire (Syfy, Series Premiere)
    • Midnight/11 PM: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Freeform)

    බ්‍රහස්පතින්දා, ඔක්තෝබර් 6

    • 3/2 AM: Deadstream (Shudder, Horror Movie Premiere)
    • 3/2 AM: Monster High: The Movie (Paramount+, Movie Premiere) (*Nickelodeon හි පස්වරු 7/6 ට මංගල දර්ශනය)
    • 3/2 AM: Vampire ඇකඩමිය (Peacock, New Episode)
    • 9/8 AM: The Haunting (AMC)
    • 11/10 AM: Madagascar (Freeform)
    • 11:15/10:15 AM: The Grudge (AMC)
    • 1 PM/දවල්: Hotel Transylvania (Freeform)
    • 1:30/12:30 PM: වම් පස ඇති අවසන් නිවස (AMC)
    • 3/2 PM: Hotel Transylvania 2 (Freeform)
    • 4/3 PM: 13th (2009) සිකුරාදා (AMC)
    • 5/4 PM: Shrek Forever After (Freeform)
    • 6/5 PM: Nightmare on Elm Street (2010) (AMC)
    • 7/6 PM: Halloweentown (Freeform)
    • 7/6 PM: Monster High: The Movie (Nickelodeon, Movie Premiere)
    • 8/7 PM: The Conjuring (AMC)
    • 8:30/7:30 PM: Ghosts (CBS, New Episode)
    • 9/8 PM: Halloweentown II: Kalabar's Revenge (Freeform)
    • 10/9 PM: Ghost Adventures (Travel Channel, New Episode)
    • Midnight/11 PM: The Simpsons: Treehouse of Horror Marathon (Freeform)

    සිකුරාදා, ඔක්තෝබර් 7

    • මධ්‍යම රාත්‍රිය/11 PM: Hellraiser (Hulu, Horror Movie

    Kenneth Moore

    කෙනත් මුවර් යනු සියලුම ක්‍රීඩා සහ විනෝදාස්වාදය සඳහා ගැඹුරු ආදරයක් ඇති උද්‍යෝගිමත් බ්ලොග්කරුවෙකි. ලලිත කලාව පිළිබඳ උපාධියක් සමඟින්, කෙනත් ඔහුගේ නිර්මාණාත්මක පැත්ත ගවේෂණය කිරීමට වසර ගණනාවක් ගත කර ඇත, පින්තාරු කිරීමේ සිට අත්කම් නිර්මාණ දක්වා සෑම දෙයකම නිරත විය. කෙසේ වෙතත්, ඔහුගේ සැබෑ ආශාව සෑම විටම ක්රීඩාව විය. නවතම වීඩියෝ ක්‍රීඩාවල සිට සම්භාව්‍ය පුවරු ක්‍රීඩා දක්වා, සියලු වර්ගවල ක්‍රීඩා ගැන ඔහුට කළ හැකි සියල්ල ඉගෙන ගැනීමට කෙනත් ප්‍රිය කරයි. ඔහු ඔහුගේ බ්ලොග් අඩවිය නිර්මාණය කළේ ඔහුගේ දැනුම බෙදා ගැනීමට සහ අනෙකුත් උද්යෝගිමත් අයට සහ අනියම් ක්‍රීඩකයින්ට තීක්ෂ්ණ බුද්ධිය ලබා දීමටයි. ඔහු ක්‍රීඩා නොකරන විට හෝ ඒ ගැන ලියන්නේ නැති විට, කෙනත් ඔහුගේ කලා චිත්‍රාගාරයෙන් සොයා ගත හැකි අතර එහිදී ඔහු මාධ්‍ය මිශ්‍ර කිරීම සහ නව ශිල්පීය ක්‍රම අත්හදා බලයි. ඔහු ද උද්‍යෝගිමත් සංචාරකයෙකි, ඔහුට ලැබෙන සෑම අවස්ථාවක්ම නව ගමනාන්ත ගවේෂණය කරයි.