Următoarea este o listă completă a fiecărui nou episod TV și de streaming, special, film și multe altele difuzate pe 20 ianuarie 2023. Titlurile sunt listate în funcție de oră și apoi sortate în ordine alfabetică. Pentru sport și majoritatea celorlalte programe în direct, asigurați-vă că ajustați ora la fusul orar (orele listate sunt cele din Est/Central). Premierele seriilor și ale sezonelor sunt în bold Pentru toate postările cu listele de programe TV și de streaming din acest an, consultați Arhiva zilnică de programe TV și de streaming pentru 2023.
Nou la Streaming 20 ianuarie 2023:
- America's Test Kitchen: Următoarea generație (Freevee)
- Asistentul (Tubi, în premieră în film original)
- Bake Squad (Netflix, premiera sezonului 2)
- Bling Empire: New York (Netflix, premiera serialului)
- Cronicile cabanei (Discovery+/HBO Max, premiera sezonului 3)
- Polițiști (FOX Nation, 6/5 PM)
- Casa stabilită (Discovery+/HBO Max)
- Fauda (Netflix, premiera sezonului 4)
- Hoteluri artizanale (Discovery+)
- Insula (Amazon)
- Jung_e (Netflix, premiera filmului original)
- Legenda lui Vox Machina (Amazon, premiera sezonului 2)
- LOL: Last One Laughing Italy - Christmas Special (Amazon, Special)
- Mission Majnu (Netflix, în premieră pentru un film original)
- Play-Doh Squished (Freevee)
- Represent (Netflix, premiera serialului)
- Servant (Apple TV+)
- Shahmaran (Netflix, premiera serialului)
- Shanty Town (Netflix, premiera serialului)
- Shape Island (Apple TV+, în premieră)
- Storefront Stories (Discovery+, Finalul sezonului 1)
- Truth Be Told (Apple TV+, premiera sezonului 3)
- Noaptea violentă (Peacock, în premieră în streaming de film)
- Cine vorbește cu Chris Wallace? (HBO Max)
- Zoe Bakes (Discovery+)
8/7 AM:
- Tragerea de cuvinte (GSN)
9/8 AM:
- Sesame Street Mecha Builders (Cartoon Network)
9:45/8:45 AM:
- Dino Ranch (Disney Junior)
10:30/9:30 AM:
Vezi si: 8 mai 2023 Programul TV și streaming: Lista completă a episoadelor noi și altele- SuperKitties (Disney Channel)
11/10 AM:
Vezi si: UNO Triple Play Joc de cărți de revizuire- Dino Ranch (Disney Junior)
- PAW Patrol (Nickelodeon)
11:30/10:30 AM:
- Baby Shark's Big Show! (Nickelodeon)
13.00 / 12.00:
- Prietenii cățelușilor (Disney Junior)
6/5 PM:
- Master Minds (GSN)
7/6 PM:
- SpongeBob SquarePants (Nickelodeon)
7:30/6:30 PM:
- NBA: Miami Heat vs. Dallas Mavericks (ESPN)
8/7 PM:
- BMF (Starz)
- Băieți în albastru (Showtime)
- Bunk'd (Disney Channel)
- Goana după aur (Discovery Channel)
- Lopez vs. Lopez (NBC)
- În patrulă: Prima tură (Reelz)
- Penn & Teller: Fool Us (The CW, Premiera sezonului 9.5)
- Gata să iubești (OWN)
- RuPaul's Drag Race (MTV)
- S.W.A.T. (CBS)
- Shark Tank (ABC)
- Săptămâna Washington (PBS)
- WWE SmackDown (FOX)
8:30/7:30 PM:
- În linia de foc cu Margaret Hoover (PBS)
- Young Rock (NBC)
9/8 PM:
- 20/20 (ABC)
- Toate doamnele singure (OWN)
- Extratereștrii antici (History Channel)
- Coaceți-l până când îl faceți (Cooking Channel, episoade noi, unul după altul)
- Cesar Millan: Un om mai bun, un câine mai bun (National Geographic Channel)
- Criss Angel's Magic with the Stars (The CW, premiera sezonului 1.5)
- Dateline NBC (NBC)
- Diners, Drive-Ins & Dives: Triple D Nation (Food Network)
- Țara focului (CBS)
- Kindred Spirits (Travel Channel, premiera sezonului 7)
- Dragoste după închidere (WE)
- În patrulă: În direct (Reelz)
- Adevărații prieteni din WeHo (MTV, în premieră)
9:05/8:05 PM:
- Aur, minciuni & Casete video (Discovery Channel)
10/9 PM:
- AEW: Rampage (TNT)
- Coaceți-l până îl faceți (Cooking Channel)
- Discuție sub punte de bucătărie (Bravo)
- Blue Bloods (CBS)
- Mașini de cimitir (MotorTrend)
- Vânători de case (HGTV)
- NBA: Memphis Grizzlies vs. Los Angeles Lakers (ESPN)
- Dovada este acolo (History Channel)
- Real Time with Bill Maher (HBO, premiera sezonului 21)
- RuPaul's Drag Race: Untucked (MTV)
- A Time to Kill (ID)
10:30/9:30 PM:
- Vânători de case (HGTV)
11/10 PM:
- Teoria jocului cu Bomani Jones (HBO, premiera sezonului 2)